• Radek Broz

    Nejak jsem se dostal na horydoly.cz. Cetli jste tohle? www.horydoly.cz/vypsat.php?… zkratce clanek o tom, ze jediny spravny cyklista je stryc ritici se ranni mlhou na ukrajine do fabriky a bikeri v lese pouzivajici barevne oblecky, nedejboze helmy(!) jsou desny exoti) Ma to byt pouze vtip, nebo to autor skutecne mysli vazne? Komu maji takove clanky na odbornych serverech prospet?

    Az zas uvidim stat brouka se samolekpkou horydoly u nas pred skolou (nebo spis pred Domem odborovych svazu?), tak ho snad objedu petikorunou;-)

    0 0
    • TinkTink  

      Nak nechapu co tim myslel…to je nakej militantni pracujici a pouze do prace dojizdejici clovek, ne? Proste hodil vsechny do jednoho pytle a bylo to…

      Treba vcera jsem potkal pesaky v prirode jenom 2, pak 25 koni a bajker jsem tam byl sam :)…vsechny jsem pozdravil a oni me. :))…na nikoho jsem nerval :)

      0 0
      • pos3k  

        Jak zdravis kone? Abych nebyl za hulvata az nejakeho potkam :-) ps: uz ten nadpis toho clanku: Cyklista neni Martan a nadnadpis K čemu je kolo na střeše terénního auta jsem , priznam se, nepochopil

        a autor asi potkal opravdoveho mimozemstana primo z Marsu (Martan), jak ja mu zavidim :-) no a treba na nem udelali nejaky zakrok (to uz nezavidim)

        0 0
      • Daník  

        Osobně mám pocit, že co tím myslel, neví ani sám autor. Holt internet dává možnost vyblejt se z názorů všem pitomcům…

        0 0
    • CZiko  

      netřeba nic dodávat… autor je totální debil…

      0 0
    • Twisp  

      Ja myslim, ze clovek zdrave premyslejici si o autorovi a jeho clanku udela obrazek sam. Nic mene diskuze pod clankem je taky pekne kvetnata.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • kolombo  

      Neprožíváte náhodou zbytečně divoce naprosté kraviny? Autor má názor, Horydoly mu ho otiskly. Jestli máte jiný názor, tak ho napište tak, aby si to někdo chtěl přečíst a pošleto to Turkovi, určitě to otiskne, dává tam poslední dobou samé „super“ články.

      0 0
    • Richie  

      Moje reakce po precteni clanku: Ha HaHa HaHaHa To je debil…

      0 0
    • Kuba Turek  

      Drahý Radku, nikdo z redakce Horydoly nikdy nejezdil broukem a redakce nikdy nevydala žádné samolepky. Takže až budeš ničit takové pěkné autíčko, tak to bude asi neš?astník, který s námi nemá nic společného…

      0 0
      • enjoy  

        svoje auto uz nezachranis,nesnaz se:-))

        0 0
      • Jogador  

        A co si jinak myslíš o tom článku?

        0 0
      • sraldo lattrinny  

        Tak Kubo šup, nenech se prosit. Pokud se dobře pamatuji tak podnikáš cyklotoulky s celou rodinou. Chceme Tvůj názor.

        0 0
        • Kuba Turek  

          Zdravím sráče doa hajzlu! Kdybych se nemyslel, že je článek dobrý, tak bych ho jako šéfredaktor Horydoly nepustil do drátů. Zkus si ho přečíst ještě jednou – text není o tom, že by lidi na horáčích nebo silničkách byli debilové, ale o tom, že každodenní dojíždění do prace bez auta nebo MHD je drsnější záležitost než víkendové vyjížďky (ačkoliv to tak nevypadá).

          0 0
          • cabbage  

            tak at to tak napise. v tehle podobe to je o tom ze MTB je pro debily.

            0 0
          • wroum  

            ten clanek je dost hruza. to ze to jako sefredaktor nepoznas je jina vec. bohuzel z toho clanku vyzniva spis to ze jedinej kdo je cyklista je ten kdo jezdi kazdy den do prace na kole a ostatni sou ufoni v barevnejch hadrech.

            0 0
          • MaPa  

            Škoda že je to poznat až z diskuze pod článkem…

            0 0
          • sraldo lattrinny  

            Rozumím tomu správně, že od pondělí do pátku jsem cyklista a o víkendu Debil. Jakube, ztrácíš soudnost. Je to stejný jako s článkem na Idnes o lezení na ledu v Labáku. Hlavně že stoupá návštěvnost viď :-(

            0 0
          • Air  

            taky to tak chapu, nevim proc se z toho dela takovy humbuk. asi to mohlo ale byt napsane sikovneji

            0 0
      • Radek Broz  

        To byl samozrejme vtip. Nicmene tady takove auto opravdu casto stoji (fakt s url na horydoly a to docela velkym), takze mas nejake fanousky;-)

        0 0
    • Volf  

      Asi nás tak spousta lidí vidí nic víc nic míň. Nebudu soudit kdo je ten správnej cyklista, ale jen se trochu bojím, že těch odpůrců bude přibývat. a obejít auto pětikačkou určitě pomůže k větší toleranci.

      0 0
    • kolda  

      horydoly není odborná stránka…

      0 0
    • fousac  

      petikacka je na nic, otevirak na konzervy ma lepsi efekt.. ;)))

      0 0
    • martt  

      nemyslim si, ze by ten clanok bol proti bikerom. Naopak sa mi zda celkom vtipny.

      0 0
    • Roman  

      Mně to připadlo spíš jen jako „srandovní“ pojednání. Necítím to jako útok…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vzdyt to je docela dobrej clanek. Musis umet cist mezi radky. Pro sjezdare: Cim min rocne najedes, tim lepsi cyklista jsi. Pro krosare: Jestli dojizdis na kole do prace jsi ten nejlepsi cyklista. Pro silnicare: Pouzivas-li kolo jako zpusob dopravy nebo spalujes-li pritom zivocisny tuk jsi Pan Cyklista. Pro babky: co jedou na kole akorat tak na hrbitov nebo do kramu. Vy jste Madam Cyklistky, i kdyz vas tahle informace nebo titul pravdepodobne vubec nezajima.

      0 0
      • Manas  

        A jeste kdybys jim to sdelil tak dostanes parapletem, nebo holi.

        0 0
    • JIPA  

      Neni to tak hrozný, akorát se nějak ztratila kategorie ‚Slušný mimozemš?an‘. Takhle to vypadá, že každej kdo jezdí po lese je nevychovaný hovado.

      0 0
      • Dumbo  

        On si asi mysli ze kazdy horsky cyklista zarve Uhni vole a svisti to okolo pesich turistov 50km/h… asi mal zlu skusenost pretoze raz stretol idiota a teraz vsetkych cyklistov hadze do jedneho vreca… myslim cyklistu sportovca nie cyklistu z donutenia( ten ktory sa nechce tlacit v MHD alebo nema auto)

        mimozemstan = cyklista sportovec (fanatik) pan cyklista = clovek ktoreho nejake okolnosti donutili jazdit do prace na kole

        priklad: mne to pride akoby chcel hadzat vsetkych soferov do jedneho vreca…

        pan vodic: to je ten ktory jazdi na aute slusne predpisovo a len preto ze potrebuje nakupit,ist do prace

        mimozemstan: to je ten ktory jazdi na vytuningovanom aute jak vol…

        tym som chcel povedat ze niekto si kupy bajka preto ze bicykel je jednoducho jeho zivotny styl miluje vsetko ca sa bikov tyka… a niekto si to kupy preto aby chodil na nakupy… no a taky pan cyklista necita odborne casopisi vebstranky a ine veci ktore cita vecsina mimozemstanov

        holt aj medzi bajkermy mimozemstanmy su debili tak aj pani cyklisti iduci z prace zvyknu ist na bajku schlastany… videl som vela panov v moterkach tackajuc sa s ukrainov po ceste…

        0 0
    • xstefi  

      Jedno se mu musi nechat. Kdyz na sebe nekdo navlece ty prilehavy „lycra“ hadry, oholi nohy, nasadi duhovy bryle a divoce vyhlizejici prilbu, pak srovnani s martanem nebo podobne nepozemskou existenci je na miste, lepe receno autor byl jeste mirny, muhehe

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • rock  

        Mně se to přirovnání taky líbí … koneckonců nedělá tuším KED přilbu Alien ?

        Jenom je škoda, že ten neš?astník považuje všechny bikery na stezkách za vetřelce a nějak mu uniklo, že ve většině případů tam mají stejná práva jako pěšáci – samozřejmě za dodržování jakéhosi minima slušného chování …

        0 0
    • Mamut  

      Clanok je hrozny a agresivny. Autorovi som vsak odpustil po precitani diskusie, kde doplna veci, ktore mi teda z clanku jasne neboli. Pokial by ich dopisal na koniec clanku tak je to celkom normalny text. Takto to zistia iba ti trpezlivejsi, co si prejdu celu diskusiu.

      0 0
      • Radek Broz  

        Podle me diky diskuzi zjistil, ze asi fakt prestrelil, a snazi se to zlehcit.

        0 0
    • jihra  

      Článek o ničem, někdo si pouze „vylévá srdce“. Nic a nikoho to – co se týká ježdění na kole – neovlivní, tak proč se tím zabývat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.