RST Gila Tnl 100mm - pdf návod a rozborka

15 nepřečtených
  • jURis_1

    zdravím hošani.. můžete mi někdo dohodit pdfko nebo někde návod na opravu nebo spíše rozebrání této vidlice.. a vaše rady jestli tuto vidlici někdo máte.. protože kámošovi se stalo to že mu nefunguje změna zdvihu..a vidlice je tuhá..ona jako péruje ale málo.. předem díky..

    0 0
    • JakeF  

      Pokud vim, tak Gila se změnou zdvihu neexistuje, pokud myslíš to kolečko na levý noze, tak to ať nechá klidně neotáčející se, stejně to nemá efekt. Pokud jí fakt chceš rozebrat, tak ti budou stačit kleště a imbus, co je dole na nohou. Nicméně nečekej, že jí nějak výrazně pomůžete. Spíš, než práci s rozborkou bych koupil třeba neladěnýho Epicona za pár korun. Jo a bacha na ulítavající pružinku po sundání locku, to je jediná věc, která se dá na rozborce zkazit, pokud jí ztratíš.

      0 0
    • PatrikL  

      http://www.youtube.com/watch…

      možno pomôže… je tam rozobratie tej časti kde je „tlmenie“

      0 0
      • JakeF  

        Hmm, tak u těch novejch je jinak řešená pružinka u locku.

        jURis: Jakej je to vlastně ročník ta, kterou chceš rozebírat?

        0 0
        • jURis_1  

          řekl bych že ročník 2007 .. kolo je toto..

          http://www.kellys-bicycles.com/index.php…

          0 0
          • JakeF  

            Hmm, ten lock vypadá jako u mě, mám 2006, takže počítám, že budou prakticky stejný. Na to pozor, jak se vycvakne ten lock, tak ta pružinka je položená vodorovně, takže to umí s tim čudlíkem vyskočit a jak je malinká, tak se blbě hledá. Jinak teď jsem tam přes ten odkaz našel nějakou referenci na Gilu předělanou na otevřenou olejovou lázeň, to mě docela láká, nemá tu někdo zkušenosti nebo tipy, jak si s tim poradit?

            0 0
            • jURis_1  

              toto je přímo to kolo.. akorát to tam nedal on je to od někoho jiného.. ale nejsem si jisté toho popisu té vidlice zda plus verze nebo ne.. jinak možná se některé komponenty liší..

              http://www.bike-forum.cz/…il-5425.html

              0 0
              • JakeF  

                No, abych pravdu řek, tak pokud nehodlá v nejbližší době kupovat nový kolo, tak ať si nadělí k Vánocům Epicona, vyjde kolem 3 tisíc, funkčně bude určitě spokojenej a ušetří cca 800gramů váhy! Pokud by hodlal kupovat nový, tak nechat Gilu bejt a dojezdit to s ní, ono se stejně nedá dostat do takovýho stavu, že by chodila dobře a když jo, tak v tom stavu stejně vydrží strašně krátce, je to prsotě špatná vidle.

                0 0
    • LáďaH  

      Chtěl bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s touto (údajně) ,,měkkou,, pružinou? A ještě s tímhle elastomerem? Kámoš do toho nechce moc vrážet. Předem díky.

      0 0
    • Trog  

      JA mel Gilu tvrdou jak šutr,regulaci na leve noze sem měl na nejměkčí.Tak nevím co tam bylo za pružinu.Prodal jsem ji 125 kg jezdci a je spokojen:)chodi mu aspon za pulku zdvihu což u mě vubec

      0 0
    • vrba  

      chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se zamykáním týhle vidlice. po dnešní vyjížďce mi přestalo zamykání fungovat a přijde mi, že vidlice je měkčí a pruží víc než před tím…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.