• Lasty9666

    Ahoj, mám možnost pořídit toho Spectrala CF7 za slušné peníze. Jedná se o dobrou volbu. Je za vás standardní výbava OK?

    Díky

    0 0
    • Tomcat  

      Vzhledem k tomu ,že jste nenapsal ročník a ten model označený Spectral 125 CF7 se už nevyrábí Tak jestli jedná se o dobrou volbu a je standardní výbava u toho bazaru OK tady vědět nemůžeme,. Tedy ani jestli za jaké slušné peníze za starý model\bazar je.

      S125 CF7 nahrazují jiný modely střelba Neuron CF.

      0 0
        MTBIKER doporučuje
      • Lasty9666  

        Kolo bylo kupované 5/2023. Jedná se o tento model – https://www.canyon.com/…-7/3426.html

        Cena 45K. Téměř nové, jeté 100km

        0 0
        • Tomcat  

          Tak znova záleží na konkrétním stavu kola takže jestli jedná se o dobrou volbu. A je standardní výbava u toho bazaru OK, tady vědět nemůžeme

          Tedy ani jestli za jaké slušné peníze za starý model\bazar je. Tohle kolo vzhledem k účelu, nebude po takové době jako nové. Hádám kupováno 23 , ale model bude 22-, tedy link nemusí odpovídat.

          Jestli uvažoval bych o tom jen jako o kole od známého kde vím že je to opravdu „leštěnka“ na kterou třeba pro zdravotní důvody ani nesáhnul.

          Papír snese vše a odkaz na specifikaci si vygooglíte. Dnes jsou místo Spektrala 125 kolla Lux Tral a uvedený třeba Neuron.

          0 1
        • MirosPikos  

          Jestli že je téměř nejetý, 100% stav, tak je cena fajn. Kamarádovi jsem nedávno podobný doporučil a upaluje to fakt hezky.

          2 0
        • Azmir  

          To kolo bylo za 50 nové, na aktuální cenu moc nehled, takže moc nezlevnil.

          0 2
          • Tomcat  

            ale né CF7

            0 2
            • kopeczech  

              kupoval jsem CF7 loni za 56 v nějaký akci

              0 0
              • Tomcat  

                Novy Sektral 125 cf 7 byl za cca 80000,– a ještě teď je někde ve výprodeji za víc než 2500$ . Ale proč takovej výběhovej model, když v akci by mohl být poloviční carbon od Norco s větší zárukou.

                0 3
    • Vilém  

      Tak nac se ptas, kdyz se jedna o dobrou volbu?

      0 0
      • Tomcat  

        Klasika potřebuju utvrdit v tom co jsem si vzal do hlavy a poplácat po ramenou. :)

        0 0
    • Sulka  

      Pokud ma najeto kilo a nepadalo, tak dobrej kup.

      1 0
      • Cvacht  

        Přesně já ho mám na hliníku a v akci bylo za 55k. A spokojenost velká ????. Takže CF za ty prachy bych určitě bral.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.