• siM.s

    Zdravim. mam jen malej dotaz. Na zadnim kole mam za kazetou takovej plastovej kryt na spicich. Rad bych vedel jakou to ma funkci a zda je to tam dulezite. Pri jizde to totiz vydava docela neprijemne vrzave zvuky, tak ho chci dat jednoduse pryc. Muzu? :o)

    0 0
    • Nimrod  

      jj, dej ho pryč, sem zaslech, že je tam kvuli tomu, aby ti nepadal řetěz do drátů, když máš špatne seřízenou hazku bo tak něco…

      0 0
    • mosquito  

      je to tam aby ti nespadl retez do spic (ale pokud mas indexovou prehazku a jiny razeni se snad uz neprodava, pokud mas dobre serizeny dorazy, a pak to chce spravne napnutej retez) .. asi po 2 letech mi to prdlo a od te doby to tam nemam, ale zrovna ted v sobotu se mi tam ta svina dostala .. a jde to hodne blbe vytahnout (nicmene klidne na to kasli a radeji si to poradne serid)

      0 0
    • Vrci  

      klidně to vyhoď, a mimo toho co ti radí ostatní ještě zkontroluj dotažení šroubu na horní kladce přehazovačky. Mě se ho povedlo vyklepat, přehazovačka se sice nad 25 zuby zastavila, ale druhá strana vodítka, kladka a řetěz pokračovali dál. Výsledkem bylo zničených 10 drátů z 12.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.