• Pá-dlista1  

      To byly asi vsechno pneumatiky dunlop za 2 miliony Kč kus. Taky vas tahle reklama tak se.. nenadchla?

      0 0
    • mastihuba  

      jako cyklista schvaluju, ale bezdůvodně poškozeným bych být nechtěl. Divim se mu že si s tim dal tu hoknu.

      0 0
    • jihra  

      Jednou jsem viděl hodně rozlíceného cyklistu v akci. Hlavní cesta dvouproudovka, oprostřed tramvajové koleje, křižovatka. Po hlavní cestě jede cyklista (cca 2 m výšky, 110 kg živé váhy), na sedátku veze dítě. Z prava z vedlejší silnice mu do cesty vjel nějaký borec v autě nedaje mu přednost. Cyklista brzdíc i očima to ustál, jen mu lehce ?uknul do levých dvěří. Borec v autě ale hodil nezájem a jako by se nic nestalo pokračoval dál. Bohužel měl ale smůlu, protože musel zastavit uprostřed křižovatky na tramvajových kolejích, aby dal přednost autům, jedoucím po hlavní. Hodně ******** cyklista nemeškal, přijel k jeho pravým předním dveřím a začala demolice. Nejprve to odneslo pravé zpětné zrcátko – po mohutném zacloumání skončilo v kolejišti. Nato se cyklista vrhnul na pravý stěrač, který rovněž definitivně opustil auto. Pak se cyklista (stále kolo s dítětem mezi nohama) natáhnul pro levý stěrač (je mi divné, že na něj vůbec došáhnul), že jej taky urve. To už ale borec v autě psychicky nezvlád, dupnul na plyn a – přednost nepřednost – vyrazil pryč. No ani se mu nedivím, kdyby se mu ten cyklista dostal na kůži, tak to asi ve zdraví nepřežije. No a tomu cyklistovi s dítětem se už nedivím vůbec.

      0 0
    • sax  

      Minulý víkend jsem sjížděl u České Lípy z kopce do vesnice a dole v zatáčce vidím škodovku stojící na krajnici, na tacháku jsem měl tak 60 … lehce jsem zpozorněl. Když jsem byl tak 30m od něj, tak se maník rozjel. Tak tak jsem se mu vyhnul a nezapomněl jsem ho počastovat do ztaženého okénka několika výrazy, ktaré určitě taky používáte. Borec ujel asi 50 metrů, smykem zatarasil silnici a vyskočil z auta. Já seskočil z kola, pomalu ho opřel o silnici (měl jsem to nové sedlo Fizik Gobi) a zároveň jsem ho druhou rukou udržoval na dištanc. Začala strkanice. Byl zelenej vzteky, já ale taky. Už jsem mu ji chtěl natáhnout, když v tom maník zbledl a chtěl vycouvat – vedle mne totiž zastavil kámoš co jel se mnou. Ten se s ním nesr…, jednu mu natáhl a hodil ho do auta a? mazá. Kolem už stálo asi 5 aut a řidiči vyděšeně koukali co se děje. Maník odjel, já měl tepovku asi na 180ti a oba jsme měli trochu lepíky, jestli borec nejel pro kámoše do hospody. Našteští nejel :-)) Nevím jak by to dopadlo, měli jsme už v nohách 90km na Biku. Tak zdar motoristům.

      0 0
      • martt  

        stare dobre favoritacke galuskacove pumpy podobne problemy elegantne riesili. Smahom ruky si ju vytiahol z ramu, bola na spravnych miestach dostatocne tvrda a dalo sa s nou velmi rychlo mlatit. Napr. na psov fungovala perfektne ale videl som uz aj kolegu cyklistu co nou za jazdy spacifikoval cigana, co ho chcel zastavit.

        0 0
        • Stax  

          „videl som uz aj kolegu cyklistu co nou za jazdy spacifikoval cigana, co ho chcel zastavit“ :o)))))))))))))))))

          0 0
          • martt  

            ale tak keby som napisal, ze sme si nou prerazili cestu cez tlupu ciganov, ktory nas chceli zhodit z bicykla, tak by to znelo trochu hulvatsky :-)

            Okrem toho je to davno premlcane, asi 1977, kdesi medzi Stupavou a Zohorom…

            0 0
        • prochpetr  

          nikdy me nedoslo, k cemu by me mohla bejt dobra pumpicka na satrym fandovi :)). ted premyslim, co si dat na bike, abych mohl odrazet vztekly psy. vzhledem k tomu, ze me pred mesicem prohnal cca 3 km pitbull, kterej celou dobu drzel 35, ja sice taky, ale na rozbredlym snehu a ledu to moc neslo, pekne me to litalo :(

          0 0
          • Pavlos  

            ja NESNASIM psy co za mnou utikaji mit gunu tak…

            0 0
            • enjoy  

              …byses postrelil:-)

              0 0
            • prochpetr  

              jo psy sou nejvetsi nepritel cyklistu, na tom se myslim urcite shodnem!

              0 0
              • enjoy  

                jsou i horsi nepratele,napriklad ti co se snazi cyklisty vyhnat na asfalt.

                0 0
              • Zdyn  

                Nesouhlasim.Proti psum ja nic nemam a mam je dokonce rad.A kdyz uz za mno bezi,tak si vetsinou vice mene jen hraje a bud se mu da ujed a nebo kdyz ma navrch,tak zastavit a klidne na nej mluvit.Vetsina jsou kamosi.( jo ujed se da jen s dostatecnou rychlosti,jinak ma pes sakra velky zrychleni a dosahuje pomerne hrave vysoke rychlosti po dlouhou dobu) I kdyz jeden pesan u nas ve meste v ulici pritelkyne me uz taky parkrat tafnul do nohy,ale je malej a dle me pes do 30 Kg nemuze vyrazneji ublizit.Jinak jsem nastvanej spis na majitele ,kterej ho nechava volna behat po ulici,ikdyz vi,ze chodi lovit. No nejak toho pisu vic,ale mam proste rad psy.

                0 0
                • czertd  

                  Na česneku?

                  0 0
                • djano  

                  Zdyn : Zaujimalo by ma, co by si pisal keby Ti pes skocil pod predne koleso (v zjazde staci aj pod zadne) a uz by si nestihol reagovat. Z toho mam vacsi strach ako z nejakeho pohryznutia. Poznam ludi co si takto polezali v nemocnici aj niekolko tyzdnov.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Moc nechápu tady tento názor, že někdo někomu skočil pod kolo. Jednou je to malý děcko, podruhý blbej rybář, potřetí pes, počtvrtý důchodce. Ty cesty nejsou jenom pro cyklisty tak to zkuste tolerovat a dupejte tam kde se nikdo nemotá. Koně kerej má vokovaný kopita každej objede s respektem velkým obloukem a pomalu. Proč to nejde i u ostatních?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ano spravne. I v lete budu jezdit s pneumatikama s hrebama a treba se mi budou vsichni vyhybat velkym obloukem.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Ja jenom nemám rád tady ty stěžovače, vidim to v okoli brna furt. Brňáci určitě znají Mariánské údolí. Tuny důchodců, rodinek s dětma, do toho se tam motaj rybáři a vobčas někdo někoho sesřelí. A všichni si krásně nadávají jeden druhýmu. Prostě luxus. Když si někdo vytyčí trasu na trening v takove lokalitě tak k tomu snad ani neni co dodat.

                        0 0
                  • Zdyn  

                    No tohle je opravdu jina situace. To se psama nema nic spolecnyho.To je zpusobeno bud nepozornosti jezde ,nepredvidanim a nebo jen blbou nahodou.Takhle pod kolo muze vbehnout cokoli jineho treba clovek nebo srnka a nebo proste muze borec prehlednout patnik.To je to samy. Jo a jen tak mimochodem kdyz nekde vidim na ceste psa,tak na sebe upozornim treba hvizdnutim,aby o me vedel a kdyz kolem nej projizdim,tak ho porad sleduju,pac muze treba na me skocit a nebo se vydat me pres cestu,stejne jako to muze udelat decko.Jo a lidi taky upozornuju na sebe,pac kdyz se lekne clovek nebo pes,tak se klidne muze stat,ze uskoci prave na tu stranu,kde jedu a u psa jde jesto o to,ze kdyz se lekne,tak muze zautocit.To je jeho prirozena reakce a s ni se musi pocitat.

                    0 0
                  • martt  

                    taky pomerne maly pes mi skocil pod predne koleso ked som palil dole prazskou. Dvakrat to poskocilo, v psovi to chruplo a ostal lezat. Panicka len zalamovala rukami. Nemal sa na mna rozbehnut, blby pes. Bolo to mimochodom asi v tom case ako prihoda s tou pumpou ked som vela jazdil na starom favoritackom galuskaci.

                    0 0
                    • goofy  

                      No tak mi pred predni kolo skocil pes trochu vetshi (ala trochu menshi Nemecky Ovcak)… Nasledovala drzka na tlamu, sedreny ksicht, mirny otres mozku, atd. adt… Pamatku na neho mam do ted, a uz se to asi nazahoji… Nashtesti, ze jsem jel celkem pomalu (asi 30km/h), ale bezne sem tam tudy jezdil i kolem 60… To uz by dopadlo asi hur… Ja mam psy rad, sam psa mam, ale nektere volne pobihajici psy bych nekdy „nejradeji strilel“ (take, ktere jejich panicci neumi vycvicit, ale presto je nechaji pobiha po parku, lese, meste, atd at se pejsicek probehne…)

                      0 0
                • lubos  

                  Jojo, se mnou si taky vlcak hral kdyz se za mnou rozbehl. Jenomze moji noze se to nelibilo. Jeste ze jsem mel napnutej sval. Jinak bych asi prisel o kousek masa. Pes do 30kg nemuze ublizit ? No, ja ti iluze brat nebudu …

                  0 0
                  • Zdyn  

                    Psal jsem vyrazneji ublizit.Tim nemyslim ,ze nemuze tyct krev a nebolet to. Ale veetsinou,kdyz clovek neztrati hlavu,tak tu dopadne v pohode.Takovej pes jde prinejhorsim pomerne snadno preprat.

                    0 0
                    • sharkcom  

                      Nemám rád ******** psy a jejich ******** majitele a hovna na chodníku!

                      0 0
                      • marhi  

                        Po dlouhých diskuzích tady na starým BF jsem dal na radu. Pes jde vždy po noze. Jelikož ta se hýbe tak jde po ní. Když už potkám psa tak přestanu šlapat( no v kopci to samo sebou nejde), a fakt to funguje. Už jsem se připravil na akci pumpa, ale nebylo potřeba. I sebevětší pes debil to vzdá když kolo jede jako na volnoběh. No a ty psy typu bišonka: tak na ty zavrčím jak medvěd a zmizí.

                        0 0
                        • prochpetr  

                          ja psy nesnasim, nepopiram! nebudu vam brat iluze, ale mam se psama dost spatny zkusenosti. Pred dvema letama me v lese prohnal jakejsi velkej cernej, neco jako bernardyn, ale chlupaty jak blazen a dost hnusne na me vrcel. sice sem mu ujel, ale jen diky tomu, ze to bylo dost z kopce. minulej rok bratrankovi vlitl pod kolo jezevcik, v 50, byl dost skarede dorasovanej, pes to neprezil. on je rozdil jezdit po meste a okoli, kde lidi maj psy jakz takz vychovany, ale na vesnicich, kde ma kazdej vlcaka a ten si beha, kde muze – mluvim z vlastni zkusenosti, jednou sem dojel vecer domu autem, zaparkuju a zacal me na auto dorazet jakejsi pes. tak sem ho prohnal v aute a od ty doby se me tvrde vyhyba! – to je o kejhak. ono nejde jen o to, ze vas kousne, ale vemte si, ze nikdy nevite, jestli je ockovanej a zda se domluvite s majitelem, aby vam prokazal ockovani. protoze pokud to nedokazete, ceka vas krome leceni kousnuti i dost bolestivy preventivni leceni vztekliny injekcema!

                          0 0
                          • PetrNo  

                            Musím se přiznat, že psi jsou jedním z důvodů, proč jezdím ozbrojen.

                            Se vzteklinou mne překvapili na hygienické stanici. Zjistil jsem, že existuje proti vzteklině vakcína i pro lidi, aplikace normálně nebolestivá (asi jako tetanovka) a jako správněj hypochondr jsem se chtěl nechat o očkovat. Na HS mi to rozmluvili, že je to zbytečnost, pokud nemířím do Thajska, kontinentální Číny apod. Když jsem argumentoval bolestivou léčbou, injekcema do břicha, čím mne strašil děda, tak se doktorka rozesmála, že to už pár let není pravda. Při podezření na vzteklinu si člověk sice poleží dva až tři týdny na infekčním oddělení, ale je mu dávána stejná vakcína jako při preventivním očkování, pouze vícekrát. Navíc se už asi dva roky v Čechách vzteklina nevyskytla. Tím mne uklidinila a ušetřila mi cca 1000 Kč.

                            0 0
                          • Zdyn  

                            Je fakt,ze na vesnici byvaji psy dost casto volne,ale rekl bych,ze spis na me vybehne pesan ve meste,kterej je porad zavrenej nekde doma a ven se dostane jen sem tam,nez nejakej pesan na vesnici kterej si chodi kam chce. Jinak ale kdyz projizdim pres nejakou ves nebo kolem chaty,tak koukam kolem,jestli nejni nekde otevrena brana do dvora a tak trochu pocitam s tim,ze tam muze vybehnout pesan. Ji a jeste spis po tobe vybehne jezevcik nez vlcak. Tady (myslim televizi atd.)se porad mluvi o utocich psu na lidi a zakazovani bojovych plemen,ale pri tom nejvetsi pocet napadeni pripada prave na jezevciky.Je fakt,ze takovej pitbull udela vetsi paseku nez jezevcik,ale jedna znama ma od jezevcika 30stychu na lejtku.(Kdyz jsem to slysel,tak jsem se musel smat,pac nechapu,jak ji to mohl udelat). Jo a jeste me stve,ze zdycky reknou,ze tam a tam pes nekoho napadl,ale uz nereknou,ze ten napadenej treba mlatil klackem do plotu,za kterym ten pes byl.(jen takovej priklad,ale vetsinou je pes k utoku vyprovokovanej)

                            0 0
                            • prochpetr  

                              jezevcovi ujedu, ten je pomalej, ale vlcak a podobny obludy uz nejsou moc na srandu. ja zas, kdyz se blizim nekam, kde ocekavam psa, tak si podvedome podradim a chystam se, ze na to bude treba poradne slapnout. s mestskejma psama nemam, problem, s tema bytovejma plemenema, ale kdyz ma nekdo v panelaku vlcak a podobny hovado, to uz mam taky respekt

                              0 0
                        • Žanek  

                          Máš pravdu, normální pes jde po noze, ale pitbul jde rovnou po krku. Sám mám vlčáka a na cvičáku jsem poznal, že je docela rozdíl, jak (na figuranta) útočí vlčák a jak pitbul.

                          0 0
                          • Char  

                            Sem nekde na netu cet rozhovor s profikem na psy a tvrdil ze nejvic na cyklisty utoci vlcaci pac jsou nervove labilni…tak bacha na ne.

                            Jinak z toho co na kole potkas sou psi rozhodne nejnebezpecnejsi zvlaste ve sjezdech kdyz jedes rychle vubec nevis co takej cokl udela proto kdyz vidim psa vzdycky postupuju velice obezretne :-)

                            0 0
                            • goofy  

                              No to jo… Ale kdyz ti pak, tak jako mne, vyleti pes pochodujici za kraky, tak uz nestihnesh zmacknout ani brzdove packy, natoz postupovat obezretne…

                              0 0
                    • Meesha  

                      Jo, uz rozumim, proste pes mensi nez 30kg te nesezere celyho, maximalne te trochu roztrha nebo tak… :-)

                      0 0
                      • Zdyn  

                        No vlastne jo. Ale ne.Jen jsem tim chtel rict,ze kdyz po me takovej pes pujde s tim,ze me chce opravdu pokousat (coz vetsinou nejni),tak muzu nejakej ten skrabanec ocekavat. Vsak vim,jak jsem dorasovanej od naseho psa,kdyz si spolu hrajem.

                        0 0
                        • Gatier  

                          Prial by som kazdemu z majitelov psa aby kazdy den aspon raz stupili do hovna!!! A rovno by som tych bastardov pokutoval, ze nemaju psa na voditku. Uz ma raz sundal pes na dedine. Jednoducho vybehol z brany rovno mne pod koleso. Zial sa mu nic nestalo. A majitelovi tiez nie…

                          0 0
                          • Zdyn  

                            No ja jsem uz mnohokrat vjelk na kole no tzv. smradlavyho bahna,ale kolikrat bych nerek,ze je to od psa. Jinak treba u nas ve meste vsichni majitele registrovanych psu vyfasovali sacky na exkrementy a mame tam i popelnice,ikdyz pouzivani tohoto vseho zalezi jen na majitelich. Ja treba toto nepouzivam,ale zas s pesanem chodim treba pres pole a tak. Jo jinak me daleko vic nez sem tam bordel od psu stve bordel,kterej delaj venku lidi.A ten je uplne vsude!Ikdyz jedu nekde lesem,vsude tam jsou obaly a kdejakej bordel.

                            0 0
                            • Gatier  

                              Tak to mas pravdu, ale teraz sa tu hovori o psoch a ich blbich majiteloch.

                              0 0
                              • Zdyn  

                                No jen jsem chtel rict,ze me stve vic,co zustava polidech venku,nez po psech.

                                0 0
                                • Gatier  

                                  O psoch…

                                  0 0
                                  • Zdyn  

                                    Tak sorry. Jen jeste pro pripomenuti Uplny zacatek je: Co dokaze nastvany cyklista. Takze je to o lidech.

                                    0 0
                                  • Zdyn  

                                    Promin jen mam rad psy a stve me,kdyz na ne nekdo nadava.

                                    0 0
                                    • Gatier  

                                      … a blbich majiteloch (ludoch) :-)

                                      0 0
                                      • Gatier  

                                        Aj ja mam rad psy. Obzvlast tie na voditku a v prirode. Pes na sidlisku a hovna na chodniku nemaju co robit.

                                        0 0
                      • sis  

                        tech 30 kilo se mi taky nejak nezda…to uz je takove tele:-)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.