• jezura

    Nemáte někdo zkušenosti s těmito plášti?Chtěl bych je dát na zimu.

    0 0
    • jezura  

      Fakt o nich nic nevíte?

      0 0
    • majo  

      Vieme… V lete som zháňal nejaký univerzálny plášť na XC maximálne do šírky 2,1, nakoniec som kúpil 2 kusy Mobsterov. Po namontovaní na bike som si skôr ako šírku uvedomil to, že koleso je asi o 1,5 cm väčšie v priemere ako pri predchádzajúcom plášti (Riči InnoVader 2,0). K tej šírke – vďaka rámu, na ktorom jazdím, môžem zadný plášť naplno nahustiť až po vložení do rámu, inak neprejde okolo čapov pre V-čka… Trochu som maturoval so správnym tlakom, aby to nebolo úplne nepohodlné, ale zároveň na asfalte nelepilo. V predu je možné samozrejme trochu podhustiť, potom mám pocit, že vidlica má o 2 cm väčší zdvih ;-) V zadu je to celkom slušné do výjazdov a pri brzdení spoľahlivé. Vďaka hustejšej vzorke sa ale pomerne zle čistí od blata (snehu?), preto na zimu asi až keď bude mrznúť. Keďze počas roka vozím často semisliky, bol som v úžase, čo si s nimi môžem v zjazdoch dovoliť (mám pevný rám a skareba 80 mm vpredu, pre ilustráciu…) V pomere k cene podľa mňa slušný plášť na pohodové vozenie, jazdcom so slabšou technikou dosť pomôže v náročnejšom teréne – na chrtenie a pod. je ťažký.

      0 0
    • Dados  

      Mobstery jsem chtěl zkusit, tak jsem je vozil asi dva měsíce – za ty peníze mi to přijde jako docela slušnej plášť. Po pár leteckejch dnech (ustřelení předního kola) jsem ale radši vsadil na jistotu NN a není co řešit.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce