• Dendakenny

    Ahoj, máte někdo zkušenosti s brzdami Magura MTS model 2013, uvažuju o nich.

    Díky za reakce.

    0 0
    • RUSH  

      Mám je měsíc na novém Spešlu. Ze začátku děs – zvuky, vibrace atd, ale po prvním maratonu si to sedlo a je klid. Takže zatím dobrý, nebo spíše o dost lepší, než byl první dojem.

      0 0
    • radek01  

      Mám stejné zkušenosti měl jsem půjčeného Epica ze začátku nic moc ale po zajetí pohoda ale je pravda,že na mém kole mám stařičké hydry Deore 2007 dnes to asi bude trochu někde jinde.

      0 0
    • Dendakenny  

      Tak je to tak. Ze začátku nic moc, ale postupem času se brzdný účinek zvýšil a musím uznat že brzdí opravdu moc dobře. Jen mi předek při progresivnějším brzdění trochu-jemně píská, ale na to jsem si zvykl.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • hctr  

      Jen pozor na vadnou serii.:) Osobne bych vzal radeji nejake shimana :)

      0 0
    • RUSH  

      Takže nějaké zkušenosti za delší dobu:

      V sobotu dostaly na Jestřebkách destičky fest zabrat. Zadní (Koolstop) sjeté až na kov, přední (stále originál – 1 rok) zase vibrují. Destičky mají najeto asi 5 tis. km za ten první rok.

      Zadní jsem už včera vyměnil (za původní originál Magura), poté co jsem musel šroubovákem odtlačit pístky – šlo to překvapivě lehce. Výsledek je, že zadní zatím moc nebrzdí a přední stále vibruje.

      Zkusím znovu již vyzkoušené zdrsnění ploch brusným plátnem a hlavně sražení hran pilníkem. To loni pomohlo. Tak uvidíme.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.