• MaRtYs

    Prosím o radu kdo má ty to tretry… resp. jakou máte velikost těchto treter a jakou normálních bot. Normálně boty(adidas,ni­ke…)kupuju 48, ale v té to vel. se mi tretry zdají být menší. Roztáhnou se trošku nebo jakou máte zkušenost ? Dííky moc

    0 0
    • Glum  

      Mám tretry Lake MX 225 a Lake MXZ 300 (zimní), oboje mám ve velikosti 46. Normální boty mívám velikost 45–46. Do šířky se roztáhly trošku oboje, ale nebyl to ani na začátku problém.

      0 0
        Výběr z produktů
        Přejít do shopu (Oblečení)
      • jakub  

        jj trošku se roztáhnou… já jsem si koupil velikost akorát – Lake 165 a po par maratonech a brodeni vodou se roztahly, kuze povoluje…

        0 0
        • arcco  

          Mám je akorát, nemusím je nijak silně stahovat, prostě sedí na noze, ale každý má jednotlivé části těla trochu jiné.

          0 0
    • rock  

      Reeboky na běžné nošení mám 43, Lake 44 a jsou mi akorát.

      0 0
    • pavelc  

      Velikost běžných bot mám 46–47, Lake 165 mám 48, po ročním užívání spokojenost. Vytahání kůže je minimální.

      0 0
      • pavelc  

        …mám pocit, že tenhle model se vyrábí jen do velikosti 48, a ty by si ale potřeboval tak 49–50.

        0 0
        • rock  

          Špatný pocit, 165 se dělají až do 50 … www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

          0 0
          • MaRtYs  

            No urco bych potřeboval něco většího… Akorát mi řekli, že se ve vel. 49 nedělají a pak až v 50, což mi přijde divné… Tak kdyby náhodou někdo měl 49 tak dejte vědět :o)) pokud se někdo najde :o))

            0 0
    • Ales.202  

      Lake používá US míru ⇒ kup tretru o číslo větší než máš normální botu v evropské míře (př. 43 US = 42 EU)

      0 0
    • BOREK  

      lake MX165 mam asi rok, pro me naprosto pohodlne, mirne povolila kuze

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.