• crom

    nechcete nekdo zdarma ram na pohodovou jizdu do kramu pro rohliky:-)je mi ho lito vyhazovat kdyz je jen bouchlej a ne ruplej,pro nekoho lehkeho by sel,testoval jsem ho a drzel a to mam pres 100.je to velikost 20. http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

    0 0
    • Lister  

      už jsem se ti tam vyjádřil, ale třeba se najde nějaký milovník adrenalinových sportů :-)

      0 0
    • 7LK  

      Kurňa, jak jsi to přežil? Byl jsi při tom na tom? nebo jsi koukal z okna jak po tom jede náklaďák :-)

      0 0
      • crom  

        jo tak to jsem prezil,minulej rok a to jsem jeste nevozil helmu,jak jsem pak pro ni honem padil do kramu:-))doktori mi rekli ze jsem mel kliku,takze jen nejake trzne rany na hlave a odreniny

        0 0
        • Meesha  

          daruj Enjoyovi! Treba ho to napadne a pude si tu hlemu koupit driv nez ho sestrelej! :-)

          0 0
          • crom  

            :-)))alespon by konecne pochopil proc ji vozit,treba to zazije a bude mit takove stesti jako ja a nebo taky ne,pak holt smula

            0 0
            • Meesha  

              jj, jediny modry CRX a kdyby mu ho takhle ohnuly… asi by nebyl nadsenej! :-)

              0 0
            • Meesha  

              jj, jediny modry CRX a kdyby mu ho takhle ohnuly… asi by nebyl nadsenej! :-)

              0 0
    • 7LK  

      Uff, to je dobře – vnitřní boj s přilbou jsem svedl ihned při nákupu kola a snad úspěšně – hlavně jsem se vyhnul pohledu do zrcadla i když mi to děsně vnucovali – vypadám jak debil, ale zatím mi to snad myslí, tak lepší, než nemyslet jak debil a předtím vypadat :-)) Pokud to nikdo neveme tak bych to dal do nějakého krámu a k tomu smyšlené parte – s velkým textem – odmítnul si koupit přilbu.

      0 0
    • Mark1  

      To vyreklamuj v Meridě, že ti to spadlo :-))))) … ale jinak gratuluji k přežití, zájem nemám, protože bych to buďa tebou vystavil někde v bikeshopu nebo daroval do špitálu na úrazovku, jak může vypadat kolo po lehčí srážce, každý soudný člověk si udělá představu jak to asi může vypadat s hlavou.

      0 0
      • crom  

        a hlavne neudelas nic,ani jsem nestacil zareagovat a pak vim jen tmu a staval jsem ze zeme a vsude ze me tekla krev,kdyz jsem pak videl jak daleko jsem pristal od krizovatky,tak to musel bejt fantastickej let:-)z pohledu divaka to muselo bejt zajimave

        0 0
        • Meesha  

          videl sem to na vlastni oci. zajimavy to je, ale v tu chvili to tak nevnimas. Nikdy uz to videt nechci. SPis by me zajimalo jestli dotycnej prezil, ale dost o tom pochybuju :-(

          0 0
    • Lance  

      ja ted dostal zadara jen tak trenazer PC kolem 5000,– ale na co to mam to nevim:)

      0 0
    • frof  

      Beha mi mraz po zadech pri pohledu na foto.Na zimaka no nevim.Vypada to desive.

      0 0
      • rasto  

        podle mne nebude vhodny ani na zimaka. asi bude posahana geometrie, myslim. jinak, gratuluji k preziti ;-)

        0 0
    • Dumbo  

      toľká dobrota :)… nechaj si to ako talizman na zrazku… krásny doplnok na stenu :)

      0 0
      • liki  

        Ja ho chcem prosím.Pre brata. Teraz nemá žadní rám iba takí dámsky :-) čo je mu trápne s ním jazdi? po meste.

        0 0
        • enjoy  

          a neni ti trapny chtit ho zabit?:-).copak ti asi provedl zlyho..:-)

          0 0
    • sosal  

      zadarmo ho opři u popelnic. Naši spoluobčané ho buď využijí na jízdu pro sociální dávky a nebo zrecyklují a prodají do sběrny…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.