Prodávám 29" Kovařík - jediné v ČR a EU

14 nepřečtených
  • chomi

    Zdravím všechny bikery,

    prodávám tento skvělý 29" kousek od pana stavitele Kovaříka, velikost 17,5", trubky TANGE Prestige, geometrie Gary Fisher Genesis 1,špičkový stav, vidlice RockShox REBA Race s PopLockem, náby DT SWISS 340, ráfky a niple DT SWISS, komponenty Thomson, Shimano XT + XTR, sedlo Gobi. Důvod prodeje – zdravotní stav (autohavárie). Kdyby měl někdo zájem, volejte 603 707 617. Milan

    0 0
    • Pebe  

      kolo krásný, hlavně jestli ty jsi v pořádku?

      0 0
      • chomi  

        Jo jo, jsem v pořádku, jen to kolo mám na pár let asi zakázaný (páteř a obratle), bylo by škoda, aby se na tento nádherný kousek doma prášilo, když jej může prohánět nějaký biker…

        0 0
        • Jogador  

          Jen páteř a obratle? Asi je nás víc, kterým se to nezdá…

          0 0
          • Zerocool  

            ??

            0 0
            • Jogador  

              Pro vysvětlení: já, Pebe a snad i další maj nahoře na stránce sekci bazar, kam toto patří, ne do fora, asi o to tu jde:)

              0 0
              • Zerocool  

                vzhledem k jeho zdravotnímu stavu by jsi nemusel být tak krutý, ne?…:)

                0 0
                • Bulda  

                  mě se na tom taky něco nezdá …jméno, telefon!! ale asi to bude za kámoše, což by se možná slušelo napsat, jinak jestli je to takovej unikát, tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou – inzerát a ukázat, co umí české ručičky zároveň

                  0 0
                  • Vilém  

                    Nechapu co stale resite? Ano tato nabidka mela byt v bazaru a ne tu. Ale jinak fakt nevim co je na tom divnyho. Pokud si dobre pamatuju, tak foto ramu sem Chomi vlozil, jeste pred tim nez mel poskladane kolo. Raritka to kazdopadne taky je, nerikam ze jediny, ale jedno z mala.

                    0 0
                    • Bulda  

                      tak to možná bude jinej chomi, než znám já, bo to je martin

                      0 0
                      • Vilém  

                        Tak toto ja nevim, ale tento chomi co prodava se odjakziva prezentuje jako jeho vlastnik.

                        0 0
                        • Bulda  

                          jo, tak mas pravdu, ten „muj“ ma v users nick bi_ker

                          0 0
    • BB  

      fuj, to je ošklivé, velký kola, malý rám.

      0 0
      • mr.antik  

        mě se to líbí, ale většimu člověku by slušela líp, navíc ocel…

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce