• Alex

    Mam novu vidlicu FOX F100RLT, dnes som si vsimol, ze mam vnej vakel. Zistil som to tak, ze pri prudkom brzdeni prednou brzdou zacalo so mnou cukat a v oblasti vidlice nieco mierne klepat. Myslel som, ze mam povolene, alebo nesadnute hlavove zlozenie, ale to je OK. Po dalsom skumani som zistil, ze bohuzial je vakel vo vidlici (asi v puzdrach). Dost ma to sere, najazdil som nanej LEN 120 km, vazim 63kg a brzdim kotucami.

    Stretli ste sa niekto s podobnym problemom? Je to na reklamaciu? Neviete, ci mi uznaju reklamaciu, ked som zrezal z krku vidlice? V pripade ze nie, kolko asi stoja nove puzdra?

    Diky.

    0 0
    • wraftler  

      a nemas ju moc polozenu, co by znamenalo ze tam neni vakel len sa trocha zasuva a vysuva ked zabrzdis prednu a hybes tym dopredu-dozadu?

      0 0
    • mosquito  

      a ses si jistej ze je to vakl vidle a ne treba vule v brzdach nebo uvolneny hlavovy slozeni ??? pac 120km pri 63kg snad vydrzi i ty uplny shit widle z hypermarketu

      0 0
    • Alex  

      Myslim si, ze je to asi vyrobna vada. Ked stlacim prednu brzdu a s bikom hybem dopredu a dozadu, tak to klepe v oblasti vidlice pri puzdrach. Aby som vylucil hlavove zlozenie, dal som ju dole, chytil za korunku a podkovu, hybal sem a tam a to iste, mierne to klepe. Nejaky pohyb volnym okom nevidim, ale citim, ze je tam nejaka vola.

      0 0
      • Raydowe  

        myslim ze je zrela na reklamaciu.....

        neboj sa ju vyreklamovat, pokial neni predavac uplny vul, malo by to ist hladko..

        0 0
        • Alex  

          V recenziach som cital, ze rovnaky problem tu uz niekto mal, takze niesom jediny. Som zvedavy, ci mi uznaju reklamaciu.

          0 0
          • igor  

            len pre info..kde si ju kupoval?

            0 0
            • Alex  

              Unas v SR, cize dodavatel Slovkolex, cakal som zanou asi 6 tyzdnov, lebo boli vypredane. Ale uz som ju poslal na reklamaciu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.