Jezdite vpravo i na lesni ceste?

21 nepřečtených
  • Pietro

    Vcera se mi stala vec ze ktere jsem mel vzdy trosku strach. Vracel jsem se z projizdky a jelikoz uz me tlacil cas, tak jsem jel (na horakovi) co to dalo po takove sotolinove ceste na kterou se vleze jedno auto. Cesta zahybala v pravo, samozrejme neslo videt za zatacku, ja valil pekne na prave strane cesty no a v zatacce proti me vyjeli dva bajkeri, samozrejme ze jeli vedli sebe a kazdy pekne po jedne strane cesty ale ten co jel proti me si to daval pekne bez drzeni. To jste meli videt jak mu stuhl usmev kdyz me videl, nastesti jsme se minuli takze to dopadlo dobre, ale presne to je ta vec ze ktere mam trochu strach.

    Kolikrat si rikam kdyz valim po nejake pekne lesni ceste z kopce jestli v te zatacce nebo za ni nesupi proti me nejaky borec co cte cestu jede vlevo a nevnima okoli.

    Takze dotaz: jezdite z kopce/do kopce (samozrejme pokud to jde) po prave strane cesty i v lese.

    Ja osobne si na to davam bacha a snazim se minimalne pred a v zatecce ktera neni dobre prehledna jet po prave strane cesty.

    0 0
    • MARIN  

      Snazim se ale nevzdy to dodrzuju.

      0 0
    • Daf  

      Jezdim vzdy tu nejlepsi stopu takze ne, ale take to nepoustim bezklave z kopcu. Pokud zrovna nezavodim zbytecne neriskuju.

      0 0
      • McBlacky  

        To je právě problém, ta optimální stopa bývá často stejná nahoru i dolu, když se jedná o něco rozbitějšího nebo terénějšího. Když si chci sjezd užít, počítám i trochu s náhodou, ono do zatáček kam není vidět se to zase nedá tak pálit (většinou). Horší je když se v jednom místě sjíždí několik cest (sjezdů) a potkají se rozjetí bikeři… PS: TO DAF jak poznáš že jedeš vždycky tu nejlepší??

        0 0
        • Daf  

          Jedu tam kde to nejmin drnca :) Samozrejme kdyz neni problem jet vpravo jedu tam.

          0 0
      • Pietro  

        Bezhlave dolu to muzes pustit snad jen tam kde to znas a hlavne kde vidis. Ja myslim zy by bylo fajn udelat z toho takovou samozrejmost jako je AHOJ na bajku. Jeste jsem si vzpomel ze se nekdy snazim na sebe upozornit, treba hvizdnu nebo zaflokuju.

        0 0
      • prochpetr  

        na me dnes rano cestou do prace vybehl ritici se z kopce nejakej starsi biker, mel obycejny kolo z marketu, nez mu zabraly brzdy, uz byl davno pryc, klidne si jel vpravo, ja nastesti vlevo a meli sme oba velky stesti. priznam se, ze cestou domu si ten kopec dolu pekne uzivam (40–50 no problem), ale hodne casto mam bobky, kdo tam pojede. ale adrenalin je treba :)

        0 0
    • mastihuba  

      pokud nevidim za zatáčku tak vpravo. Jinak podle stavu cesty.

      0 0
    • Mox  

      Ja jezdim do zatacek 50 na 50. Nekdy to mozna nevyjde…

      0 0
      • Vymi  

        Vesmes se snazim jet v pravo ale kdyz je jedna stopa a jeste z kopce davam si bacha a jsem pripraven snad na vsechno co by se mohlo v tu chvili stat… Nemam rad bruslare, kdyz musim prejizdet urcity usek po silnici tak se vzdy podari nejaky potkat jak si to pohodlne sinou po asfaltu tri vedle sebe a ted babo rad jak je predjet… rev se osvedcil jako dobra volba… :-)

        0 0
        • fousac  

          tady u nas v praze vetsinou bruslari po lesnich cestach nejezdi… :)) ale k tematu, jezdim jak situace dovoli, ale maximalne obezretne…

          0 0
    • Volf  

      Jak kde. Jenom tam kde nevidím tak vždycky vpravo a doufám, že ten co by jel proti to taky dodržuje. Je ale fakt, že jsem se ještě nikdy s nikým nesrazil.

      0 0
    • Jenca  

      pokud se tedy nejedna o zavod tak když nevidim do zatacky na vzdalenost na kterou bych mohl zastavit tak jedu v pravo a rozumnou rychlosti. jinak treba vcera brutalni cesta lesem samej sutr tak maximalne na dva bikery velde sebe a koho tam nepotkate š-120 si to tam hrne krokem div nedře podvozkem. ještě že jsme jeli taky nahoru pač potkat ji ve sjezdu tak nevim.

      0 0
      • McBlacky  

        ani hajný na dvěstěpadině nepotěší… zvláš? v CHKO

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jo jo. Uz se mi neco podobneho stalo. Vlitnu z uzsi pesinky na sirsi do pravy zatacky pres ker nevidim a tam stoji pres celou cestu auto. Slozil jsem se mu pod zadni naraznik a vyhrabal jsem se stejne rychle jako ridic z auta. Nasrane jsem se oprasil a jel jsem dal. Ten ridic ani necek.

        0 0
      • Char  

        Z aut se mel taky vzdycky strach… dokud sem nepotkal kone. Ty se s nakou pravou stopu nemazou a nejdou ani slyset :-)

        0 0
    • vlk  

      Jezdím v lesích, kde skoro nikdo nechodí.Když potkám 1 člověka za 15 výjezdů tak je to dost.A do zatáček si najíždím.A tam kde jezdím by se ani s teréňákem nedostal.Mimo to, když jedu v lese jde slišet, že jedu a zrovna tak já sliším ostatní.

      0 0
    •  

      když to jde, a není to nejhorší možná stopa tak ano

      0 0
    • sis  

      Loni jsem mel peknu tlamu. Jel jsem po rovne ceste, proti me tatik s rodinkou. tatik si to valil jak kral a rodinka za nim rozahnuta po cele ceste. Jel jsem skoro mimo abych se jim vyhnul, ale klucina se cucel jinam nez mel a byli jsme v sobe. Hlava rodiny se na me rozbehl, pry jestli chci rozbit tlamu. Chtel jsem mu neco ricto pohybu na stezkach, jenze s takovym clovekem se toho moc resit neda:-( Vim, ze to byla i moje chyba a mel jsem cekat, ze asi 12ti lety klucina nenizavodnik, ale i tak…

      0 0
    • slou  

      Většinou vpravo, ale kam nevidím tam nevalím i když to tam znám. Jednou sem si dal berana s borcem co vypadal ze neuhne a tak sem uhnul ja, ale on si to na posledni chvili rozmyslel a dali sme si berana. Nikomu se nic nestalu manik se omluvil a bylo.

      0 0
    • Pavlos  

      Jedu takhle z kopce dolu s kamosema (roztahani a kecali jsme) a zacal nas predjizdet nejaky dalsi bajker celkem nas sjel za to ze nejezdime v pravo:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.