• Misfit

    Chcem kupit nove brzdy.. rozmyslam medzi Hayes9, shimano LX alebo shimano 525… kotuce mam este zo starych hayesov takz ide len o brzdu samotnu kotuc pouzijem stray.. ktore z tychto troch by ste vybrali? vazim 96 kg a jazdim quasi enduro drsnejsie xc ale aj blbnutie v meste atd…

    0 0
    • Quake 9.0  

      co říkáš na Gustav M. … V bazaru jsem je viděl za 6000,– (šedivý třmeny a žlutý páky)

      0 0
    • Azagthoth  

      ja by som asi zobral M525, ak sa ti jedna hlavne o pomer cena/vykon, potom samozrejme gustavy, to su fajn brzdy, aj ked neviem ako tie starsie modely, platnicky urcite budu tiez dost drahe.

      0 0
    • hanz  

      vem ty 525. hfx taky nejsou špatný ale někdo s nima má problémy.....na gusty zapomen.

      0 0
      • bajaja  

        přesně tak vem Shimana magury uz sou za zenitem

        0 0
        • Quake 9.0  

          Magury možná, ale s Avidem – jako další alternativou bych to neviděl špatně…

          0 0
          • bajaja  

            to je pravda ale hydrauliku od avidu za cenu 525 nesezenes a ty 525 sou super brzdy za super cenu

            0 0
    • visby  

      u nas v shope maju sainty(xtcka) za 5000sk bez kotuca… podla mna najlepsi pomer cena vykon…

      osobne si myslim, ze hfx9 su srot… a so sanitkami nie je az tolko problemov…

      0 0
      • Orbis  

        sainty brzdi skvele a za tu cenu super sel bych do nich hned (tade a freerida:-) no a paky staci Sh Deore.-)

        nebo popřipadě Sh Hone jsou taky dobry a brzde good:-)

        0 0
      • Bleda tvar  

        dobre vedet… ))))

        0 0
      • enjoy  

        no clovece jeste aby byly se sanitkama problemy,to by bylo mrtvejch.

        0 0
    • vlk  

      bral bych hone nebo lx+časem koupit sintrovaný destičky.

      0 0
      • Misfit  

        Aky je vlastne rozdiel medzi LX a 525? stoji ten financny rozdiel zato?

        0 0
        • K2  

          Podle toho co vím, tak jsou lehčí, mají lepší(údajně dvakrát těsněnou páku) a konstrukčně se blíží novým XT. Cenový rozdíl není nijak výrazný. Jsou to jen vyčněné informace. LX kotouče bez centrlocku si však chci na novou sezonu pořídit

          0 0
        • vlk  

          to jsou zcela rozdílné brzdy.

          No nevím jak to myslíš.Já měl brzdu bez kotouče za 2600 a kotouč za 500 a dá se od a2z i do 300.Tak ten rozdíl není až tak velký.Deore jsem dlouhodobě nejezdil , jen zkoušel jak zajeté, ta i nezajeté.Zajímavé bylo, že 525 někomu brzdily a někomu méně.LX se mi s originálními destičkami proti 525 s originálními destičkami zdají že jsou lépe dávkovatelné a možná se i trošičku méně zahřívají.Jenomže dávkovatelnost brzdný výkon apod dost výrazně závisí na destičkách.Shimano machrují s tím že u lxc je 2jité těsnění a že díky souměrnému třmenu lepší dávkovatelnost-ale nevím co je na tom pravdy.

          0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.