• kyl

    Už tu byla Mafia II ale tam problém není.Dokáže mi někdo vysvětlit jak je možné že po připojení monitoru Asus 19" s rozlišením 1366× asi 760 jde hra Metro 2033 bez problému nainstalovat a hrát a když připojím novej monitor Acer 23,6" s rozlišením 1920×1080 tak nejde ani naistalovat natož hrát?

    0 0
    • roud  

      a co na to grafická karta ?

      0 0
      • kyl  

        Mám Ati Radeon 5750,1Gb paměti,tam problém nebude,Bad Company 2,Modern Warfare 2,vše je v pohodě.

        0 0
        • roud  

          A co nějaká změna nastavení při výměně monitoru ?

          0 0
          • kyl  

            Pokud byla hra nainstalovaná s monitorem Asus,tak s monitorem Acer funguje až do rozlišení 1600×1200,jak dám větší tak se obraz rozjede že nejsou vidět ani položky v menu nastavení hry a dojebe to i celkové nastavení rozlišení monitoru.

            0 0
            • roud  

              Metro tu nemám ale nemá nějaký nastavení který se zapíná dřív než zapneš hru ?

              0 0
              • kyl  

                Nic takového není,nainstalu­ješ,dáš si třeba ikonu na plochu přes kterou to spustíš a hraješ.Vždy to s instalací na Aceru skončí když se má instalovat Physx10.02.22_9­.10.0222_System­Software.

                0 0
                • Chiron  

                  PhysX je ale softwarová akcelerace fyziky pomocí grafiky od Nvidie. Nějak nechápu, proč by se ji to snažilo instalovat když tam je ATIna. Mě Metro jelo normálně, ale mám nvidii.

                  0 0
                  • R4YNE8  

                    Některé hry vyžadují naistalování Physx softwaru, ikdyž grafika není zrovna od Nvidie ;-)

                    0 0
                  • Martin  

                    physix používá buď grafiku a nebo procesor

                    0 0
                    • kyl  

                      Fajn ale proč se starým monitorem to jde a s novým ne?

                      0 0
            • maedva  

              Jestli ti to jede alespon na 1600×1200 tak to neres. Ta tva HD5750 stejne nema dost vykonu na to aby to utahla v 1920×1080 na slusnych detailech… ;)

              To bys musel poridit alespon HD5850 1GB, nebo GTX460 1GB aby ti to v 1920×1080 jelo slusne aspon na medium.

              0 0
              • kyl  

                Přes Tohle

                mi to ukáže že by hra mohla jet naplno ale už se mi stalo že to ukázalo u hry nic moc a opak byl pravdou,šla na plno.

                0 0
    • michalxo  

      Off Off topic:

      Citali ste niekto knihu? Zvazoval som, ze by som ju vzal v anglictine, ale po chvilke som sa uvedomil a radsej vezmem preklad, ak bude.

      Nejake ohlasy na nu? :-)

      0 0
      • kyl  

        Knížku sem si koupil protože mě ta hra dost nadchla ale když porovnám děj knihy a hry tak to moc společného nemá.Číst se to dá ale je to dost jednotvárné a nudné,kdyby hra byla vytvořena podle ní tak si vystřelíš tak 2×.Má 455 stránek.Pár stránek je na netu k přečtení takže na ně mrkni a uvidíš.Přes to všechno jsem za ty peníze nelitoval.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • kyl  

        Metro 2033

        0 0
      • Hnoj  

        Kniha IMHO docela slušná, ale Br. Strugačtí to nejsou.

        Hra byla hrozně lineární :-( I když patří k tomu lepšímu, co jsem poslední dobou viděl.

        Jsem zvědav na Fallout New Vegas.

        0 0
        • kyl  

          Hráls Fallout 3?Ta hra je nějaká nedodělaná,mám originál a nejde nainstalovat,sta­žená padá kdekoliv,co sem četl na netu tak snad každej má nějakej problém.Sem rád že to Metro mi konečně na novém monitoru běží,akorát ne na rozlišení 1920×1080,to se obraz rozjede do stran.

          0 0
          • Hnoj  

            Fallout 3 mám staženou a cracklou, nikdy mi nespadla, dohrál jsem jí 2×. Padání nevím, v životě nebudu řešit takle šílený rozlišení, protože za počítač zásadně neutrácím peníze…

            Běželo mi to plynule 1280*900 nebo tak podobně.

            Možná by stačilo, kdybys přestal řešit takle šílený požadavky a prostě si jen zahrál !

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • kyl  

              Jasně že to hraju jak se dá ale je to jediná hra u které tohle rozlišení prostě nejde a nevím proč.

              0 0
    • mr.antik  

      nevim jestli ti to pomůže, ale na notebooku mám nativní rozlišení 1920×1200 a nainstaloval a spustil jsem to v pohodě, na hraní jsem pak kvůli kartě samozřejmě musel všechno nastavit na minimum :-))

      0 0
      • kyl  

        Jak to dám na1920×1080 tak se obraz rozjede do stran a tak nevidím na položky v menu hry.Nevím proč to tak je.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.