• netuch

    zdar lidi,uz kolikrat jsem tu celt spousty prispevku,ze nepochopite jak nekdo,kdo jede na kole muze pit pivo ci jiny alkohol…ze by jste to nikdy neudelali…ja to nikdy netvrdil a proto sakra nechapu,proc kdyz si chci nekde na cyklotrase (at uz kdekoliv v republice) sednout na zahradku,koukat na zensky a cucat pivko,tak je to tam samej kolar a pomalu neni misto…to ti co piji pivo nechodi na bikeforum? podle mne je to ten nejlepsi jontak,i kdyz se musi ordinovat s hodinarskou presnosti…:)

    0 0
    • Luka  

      no, sice jsem bikerka a na zensky na ty zahradce fakt necumim, ale pivo si dam rada. Jediny co, kdyz jsme ted vitali noveho clena na bikovani, tak ta vodka nebyl dobrej napad, jsem od Hostivare nejak nemohla zdolat tu terenni nerovnost :))

      Ale pivko, to jo. Ja znam jenom jednoho bikera co v hospode pivo nepije, a to jen proto, ze ho nema rad…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Volf  

      Máme jednu hospůdku u krásnýho rybníka, tam se vždycky sjedem i žiletky, protože tam vede zpevněná cesta a dá se pivo někdy dvě, semele se co kdo kde viděl, koho potkal, co najel atd. Jestli je pivo nejlepší jon?ák to nevím, ale rozhodně si ho dám po švihu s chutí. Jinak mi jeden starej závoďák co nás trénoval tvrdil, že jezdili na sedmičku normálně v bidonu tak nevím.

      0 0
      • netuch  

        zprava na planetu Zemi: " i na bikeforu jsou lide…:) nikdy jsem nechapal jak se nekdo muze sesrotovat a pak jet,ale par piv…? pratele,kamara­di…zdravim vas…

        0 0
    • rtw  

      Já vždycky tvrdila, že jezdím na kole proto, že to pivko pak líp chutná:-)

      0 0
      • Lišák  

        Já tvrdím něco podobnýho: „Nikde si neuděláš tak úúúúžasnou žížeň, jako na kole!“

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • t_kopec  

      Přijde mi, že pivo a bike, tak nějak k sobě patří. Vždycky je to takovej dobrej závěr po šlapání nebo sjezdech. Vždy? ten prach v hrdle se musí nějak spláchnout:)

      0 0
      • netuch  

        presne tak.na silnici je to neco jinyho,ale kdyz po celym dni v lese vyjedes u nejake fajn hospudky,tak ta vidina orosenyho pullitru proste nejde ignorovat. dalsi vyhoda je,ze je to o polovinu levnejsi nez vsechny ty lepidla po kterych mas jeste vetsi zizen…ne nadarmo snad na vsech maratoncich stoji u cile nejakej ten stanecek se zlatym mokem…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak tenhle mytus mi poborilo letosni MS ve Freestyle BMX. Asi si nechteji vypestovat hordy linych pupkacu a tak tocili limcu do pulitru levneji nez pivo.

          0 0
        • gumid  

          Nejde o to, zda piví ano či ne, jde o míru, KOLIK. Někomu dvě nic neudělají a než dojede někam k silnici, tak jsou skoro pryč, někdo se zmrská i po malým.....

          0 0
    • wbiker  

      No, ono je asi něco jinýho, jít si někam sednou po švihu, pěšky, a něco jinýho je, když si dáš pro osvěžení pivo v půlce trasy, která tě pak ještě čeká. Někdy stačí i malá nepozornost na poslední křižovatce, sto metrů před domem a může se stát katastrofa. Pokud někdo jezdí „napitej“ v lese tak jde o jeho zdraví, ale když pak vyjede na silnici, tak může i na „neškodným“ kole způsobit dopravní nehodu. A argumenty některých, že „jedno pivo mi nic neudělá“ pak taky nejsou moc na místě…

      0 0
      • netuch  

        sice mozna mas pravdu,ale jsi kazisuk…:) ja bych rozhodne tolik limonady co piva nevypil…jednou jsem zkusil pet kofol a panecku,to se mi klepaly ruce…:) vseho moc skodi. moc se mi letos libilo na Kellys Dubnickym maratonu – na jedne „obcestvovacce“ tocili vychlazeny pivecko…lidi,to byl raj…v tom paraku…sice tech 50 kilaku uz bez piva bylo horsich,ale…:))

        0 0
        • wbiker  

          No, na maratonu neohrožuješ tolik lidí, relativně.:-) No, ikdyž cyklista, který se ani neudrží na biku asi udělá v pelotonu pěknou paseku. Myslel jsem to tak, že plno lidí si dá třeba pivo před poslením kopcem a berou to tak, že už se nic nemůůže stát. Jo ještě – o znamená to kazisuk?:-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Vrci  

            představ si místo „s“ „š“.

            0 0
            • wbiker  

              Už jsem myslel, že je to nějaká obdoba antisuku.:-) A vlastně mám pravdu, jak s „s“, tak s „š“.:-)))

              0 0
              • Vrci  

                Dost často to bývá druhé jméno psa, kterému se dovolí spát v ložnici.

                0 0
    • RapMan  

      Tak ja jsem asi jeden z tech mala, co si na bajku v hospode to pivo nedaj. Ne ze by mi nechutnalo, to ja rad, ale proste citim ze to na me pusobi a ty reflexy muzou byt malinko pomalejsi (pro nechapave – ano, i po jednom pive) Pri predstave ze bych tim ohrozil sebe nebo nikoho jineho, za to mi to nestoji a na pivo chodim bez kola.

      0 0
      • Mnemonic  

        Nezakládal si náhodou thread o tom, že v úterý už nebajkuješ, protože hospody v Příbrami maj zavřeno? To mi nějak hlava nebere.

        0 0
        • wroum  

          v hospode nemaj jen pivo…

          0 0
          • Mnemonic  

            No nevim. Neznam nikoho kdo by jezdil na kole do hospody na limonádu. Tu si moh klidně koupit někde v krámě a nemusel si stěžovat že maj hospody zavřeno.

            0 0
            • wroum  

              rozdil je kdyz jedes do hospody na pivo na kole, a nebo kdyz jedes na kolo a jedes kolem hospody, zastavis a das si. jinak ja klidne v hospode zastavim, ale pivo si vetsinou nedam. navic muze jet vic lidi a nekdo si da a nekdo ne (prece nechces aby se rozdelili – alkaci do hospody a ti co maj zizen do kramu). a v krame si navic nesednes a neodpocines…

              0 0
            • RomanH  

              Hodne lidi, co jedou na kole, obcas dostanou hlad a zizen. Nemusis stavet jen na pivo, ale treba na kofolu ci polivku.

              0 0
            • rock  

              V obchodě si kdokoliv může koupit i ten škopek, kvůli tomu nemusí do paluše … jo a jak jsi asi vytušil, jsem jeden z těch, co neznáš :-) …

              0 0
              • Mnemonic  

                V obchodě točený pivo? To je země zaslíbená, tam kde bydlíš u nás maj jen lahváče a na ty moc žízeň nemam :)Ale jinak proti gustu… beru to, rozložený pod košatym stromem někde v zahrádce se asi nepotkáme.

                0 0
        • RapMan  

          Ano zakladal, ale ver tomu ze si v ty hospode dam nejakou limonadu nebo dzus. ha ha, ted se vsichni zasmejte. No a co, proste je to tak jak jsem psal… Hospoda je temer v kazdy venici, obchod ne. A sednout si na terasku je taky o necem jinum nez postavat pred obchodem.

          0 0
          • Mnemonic  

            OK, pij si limonádu já ti to neberu, jen by mě zajímalo jak v nějaký vesnici hledáš hospodu s terasou??? Můžu ti tu projet okolí a vyfotit plno vesnickejch hospod a u žádný z nich asi terasa nebude. No a jinak já netvrdil že na kole do hospody, ale cestou z kola na jedno, dvě, nebo tři.

            0 0
    • bassline  

      Mne pivo nechuti, tak ho ani nepijem, po namahavej jazde sa radsej zastavim na kofolu, ta mi vtedy padne skvele, milujem ten pocit vysmadnut po makacke a potom ukojit svoj smad fajnou capovanou cerstvou kofolou, mnaaam :-)))))))

      0 0
      • Vrci  

        Mně pivo taky nechutná, ale kola, kofola a podobný je ještě horší. Když pití v hospodě tak do půllitru 3 dcl jablečnýho džusu a dolejt neperlivou vodou.

        0 0
        • bassline  

          Ono mas jedno ci kofola alebo dzus, aj tak su to vsetko sladke lepidla :-)…ale po jazde padnu skvele :-)

          0 0
    • cabbage  

      pivo a bike? leda na srazech b-f a jenom proto ze je to nejlevnejsi kapalina(nahrazka vody:) v hospode..... na biku na nej chut(zizen) fakt nedostavam.....

      0 0
    • universal  

      jelikoz jezdim jen od hospody k hospode, jak vtipne glosuje wroum nebo brom, v podstate to mam obracene. Jiz nestepim, zda si pivo dat, ale zda mam ject na pivo na kole a priznam se, ze zatim vyhrava kolo 8-)))) Takze pivarum zdar a kolum nazdaaaar…zdravi kratky universal

      0 0
    • mastihuba  

      Se teda hlásím k pivařům, když je dobrá parta a zábava tak nevidim důvod se omezovat na jedno nebo dvě piva. Samozřejmě upřednostňuju hospůdky co nejblíže k domovu a s co nejbezpečnější trasou.

      0 0
    • R.1  

      Tak vcera jsem dal 5–6 kousku,cesta domu byla v pohode. Trening je trening :)

      0 0
    • climber  

      Be very cool, vyjížďka bez piva by mě ani nebavila. Pokud jedem s manželkou na delší vyjížďku počítám i se dvěma zastávkami. Trubky třeba proplachovat.

      0 0
      • netuch  

        :) mam vas rad!!!! nekde v lese nebo hospode ahoooj

        0 0
        • Lišák  

          AHOOOOJ!

          0 0
        • kurýr na bajku  

          NAOPAK: je třeba se absolutně zrychtovat alespoň dvaceti kousky a paxe vypálit, a když už se člověk neudrží na nohou, tak se vysápat na kolo a udržovat rychlost minimálně 15km/h, aby nedošlo ke ztrátě rovnováhy. Dyš sme u toho, taxi vzpomínám, jaxem usnul na kole. S kámošem sme kalili Absinthy s Red Bullem a já měl tenkrát jen asi tři hoďky čas se vyspat. Na druhej den ráno sem drandil asi 12 hodin v kuse a večer kolem sedmý dupu nahoru Francouzskou a jak překonám ten úsek, kde sou kostky, a jedu mírně z kopce, tak najednou koukám, že ležim na zemi a z bazaru vyběhne nějakej typ a začne mně sbírat. Myslim, že bych v tu dobu nenadejchal ani žádnej zbytkáč, ale bylo to absolutní vyčerpání.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.