• Paja

    0 0
    • mastihuba  

      re: žďár užite si to – ložiska + choroba sezona je v pič..

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • jonys  

      Zdar. Po 4 pěšodnech v Maštalách se pojedu zítra lehce vyklouzat. Ale na Žďár nemám morálně (ani fyzicky asi), a taky su domluvenej večer na komínský vinobraní…

      Kdyby se chtěl někdo přidat, určitej nástřel trasy bych měl.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • RomanH  

      Jedna urgentni prosba. Vcera rano jsem prisel ke kolu a mel jsem skoro prazdne predni kolo – uplne zpuchrenej bok. S najetymi cca 4tkm uz ma narok, ale vzhledem k te cervene ze Zdaru jsem mel docela kliku.

      No a ted ta prosba. Kdyby jste sli nahodou nekdo dneska do obchodnaku kolem Cyklopointu (Campus, Ikea,…), ci vedeli, kde maji skladem Schwalbe Rocked Ron 2.25 TLR Snake skin, dejte mi prosim vedet (i cenu). Pod 900,– jej maji na Koloshopu, ale expedice behem dvou dnu, takze to vypada celkove tak na tyden. Vcera vecer jsem se dival na vsechny e-shopy / prodejny v Brne a smolik. Diky.

      0 0
      • RomanH  

        Pripadne, jak se chova ten NanoRaptor na predku ? Jedna funglovka mi lezi ve skrini.

        0 0
        • bagr84  

          Doufam ze to neni ta funglovka, kterou myslim :P

          V utery se stavuju, vyhovuje?

          0 0
          • RomanH  

            A vidis, v tom pripade mam skrini dva :-DDD

            Ut predbezne ano, zatim o zadne sluzebce nevim.

            0 0
        • pepek  

          Nano na předku je dobrej :-))))

          0 0
          • RomanH  

            Vrahu :-)

            Nicmene me fakt prekvapilo, jak vzadu krasne drzi na snehu. Tak snad by tak strasne klouzat nemusel.

            0 0
            • pepek  

              Tak rozhodně velmi zvýší dávku adrenalinu na starých nudných trasách, zejména na volném písku, jehličí a drobném štěrku v traverzu. Na sněhu jsem ho na předku nezkoušel, na to su moc měkkota. Ale vzadu dobrý, to máš recht.

              0 0
              • scoty  

                Sem teda fakt nakonec na to Podyjí nasadil místo přefiklejch Ralfů to nalezený pomalu 10let starý Nano v kevlaru s duší a jsem mile překvapen, co ten plášť umí: dobře sedí(i na písku a kamínkách), je pružnej i při tlaku 40psi, a jede jak kule…:) Kolem Brna na tvrdým bude asi super. Jak se chová v měkkém lese a hlubokém písku musím ještě vyzkoušet…

                0 0
                • scoty  

                  jo, před nahozením jsem ho pro zajímavost zvážil a měl 520 (bez duše).

                  0 0
                • pepek  

                  Pokud ti drží na předku, tak musíš jezdit hrozný volej.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja bych mel teda spise strach, ze bude problem zabrzdit a neposlat to do smyku. Plus teda ta vrstevnica ala Mysliveckej.

                    0 0
                    • pepek  

                      Už objezd Ochoza byl napínavý. Hned po příjezdu dom jsem ho sundal.

                      0 0
                  • scoty  

                    Jak volej?:)

                    Je na zadku, tzn. mohl by nastat max drift…:)

                    0 0
                    • pepek  

                      Řeč byla o nano na předku. Lokalitu chválím, doufám, žes to vyjel od řeky :-)

                      Co naši ekologové: už tam vykáceli ty voňavé douglasky?

                      0 0
                      • scoty  

                        Nahoru po kamenech (žlutá)se dalo i chvílama jet, ten poslední krpál byl tlačendo…:)

                        Douglasky jsem neviděl, ale borovice jsou tam furt.

                        0 0
                • JSt  

                  ta guma je vpohode na obou kolech. ale davat ji na 150mm kolo, nebo kolik to ma, je zvrhlost. :-D

                  0 0
                  • scoty  

                    :-)

                    Na LV si asi nejvíc cením jeho všestrannosti. Přehodíš gumy, trochu poladíš a máš z endura lehký bajk na maraton pod 12 kg…

                    0 0
                    • JSt  

                      alu kolo za cenu, za jakou s prehedem poridis solidni silnicku, pevnaka i fulla zaroven. :-P

                      vsestrannost neni v tomto pripadku argument. ;-)

                      0 0
                      • jonys  

                        No ale těch 12kg bude mít jen ta silnička…

                        Skvělý al kolo za cenu karbonu bych napsal, a dodal, že ho má Scoty výtečně osazený :-)

                        0 0
                        • JSt  

                          kdyz koupis blbe, tak mozna jo.

                          treba ta romanova fujina na stopetce vazi pod deset a jen za cenu ramu koupis tri. ;-)

                          kolo je to pekny, o tom zadna, ale univerzalni? stejne pojede blby 13kg 100/100 full lip nez o kilo lehci 150mm. ;-)

                          0 0
                      • scoty  

                        Co je to vysoká nebo nízká cena?

                        Cenu buď zaplatíš nebo ne.

                        Co znamená pojem solidní?

                        Pro jednoho )solidní, pro druhého zbytečné, pro třetího nedostačující…

                        Mimochodem ostatní solidní značky si své solidní modely cení cca stejně…:)

                        0 0
                        • JSt  

                          ale jo, jen bych jako vyhodu toho bajku nebral univerzalnost. proste lehky vysokozdvihovy kolo se vsema plusama i minusama. tou tvou „vsestrannosti“ trpi vsehna mtb. staci vymenit gumy, trochu poladit… :-))

                          0 0
                          • scoty  

                            Všechna mtb?

                            Můžeš mi zde jmenovat jiné kolo, které má nastavitelné zdvihy od 120–160 a reálné hmotnosti od 11–13,2 jako to má LV 310?

                            Klidně můžeš vyjmenovat i ty mínusy..;-)

                            0 0
                            •  
                              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                              0 0
                            • JSt  

                              asi nemuzu. O;-)

                              nevyhody jsou na snade… pojedes na 120mm kole, ale bude mit stale stejnou hmotnost jako 160mm. a to je skoda, ne? ;-)

                              pak je otazka, jak casto te bude bavit kolo prestavovat. jak rikam, za prachy, ktery das za to jedno „univerzalni“ kolo, poridis nekolik specializovanej­sich, pravda, ze skromnejsi vybavy, a nemusis nic prenastavovat, jen sahnes a jedes. ;-)

                              0 0
                              •  
                                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                                0 0
                              • scoty  

                                kolo nepřestavuji, pouze ho udržuji a přitom přizpůsobuji příštímu terénu např.gumy(stejně dolévám tmel), pedály, chrániče atd.

                                Rád bych měl třeba ještě jednu 301, kde by byla na stálo jiná kola, převody, napínák řetězu, pláště atd.

                                0 0
                                • JSt  

                                  kolo nepřestavuji, pouze ho udržuji a přitom přizpůsobuji příštímu terénu např.gumy(stejně dolévám tmel), pedály, chrániče atd.

                                  s timto muzes do politiky. ;-)

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    :)

                                    výměna pedálů a plášťů přece není přestavba…to kolo víc nepotřebuje…

                                    :)

                                    0 0
                          • RomanH  

                            :-)

                            Jasne, chtelo by to :

                            1. Hodne lehke spolehlive (ne zadna ultra gramarina) HT, – neco jako ten

                            Tvuj titan, akorat teda odpruzena vidla a kotouce

                            1. Lehkej XC Full
                            2. Full do terenenu, na kterej se v extremu citis (pro me prakticky

                            XC :-))

                            1. Slusna silnica
                            2. Dokonalej zimak / cestovatelskej stroj (nejakej peknej titan na Rohliku /

                            Alfine s remenem)

                            1. Kolo do hospody – festka / singl ?
                            0 0
                            • JSt  

                              k tomu jeste pripocti festku na drahu, na cestovani, na pozing a zimu. :-DD

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Tak za chvíli na to věk mít budu.-)

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              P.S. Vybavuje se mi např. Ječňákova garáž. Auto samo stálo venku.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Karosuv detsky pokoj. Tam jeste deti asi porad smi.

                                0 0
                              • Paja  

                                zrovna jsem chtel pod ten tvuj predchozi prispevek napsat…a kdyz vyhodis fabku na ulici, tak i tu garaz ;-)

                                0 0
                            • pepek  

                              A myslete taky na elektropohon, soudruzi. Takový hustý enduro s elektro-to je budoucnost.

                              0 0
                        • pepek  

                          Máš recht.

                          Ale přiznej, že sa ten zadek hojdá, ne že ne.

                          0 0
                          • scoty  

                            nějak jsem si nevšiml..))

                            někdy ti to půjčím, aby zkusils..;-)

                            do kopca:)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              U té legrace bych chtěl být, vždyť je vysoký jak sotva odrostlý děcko.-)

                              0 0
      • Paja  

        Po 4 tis. km zpuchrelej bok tak, aby to uchazelo, mi nepripada uplne normalni.

        Eva jezdi NR celorocne na obou kolech, takze jako nouzovku bych se ho nebal, prip. Ti muzu poskytnout RoRo v performance kevlaru…pokud bys RoRo 2.25 SS nasel nekde vyhodne, klidne bych vzal 2 kusy a pomohl s postovnym…kamos chce taky jeden…

        0 0
        • RomanH  

          Jako nouzovku to nechci, protoze jakmile do toho jednou naleju tmel, uz to nechci menit. Takze bud a nebo. Ze to vozim Eva vim, ale tusim Jirik i Pepek varoval…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Paja  

            Ja myslel nouzovku na tyden s dusi…

            0 0
          • Splinter  

            NR dopredu NE!

            0 0
          • mastihuba  

            mne onehda zaujaly tlr nd speslu ss a cely schwalb za ty prachy nestoji.

            0 0
            • RomanH  

              Uvidime. BTW Kterej od Speslu ted konkretne zkousis ?

              0 0
              • mastihuba  

                nezkousim zadnej bo mam zanovni schwalby predek vydrzi dlouho a zadek se uvidi u speslu me odrazuje a zaroven laka vaha ktera by mela byt zarukou odolnosti, ale 840g u fastraku uz je fakt dost.otazka je vubec co kdyz lysou jsem si daval na 500g racekingu a ok a s rar ss najedu na sotolinku a de dopice.

                0 0
                • RomanH  

                  No ja budu mit Schwalbinu poprve, tak uvidim. Lepsi nez Spesl podle me bude urcite guma od firmy, co ty gumy primarne dela (pro Spesla tusim Panaracer). Plast tezsi nez nejakych 580g nechci. Paradoxne ten zpuchrelej WTB Prowler ma tusim 680g a bylo s nim nejvice problemu. Na predku byl fajn Maxxis Rendez, jenze uz jej nedelaji (a nebyl nejrychlejsi). Ted prubnu toho RoR a pokud bude fajn, vezmu jeste 1–2 dva do zasoby.

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
    • Excel  

      Já mám obutýho na předku Hutchinsona Iguana v drátu 2,1 za pár šupů a musím říct, že je to to nejlepší co jsem tam zatím měl. Na zadním mi stejně všecko mizí před očima.

      0 0
      • bagr84  

        protoze to vzdycky napalis…

        0 0
    • Polka  

      OT: vzhledem k tomu, ze este nesu pojizdne, tak coz takhle dat si v patecek ci jinej den po sportlifu nakej pivni sedanek? Loni (nebo kdy to bylo) byly skopek a cerstve bramburky v pivovarnicke na Mendlaku vyborny, ale sraz je mozny samozrejme i v lepsich nekurackych prostorech dle vkusu mistnich soudruhu ;-)

      P.S. v sobotu nemozu

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Jaroslávek  

        Možná v pá.

        0 0
    • terkad  

      Kdyby se někomu chtělo vyrazit zítra dopoledne (můžu cca do tří), pište sem nebo do mailu. Po ránu si to přečtu, zhodnotím následky dnešní dvojité porce volejbalu a buď se přidám nebo budu spát dál :)

      0 0
    • mastihuba  

      tak ja su s veletrhe nahranej, sundala mne nemoc a víkend se budu dávat dohromady.

      0 0
      • jonys  

        Tebe ta prohibice ničí…Sem si říkal, že letos bychom k tomu stánku s pivem zamířili rovnou, než se vyčerpáme prohlížením exponátů a hostesek…:-)

        0 0
        • mastihuba  

          ja bych byl pro jít rovnou někam do hospody, mne to už stejně nezajímá :) Kola mám všechny univerzální, jedno na silnic druhý do terenu a na třetím se taky dá jezdit do hospody :D Momentálně piju vřelej čaj a rozdejchávám cca 800 vyšláplejch schodů.

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Polka  

        Vymluvy, urcite se budes nekde povalovat po sklepe.

        0 0
    • Martula  

      Zastavte se na Spešlu … :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Polka  

        Nachystej naky nalepky pro mladyho ;-)

        0 0
      • RomanH  

        Zastavime ;-) Mate pivo :-) ?

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Jaroslávek  

      Tož pojedu svobodně …

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jel jsem svobodně, bylo to příjemné, do tmy jsem byl doma.

        0 0
        • mastihuba  

          ty delas jen do vobeda ze to ted na podzim stihas za svetla?

          0 0
          • Splinter  

            zalezi na dobe prosezene mimo sedlo :)

            0 0
            • Polka  

              Kolikrat mne bylo blbe, kdyz sem prijel, narval do sebe kofolu, pivo a nakej zvanec a hned vodjel, nez kdyz sem tam v klidu v pratelske atmosfere sedel celej vecir, toz babo rad ;-)

              0 0
              • Splinter  

                kdybys to do sebe tak nenarval tak by ti nebylo blbe :D

                nebo to snad myslels jinak? ;)

                0 0
                • Polka  

                  To ale bylo kdyz covek prijel s vama! Sotva sedl, hned zas jet ;-) Nastesti to bylo jen parkrat.

                  0 0
          • Jaroslávek  

            Včerejší časy: Líšeň 15:3o-Ochoz-Pekárna-Hádek-vrstevnice -Malá Říčka 16:35-MTZ-Buk 16:55 odjezd 17:5o-příjezd dom 18:57.

            0 0
            • Excel  

              Ty už jsi jak Zdeněk Bartoš s těma časama, čoveče ;-)

              0 0
    • Motyll  

      Neválí se pls někomu doma na zapůjčení Hi8 kamera?

      0 0
      • JSt  

        jestli potrebujes zdigitalizovat obraz z hi8 kazety, mam digital8 sonackou kameru, ktera by mela hi8 prelouskat a do stroje to posles rovnou pres fajrwajr. mrknu se na to a jeste dnes bych sem dal vedet.

        0 0
        • Motyll  

          Jo presne to potrebuji… Diky moc!

          0 0
          • JSt  

            melo by to fungovat, jak jsem napsal. nekdy behem soboty ti to dovezu dom, pripadne necham u lade na cepu. mozno?

            0 0
            • Motyll  

              O víkendu jsme bohužel mimo, takže pokud můžeš nechat u L. byla by to paráda. 5 piv? :)

              0 0
            • Motyll  

              Kamera funguje, diky! Ted jeste musim vychytat neco s fw radicem. Jsem zjistil, ze to ten muj notas (uz) nema…

              0 0
              • JSt  

                taky ti (pekne) dekuju. ]:-D

                sak vklidu, mas na to cas. ;-)

                0 0
    • Jaroslávek  

      Jsem si odskočil, aby jsi neřek, že jsem se jen válel v horký vodě.

      0 0
      • Polka  

        Kam se hrabe BjP :)

        0 0
        • RomanH  

          :-) On uz to Exik vytuni

          0 0
          • Jaroslávek  

            Na to jsem taky myslel. Jinak jsem si spičítal, že na 14 km převýšení 11oo m mi to hodilo průměr skoro 8%, což po ujetých 9o km nebylo k zahození. Místama to byly pěkný stojky. Vrchařům doporučuju.

            0 0
          • Excel  

            na to nemám čas, kua, dřu

            0 0
            • JSt  

              tady je primalovanej manasek…

              0 0
        • Jaroslávek  

          Jsem dlouho váhal, ale v každým z nás je trochu narcisa.-)

          0 0
          • pepek  

            V náhledu vypadáš jak v podvlíkačkách.

            0 0
      • mastihuba  

        udivuje mne ze jeste nemas bylej skopek a boty. Takhle to proste neladi. :) ve svojem veku uz bys mohl hrat t trochu na image. Toto ti modni policie neschvali. Vem si priklad z Jirika ten uz ma vychytany i brejle. :)

        0 0
      • Paja  

        …a já myslel, že jste byli v teplých krajích.

        0 0
    • Polka  

      Jde teda nekdo na patek do te knajpy? Prozatim se hlasim ja a Manas.

      0 0
      • RomanH  

        Ja jeste uvidim, chut na pivo mam, na SportLife jsem jeste domluvenej s kamosem, ale fakt netusim, jak to bude zitra. Hlavne vymyslet nejakou rozumnou knajpu, kdyz uz… Takze za me stale 50:50

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • mastihuba  

        sem se na ceste ze z plzne nudil tak sem vyvolaval kde kemu a krom speslu a elektrokol tam pre nic neni. :) tak man letos veletrh zasebo. :)

        0 0
        • les  

          Za to „kde komu“ mam u tebe ty detonátory :-) Teda + pár l. u L. :)

          0 0
        • Jaroslávek  

          No nic zajdu na kafe k Jendovi Sýkorovic.

          0 0
          • RomanH  

            Budem ve spojeni. Jakmile dojdu na Veletrh, zavolam Ti.

            0 0
          • JSt  

            to sfouknes martulu pri jednom. jsou tam sousedi, jestli se nepletu. ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já vím.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Marťula zklamala.

                0 0
                • Martula  

                  ?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Stavili jsme se s Manaskem za Tebou do Speslu, ale nebyla jsi tam. Tak jsme pak cekali na 18tou hod (az Ti skonci prace), s tim, ze mas prijit za nami do hospody, ale tipla jsi foun :-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      :-(( To se kamarádům nedělá.

                      0 0
                      • Martula  

                        Moje práce tam bohužel odzvoněním nekončila… :(

                        0 0
                        •  
                          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                          0 0
    • RomanH  

      Protoze o vikendu opet nebudu moci a mam relativne dost dovolene, tak pokud bude rozumne pocasi a neco mi do toho nevlitne, planuji v patek s Manaskem a s Depkou trasu z Tisnova udolim Libochovky do VelMezu na Haracha. Pak cestou kolem Oslavky rozborit plot h(H)olomkovi a podle sil to pripadne protahnout na Oslavany a treba Domasov + Smelc (to se vsechno uvidi podle sil a mapy – zkusim to tam zakreslit, pokud bude cas). Orientacne pocitam neco malo pres 100km.

      0 0
      • Excel  

        pátek jako vůbec :-/

        0 0
      • pepek  

        Teď nejezdím, bojím se jelenů

        0 0
        • JSt  

          plk… takze dobry vecer. :-))

          0 0
        • Jaroslávek  

          Pchéé, s tvými zkušenostmi …

          0 0
      • RomanH  

        Tak jsem to hodil do mapy a realita je trosku jina, no… Z Tisnova na Smelc to dela 123km a 2271m prevyseni. Takze celkove tak ± 140km :-) Ale zkratit se to da vzdycky, ze ;-) A nebo kdyz nam to pojede jak ze Zdaru (tentokrat s jidlem !!!) :-) Jo, a je to i vcetne perlicek v podobe retezu na skale, ale zase kolega v kanclu mi tvrdi, ze je to OK a ze jen obcas kolo poponesem (z te Nameste od Vlasakova splavu po Pastyrku).

        0 0
        • Jaroslávek  

          Do Valmezu cesta dlouhá. Kolik těch brodů tam je ? V tomto počasí žádná radostná vize pro mě.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • RomanH  

            Neboj, je to bez brodu. Do VelMezu to je OK, to je cca 50km. Ale pak ten zbytek :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Kua to nebyl zbytek, ale dobytek.-) Jak to říkala slečna průvodčí v tom Troškovi ? Nezastavujem, máme zpoždění. Ale jinak super, zase jsem si rozšířil obzory.

              0 0
              • JSt  

                bylo to jeste celkem vpoklidu. aj vycuat jsme te nechali. ;-)

                0 0
              • RomanH  

                Tak bylo to vcera paradni. Ta zelena je jenda z nej tras, co jsem letos jel. V tom padajicim listi a dusickove atmosfere nemela chybu. Kolem te Oslavky je vubec krasne. Pristi rok (letos to asi uz nevyjde… no, mozna pokud bude nejakej kasnej den v listopadu a mohlo by vice lidi) by se dalo udelat Oslavany vlakem a pak po jedne strane do Nameste a po druhe zpatky do Oslavan (pripadne do toho jeste nejak zakomponovat toho Harracha, ale to uz by zase bylo na silu a tech narocnejsich akci ted na podzim uz bylo dost), vcetne tech retezu.

                Jinak jsem docela rad, ze me Jirik nahlodal a ze jsem ze Zastavky nevyrazil kolmo smer Smelc. Asi bych to odnesl (dres byl uplne propocenej, a navic u nas docela dost prselo).

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Sotva jsem dojel dom, taky začalo pršet, měli jsme kliku.

                  0 0
                • RomanH  

                  Tak jsem to zkusil cvicne naklikat, kolecko Oslavany – Namest – Oslavany ma cca 50km. To by se dalo za pekneho pocasi pojmout jako poklidna vyjizdka.

                  0 0
      • RomanH  

        Toz zitra v 8 rano v Tisnove. Pokud by se nahodou neco zmenilo, dam vecer vedet.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Jaroslávek  

      Zítra by někdo navečír na chvíli … anebo zas bojkot jak minulý týden ?

      0 0
      • RomanH  

        Bohuzel. I patek je v ohrozeni, ale snad se zadari.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Na zítra se aspoň jeden kos ozval, na pá zavčas řekni abych v práci moc nešachoval s DÉ.

          0 0
          • RomanH  

            To je prave pruser. Ja to samo zkusim poresit ve stredu odpoledne, ale klicovi lide bud nejsou, nebo jsou na sluzebkach (potrebuji dohoukat cca 14ti denni spolupraci 3 firem). Zase na druhou stranu nejsme doktori, ze ;-) Ale v prubehu ctvrtka to uz bude 100%.

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Excel  

      Tož dovolenkáři jdou bahnit vo pátku, ale našel by se někdo na dopolední výjezd vo sobotě nebo vo neděli? Ikdyž počasí je zatím všelijaký. Výjezd kolem deváté ráno, někam na obídek (Šmelc, Hořice) a zpět, eventuélně v neděli zkouknout Muldu, bo tam jeden feťák má dýlovat a jezdit na singlovi.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Jaroslávek  

        S matrošem se zatím nevytasil, modrožlutýho šípa live doporučuju, pokud se v so večer někde nezhuláká.-)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Kdyby nekoho už nebavilo postávat venku u zmrzlýho škopku tak zitra to vypadá na šudlačku na marinádě směr zařízení kde mají zatopený v krbu.

      0 0
    • JSt  

      heilige berg

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • hony007  

      Nepotřebujete něco z kupkola? Zítra bych si chtěl objednat pár věcí a rozdělený poštovný by se šiklo.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce