• Daník

    Jako nejlevnější zdroj jsem našel www.koloshop.cz a www.bikezone.cz, kde je nabízejí za 760,–. Ani v jednom případě je však nemají a v dohledné době mít nebudou, víte o nějakém jiném zdroji?

    0 0
    • pcejka  

      Nedavno jsem RR Evolution 2,1 kupoval na www.cykloexpert.cz za prave 760,–, temer hnedle po me objednavce zdrazili na 940,–, ale meli by mit skladem…

      0 0
    • homat  

      v bikeranchi se slevovou kartou :-)

      0 0
      • McBlacky  

        no jo ale tam je pultovka 1150kč nebo už i víc, což je brutál :(

        0 0
        • blue  

          to bude asi za kevlar, ne? na webu maj jeste jeden za polovinu

          0 0
          • default  

            Kdyz jsem po nich chtel 2.25 drat, tak mi ten typek u pultu hned za dverma rikal, ze se to nevyrabi! :-D

            0 0
            • blue  

              no a pokud samotny schwalbe na svym webu nekeca, tak mel pravdu :-)

              0 0
              • default  

                No z bikezone.cz mi je poslali… Schwalbe je tam asi nemaj pro end usery – imho.

                0 0
            • McBlacky  

              což je dost divný protože já už 2.25 drát jezdím od jara 2004. Poslední jsem kupoval v březnu 2005. Takže ten týpek ti kecal, aby ti mohl střelit kevlar :)

              0 0
              • default  

                JJ, pekne me nas… Ale uz mi je z bikezone poslali. Sice je to trochu psycho, pres pulku republiky, ale hlavne ze je mam.

                0 0
              • Pekáček  

                Dnes jsem koupil dva RR 2,25" drát za 780kč v HK. Vypadají suprově, větší balóny jak Pythony.

                0 0
                • Pavlos  

                  Ja uz se na ne taky tesim:)

                  0 0
                • Daník  

                  V LB? Nevíš za kolik tam mají 2,1? Pokud mají..

                  0 0
                  • Pekáček  

                    V LB mi udělali cenu, bral jsem tam toho trochu víc. Jdi do 2,25", podle mě jsou lepší.

                    0 0
                    • Daník  

                      já myslel cenu oficiální..jestli neznáš. Přes HK jezdím.Vidím, že je to teď úzký profil.Asi si koupím zatím jeden tady u nás, mají jen 2,1 – zase jsou lehčí, chci ho dopředu.

                      0 0
                      • fousac  

                        oficialni cena RR 2,25" sport (drat) je 395,– .. takze pekacek slavnostne usetril 10,– ;))

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Nedávno je měli za cca 550kč, každej si dělá ceny podle sebe. Tož dík za upozornění, Fousáči :o)

                          0 0
                          • Dipsey  

                            Pekáčku pls, kde konkrétně v HK jsi ty RR 2,25 kupoval za tudle cenu? dík

                            0 0
        • enjoy  

          1069,–.vim to uplne presne:-))

          0 0
          • Pavlos  

            A jak se ti na nich jezdi Machale?;)

            0 0
            • enjoy  

              hele je uzasny!proti z-maxovi a velociraptorovi:-)) je to super!akorat v protivetru to jede uplne stejne blbe jako predtim:-)

              0 0
    • goood  

      Ja kupoval ted RR kevlar 2.25 za 950,– v GEM v Legerovy

      0 0
      • goood  

        Aha, ty ses ale z Ostravy, tak to nic :-) Tohle je v Praze :-)

        0 0
        • Daník  

          což o to, do Prahy jezdím služebně. Potřeboval bych ty gumy ale taky pro přítelku a pro kámoše…tak 4 a když zaplatím na každé o 200,– víc, je to už dost peněz.Za 960,– jsem na ně narazil i v Ostravě.

          0 0
    • Lister  

      RR 2,25 Revolution s bikezone za 960. Mám je doma asi 3 týdny a jsöu super. Vůbec nelituju, že jsem se tady ne foru nechal ukecat abych vzal tuhle šířku a na 2,1 jak jsem měl původně objednaný.

      0 0
    • gersa  

      Skus se zeptat ID Boris, mel by mit RR Evolution 2.1 za neco malo pres 700kc

      0 0
    • cubas  

      no já vam tak nějak nevim. Po tom, co jsem si tady přečet ty všechny oslavný ody na RR, tak jsem si jeden pořídil v drátu. Je to 2.25. Dal jsem ho dozadu. První zkušenost byla, že mi krásně ve vyjetých kolejích ustřelil a já jsem hodil krásnou kasu. To ale neni takový problém – třeba to neumím. Ale co mi na něm dost vadí, je tlumení. Je šíleně skákavej. A to není nijak extra nehuštěnej. Když to srovnam s tím výletem na kokořín a hlavně Conti Explorer … No nechám ho dojezdit, ale už příště ne. Jestli je kevlarová verze lepčejší nevím. Tenhle víkend, jak to tak vypadá ho zkusím v bahně – třeba změním názor.

      0 0
      • McBlacky  

        no 2.25 v bahně není good nápad, na to jsou pláště do 1.9 :))) skákavej? toho máš moc nabouchanej, zkus ho dát tak 45psi a uvidíš tu pohodu

        0 0
        • cubas  

          nemam sice manometr, ale podle palce je stejně nafoukanej jak ten Continental.

          0 0
          • McBlacky  

            to je pak težký, a ani nemáš pumpu na vidli? abys to zjistil. Když se do ralfů dá 6O a víc tak opravdu uskakujou na kořenech šutrech atd.

            0 0
      • Darkson  

        máte ještě někdo zkušenosti s drátovou verzí 2,25? A neznáte jeho váhu? Jediný údaj zjištěný na webu je 550 g, ale to se mi zdá málo.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • fousac  

          tak sem ted mrsknul na vahu racing ralpha sport 2,25" drat a navazil 598g …

          0 0
          • pos3k  

            nejetej? jinak vaha slusna

            0 0
          • Daník  

            Taky jsem včera vážil a docela se divil: Ralph 2,1 nový-480g Python 2,0 nový-570g Michelin WG 1,95 drát jetý-570g Rit.Zmax 1,9 drát jetý- 780g (!) To je pak kilečko na kole hned navíc…

            0 0
            • cabbage  

              rr kevlar a python drat?

              0 0
            • pos3k  

              zeby u me vymena z-maxu na RR? :-))

              0 0
            • Darkson  

              není to trochu moc u těch Z-maxů? ne že bych si dělal nějaký iluze, ale u mých 2,1 drátů by to tedy mělo být s přehledem přes 800 g, což už mi opřijde fakt dost:(. asi si na ty závody pořídim taky kevlarový RR

              0 0
            • pos3k  

              urcit eto byl z-max drat 1,9? bych tu vahzu videl na 2.1

              0 0
    • homat  

      nově na bikestore: http://www.bikestore.cz/…/sestava.asp?…

      0 0
      • venca1  

        tak mám dojem že letos budou všichni jezdit na RR.
        Taky jsem je chtěl ale když ony jsou pořád dražší a dražší :-((

        0 0
    • filipes  

      Vzhledem, ze je takovy masovy zajem, tak kdyz se par lidi slozi na postovne (10–20EUR), tak tady:

      http://www.actionsports.de/…ad::688.html?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.