• konfucius

    Zdarec zajímalo by mě proč, nebo jaký výhody mají SPD s klecí?? chci si konečně koupit nášlapy, ale nějak nemužu najít důvod proč u některých tam je ta klec tak dikec za vysvětlení.

    0 0
    • pos3k  

      jednostarne naslapy + klicka = da s ejezdit s naspaly i bez oboustrane s klickou= vetsi opora nohy na pedalu (mozna k tomu pripise nekdo z rodiny fr,dh..) oboustrane s „odebiraci“ klickou= pro nekoho idelani (naprsh 520 odavanae s plastovou nasazovaci ohradkou)

      0 0
      • konfucius  

        jooo to sem myslel chci si koupit 520 ale viděl sem tam právě bud plastovou nebo duralovou klec nebo ohrádku… takže je to asi z toho důvodu že při tom když vycvaknu tretry z SPD tak přece jen mám na pedálu nějakou stabilitu jo?

        0 0
        • Trojci  

          relativní stabilitu.. a na plastové ohrádce ještě relativnější..

          0 0
        • zac  

          ta plastova vec je jenom na jedny strane pedalu, tudiz muzes naslapnout jenom z jedny strany a na ty druhy jet klidne bez treter,je to spis nouzovy reseni prave kdyz nemas tretry…

          0 0
        • blue  

          pokud se nepletu, tak ten plastovej nesmysl se k tomu dodava hlavne kvuli odrazkam

          0 0
    • Trojci  
      • když trefíš nášlapem kořen (nebo cokoliv) nezničíš ho tak snadno
      • nebudou ti sklouzávat tretry při našlapování (dobrý na freeride atd.)

      • cena
      • váha
      • vzhled
      0 0
    • dieegoo  

      tak jak rika pos3k… mam ty jednostranne a vyhovuje mi to… obcas prece jen jezdim bez treter… a druhy duvod, obcas radsi jedu bez uzamceni do pedalu… tak rychlejc pripadne hodim nohu na zem

      0 0
    • Radek Broz  

      Vetsi opora nohy, snadnejsi nacvaknuti v krizi, jakztakz se na tom chvilku udrzis i nenacvaklej.

      0 0
    • Páník  

      ja mam jednostrany naslapy a jsem spokojenej…kdyz prejizdim mokry koreny a kameny nebo mista,kde je to vo drzku jsem rad,ze nejsem zacvaklej a pritom se muzu do pedalu poradne oprit

      0 0
      • BiSon  

        Taky mam jednostranny naslapy. Na jezdeni po meste bez treter super. Nacvakavani jak kdy – zalezi jestli se trefim na spravnou stranu :-) Puvodne jsem je bral, abych mohl predem vycvaknout kdyz se ve slozite pasazi budu bat. A ted mam spis strach kdyz je nemam zacvaknuty :-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.