• davidak

    Mám problém- v navářce na čep je zbytek čepu starýho- ten dobrák přede mnou ho uříz a já nevim, jak dostat ten zbytek ven.. Už jsem zkoušel všechno možný, ale ten čep je tam strašně silně utaženej(jak už to bejvá) a vůbec nejde ven. Budu vděčnej za jakoukoli radu.. Zejtra bych potřeboval brzdit zadní..:( Děkuju moc.

    0 0
    • rb  

      Možna by šlo ho navrtat a vytahovakem vyšroubovat…

      0 0
    • Orbis  

      ja bych to prostrikal nejakym olejem, a snad to povoli:o)

      0 0
    • Vrci  

      Tak tady mě napadá řešení používaný automechanikama, ale nevim, jestli to vydrží rám. Ke zbytku čepu navařit šroub a vyšroubovat. Bezpečnější by měl být oblouk než plamen a s vytáčením počkat než to úplaně vystydne.

      0 0
      • davidak  

        No, takhle by to zrejme slo, ale mam strach o ten hlinik, navic nemam k dispozici plamen ani oblouk. Pro ty mechaniky je to ale OK.

        0 0
        • Vrci  

          bral bych to jako nouzovou verzi, ale ten vytahovák viz RB a VS to mi přijde jako správnej směr kudy se ubírat.

          0 0
    • VS  

      Jestli je ten čep se závitem, existuje vytahovák zalomených šroubů. Vypadá to jako vrut s levým závitem a čtyřhranem na konci. Upne se to do vratidla na závitníky, do čepu se navrtá díra, do ní se to zařízne a zbytek čepu se vyšroubuje.

      0 0
    • davidak  

      Děkuju moc všem. Možná, že zejtra ten nástroj seženu, i když, je vlastně svátek.. Fakt dík.

      0 0
      • hydrant  

        hele, a když si dojdeš ve čtvrtek do servisu, tak to dostanou ven odborníci a budeš mít po starosti. Ten vytahovák stejně o svátkách neseženeš.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.