Na nízkozdvihovém biku ve skupině AM borců se 140-150mm

42 nepřečtených
  • Meneldor

    Zdravim, mám meridu 120, a v poslední době jsem byl párkrát pojezdit se skupinkou pár lidí majících gt force, stumpjumpera 2010, meridu transmission 140, a ještě jedno.

    Dost mě to chytlo, i ten styl taková pohoda, a sjezd si řádně užít. Právě z kopce si to až tak neužívám, tak se chci zeptat zda to někdo už řešil.

    Pokud smart samy 2.1 vyměním za něco 2,3, vidli dám 130, zkrátím představec a dám širší vlajdy, budu se trochu blížit ovladatelností k jejich strojům? Dík

    Anketa: Máte poladěného trail bika do AM terénu?

    jo
    7x
    35%
    ne
    5x
    25%
    8x
    40%
    0 0
    • soc  

      Ovladatelnost se samozřejmě zlepší, ale pořád Ti bude chybět zdvih.

      0 0
    • nox159  

      1cm na vidlici si nepomuzes…

      dej kratsi predstavec a sirsi vlastovky… a nejake plaste se vzorkem treba NN 2,25 a zkus to, investice je to 00nic a dost si tim pomuzes rozdil mezi 120mm a 140 neni tak moc…

      0 0
    • nox159  

      1cm na vidlici si nepomuzes… (pokud stavajici nejde zvednout tak bych novou jiste nekupoval…)

      dej kratsi predstavec a sirsi vlastovky… a nejake plaste se vzorkem treba NN 2,25 a zkus to, investice je to 00nic a dost si tim pomuzes rozdil mezi 120mm a 140 neni tak moc…

      ja mam poladeneho chrtiho bika do terenu a dobre :D

      0 0
      • Meneldor  

        no divam se:D ani ten fat albert vpredu na tom nevypada spatne

        0 0
        • nox159  

          a tim talasem to byl spis takovy vtip… takhle bych to nevozil… to je fakt na zniceni ramu… ( ale popravde nejelo to spatne.. :D )

          aktualni foto nemam ale mam tam 2,25 NN a ty to kolo posunuly o dost dal pak jsem dal 90mm predstavec a 640 vlastovky a 120mm epikona a hlavne teleskop… vic do extremu to nema cenu prasi pak uz neni z hlediska funkce zadny přinos a je to spis na skodu… uz jsem tam zkousel davat kratoucky myslim ze 50mm predstavec ( proste jak maji sjezdari tu kostku) ale to uz spis ty jizdni vlastnosti toho ramu niči…

          0 0
          • Meneldor  

            aha no, s tema plastema je to jasne, ty pujdou pryc, SS jsou pro me az nebezpecne. Predstavec mam 10cm, riditka jsem poridil 620, ale s pomoci soustruhu a dvema kousky duralu je to ted 700 :D vidim to tak, ze dam 8cm predstavec a riditka zkratim na 680mm. Se sedlovkou spokojenost? cetl jsem ze se dost viklaji. preci jen je to 5tisic

            0 0
            • nox159  

              do riditek bych se osobne bal nejak zasahovat… ale to je samozrejme tvoje vec :D

              jinak tu sedlovku mam bazarovou takze tedka je v provozu myslim ze treti sezonu a lehky vakl ma ale fakt lehky ktery nicemu nevadi… ja jsem s ni spokojeny super investice…

              0 0
            • jIrI___  

              Jel jsem na dvou teleskopech (KindShock a RS Reverb), obě nové a obě měly lehký stranový vakl, který mně osobně dost vadil a tím jsem zavrhl i pořízení teleskopu pro sebe. Ale možná si na to člověk po nějaké porci kilometrů zvykne.

              0 0
              • nox159  

                nechci se hadat… ale ten vakl co ma ten muj teleskop po 3 sezonach nemas sanci pri jizde poznat…

                a to jsem človek co ladi polohu sedla na milimetry :D

                0 0
                • jIrI___  

                  Oproti klasice se to drobně viklá, to mi prostě nevymluvíš ať děláš co děláš :)

                  0 0
    • gallardo  

      trochu bokem, kde jezdite?

      0 0
    • ps.slon  

      Nechci Ti brát iluze,ale jen úpravou kola se pohoda ježdění neupraví. Záleží především na Tvém jezdeckém umění. Můžeš mít sjezdovou motorku a stejně si na ní rozbiješ hubu, pokud neumíš jezdit z kopca dolů. Nečekej proto nějakou závratnou změnu tím, že zkrátíš představec a dáš širší řidítka. Aby sis naopak neublížil a při normálním ježdění Tě třeba nebolely záda nebo za krkem. Já mám Force a jezdím z borcama, kteří dají sjezd na pevňáku líp než já. Ale je to jen můj názor a Tvoje peníze, které utrácíš na možná zbytečné vylepšení, které Ti nemusí být ku prospěchu věci.

      0 0
    • jonti  

      Na zacatek bych tam dal sirsi plaste, a nic vic.

      0 0
    • Kubiczech  

      Nech to být. Oni zase přemýšlí o tom, proč jim to nejede.

      0 0
      • DaSnail  

        aj keby tá merida jela nejak výrazne lepšie, v tom užívaní si zjazdov mu to je prd platné ;o)

        nové gumy, kratší forbec a vlajdy imho urobia rozdiel.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.