Co děláte takhle po večerech ?

203 nepřečtených
  • Otázka je v nadpisu… :o)

    0 0
    • JancA  

      co to je za dotaz????????

      0 0
    • JancA  

      baví mě háčkování a o velikonocích barvení vajíček:-)

      0 0
      •  

        Přesně to jsem chtěla vědět :o)))

        0 0
        • JancA  

          dobrá dobrá – místo kola se dá zajít na spinning, na trenažér, do bazénu, na squash, běhat, do kina, do divadla, učit, psát diplomku:(, věnovat se manželovi, příteli, číst si,uklízet, vařit, žehlit (ehm), čumět do compu, hrát společenské hry, kalit, hulit, tupě zírat na týfku…no já bych věděla:))))))

          0 0
          • zac  

            teda ty ses nejaka aktivni… :)

            0 0
          • Komi  

            A věnuješ se víc manželovi nebo příteli?

            0 0
            • JancA  

              to záleží na tom, kterej z nich je zrovna na kole:))))))

              0 0
          • blue  

            jenom tak mimochodem, jezdis pres Hodkovicky? nebo minimalne minulej ctvrtek si pres ne jela nahoru smerem k Novodvorsky po trase 121ky?

            0 0
            • JancA  

              no je to možný, zabloudila sem cestou do Modřan:)..vůbec to tam neznám a teď tu bydlim a tak hledám trasy atd. a zdá se mi to nic moc..nemáš ňáký tips?

              0 0
              • Meesha  

                pojed nekdy s nama na tu Tocnou a dal!

                0 0
                • JancA  

                  jestli to neni moc velký hc,tak ráda, dejte vědět až pojedete

                  0 0
              • blue  

                kolem Tocny se da prohanet podle libosti, z Modran to mas na Tocnou na dve tri slapnuti :-)

                0 0
          • pepino  

            Spinning by mě asi nebavil,trenažér taky ne,plavání je nuda (leda na nudapláži:-)),squash jsem nezkoušel, běhání-nuda, do kina-drahý, do divadla-teď nic nedávaj, učit-no nic neumim,tak bych učit moh, psát diplomku-klidně,ale nic nestuduju, věnovat se manželovi-nemam, příteli-nemam,no fuj, číst si-musim něco najít,uklízet-ve středu, vařit-polotovary, žehlit-a kur.a,no jo,tak už vim,co budu dělat,tak nashle:-)

            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • corse1  

        taky se mi líbí vyfukování vajíček,je to příjemné :-) :-)

        0 0
    • SELMIRA  

      koukáme na bikový videa a cpem se kešu oříšky a když už je nám z toho blbě, tak jdem spát. :o)

      0 0
    • Beeda  

      tridim sbirku motylu:-) B.

      0 0
    • fousac  

      to vis ze jo.. ja ti to reknu a ty zacnes taky.. tuuudle…

      0 0
    • Medunka  

      zachumlam se do sve poradne perove periny, vytahnu sve ctyrnohe kamarady z akvarka a hrajeme na schovavanou ;-)

      0 0
    • cabbage  

      tak zrovna tenhle vecer budu promazavat cepy na NRSku:/ jinak hraju icq Pool s lemplem, predstiram praci do skoly, hledam po e-shopech veci na bike a prohrabuju se starsi literaturou…

      0 0
    • jakub  

      cumim do kompu paac moje je hrozne unavena ze skoleni spinning instruktoru a porad chrape :-)))

      0 0
    • Haryk  

      Momentálně na mě padá nějaká podzimní chmura,tak sedím ve zšeřelé místnosti a poslouchám Livematerial od Einsturzende Neubauten.

      0 0
    • Hnoj  

      Propadám depresím a píšu básně…

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja po vecerech ctu bf. Delal bych i neco jineho, ale je tu toho vetsinou tolik, ze uz nestiham. Chtel bych si obcas i umyt, nebo opravit neco na kole, ale bohuzel se k tomu uz nedostanu, Jo, a dneska je Woody Allen na ct2.

      0 0
    • enjoy  

      dneska jsem si oprel uplne novy crossmaxy o zed,sedim u nich a divam se laskyplne na ne:-).

      0 0
    • slou  

      No co asi, sem tam su vlezlý na B-F no a když ne tak někde jinde. Třeba na grafice a pod. Nebo si lámu hlavu SUDOKU. Knížky došly takže se flákám po netu. Když už je hooodně nuda tak se nudím nad mapou a koukám co jsem ještě neprojel :) ale to je tak 2× do roka. Jinak na večer se vždy něco najde. Tož tak.

      0 0
      • pepino  

        „Když už je hooodně nuda tak se nudím nad mapou a koukám co jsem ještě neprojel“ Google Earth?:-)

        0 0
        •  

          Tak to já už jsem zavedla taky..zrovna dneska..

          0 0
          • pepino  

            No koukat do Google Earth, co ještě neprojel na kole,tomu říkám biker:-)

            0 0
        • slou  

          Google Earth .. Noo třeba :) ale tam to vázne na tom, že po práci už to nestíhám a o vékendech je na to vlastně taky málo času. Ale v zimě to trénuji alespoň z kopce…někde :))

          0 0
    • gadzo  

      Po večerech většinou popíjím řácky uleželé chčijanty, nebo se poflakuju po interfernetu a u toho většinou popíjím řácky uleželé chčijanty!

      0 0
      •  

        :o)

        0 0
      • chobot  

        no ty ´ole, taky chci být otec na mateřské.. :o))

        0 0
        •  

          ????

          0 0
          • gadzo  

            To myslel na mě, ale my se spolu nebavíme, tak to napsal k tobě.

            0 0
            • chobot  

              jako, já se s tebou normálně bavím a napsal jsem to tobě, esli se nepletu.. :-P

              0 0
            • Lišák  

              Nenapsal to Martině, ale tobě… Se podívej na řazení. Příspěvků myslím… :-)

              0 0
              • chobot  

                Lišák je můj člověk.. :o)) dostals esesemku?

                0 0
                • Lišák  

                  Jo. Teď ji čtu. Na S-L nevim, jestli se dostanu, brácha slaví 30. A v neděli možná budu muset do zaměstnání… :-/ Uvidíme.

                  0 0
                  • Hanz_Zlin_CB  

                    muset do zamsetnani to zni krasne to vypda jako bys sel do budovi kde jen sedis a cumis do monitoru a modlis se aby cas bezel rychle jednou mesicne shrabnes 50papiru a delas unavenyho ;)

                    0 0
                    • chobot  

                      jj, takovej je přesně Gadzo…takže zase blbě zařazenej příspěvek :o))

                      0 0
                    • Lišák  

                      „Zaměstnání“ říkám svému HPP, protože údržba není výroba. Sedím, čumím do komplu, ale taky se občas docela zašpiním a propotím dres… No a poslední výplata 9.500,– čistýho. Proto mám ještě VPP a tomu říkám „Práce“, protože to je v podstatě výroba. Tož tak.

                      0 0
                      • chobot  

                        devět a půl za jedno sezení?to stačí chodit do „zaměstnání“ jen jednou týdně… no možná jen lichý týdny, pokud se trochu uskromníš.. :o))

                        0 0
              • gadzo  

                Mě to napsat nemohl, my se spolu nebavíme :-)

                0 0
    • grafik  

      sekam drevo aby bylo cim topit … ;)

      0 0
    • Meesha  

      dneska si mama koupila digitalni gramovou vahu, takze ja mam ted jasno… :-))

      0 0
      •  

        no no pochlub se … :o)))

        0 0
        • cabbage  

          no co, rozdelal cely kolo, prevazil, zdesil se a ted se vydesil jeste vic pac nevi jak to poskladat dohromady:o)

          0 0
          • Meesha  

            nene! Ale je pravda, ze by to asi moc nepotesilo :-/ Zkusim to za asi zejtra :-D

            0 0
            • cabbage  

              tj, dej mu poradnou hladovku, treba zhubne(s) ;) a taky pomuze kdyz „zapomenes“ namontovat par komponentu:o)

              0 0
            •  

              :o)

              0 0
          •  

            … to jsou bezva myšlenkový pochody, taky mně to takhle někdy zapaluje :oú

            0 0
    • yakub  

      Leštim.......­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............ko­lo! :o)

      0 0
      • zirecek  

        A? nesedřeš lak. Jinak ya po večerech vysedávám na netu, netu, netu, :-), před vysedáváním běhám, sportuju, tréénuju. :-)

        0 0
        • wroum  

          ja to mam skoro stejny. akorat pred vysedavanim u netu, vysedavam (nejen :-) u netu v praci. o vikendu jiz od rana… :-)

          0 0
    • pepino  

      Teď koukám na 21gramů,než mi vypnou zkušební vysílání HBO a taky jdu chystat komp na nahrávání W.Allena.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • petebike  

      momentalne delam na novych strankach:-)vysim na ICQ, a jim :-))))

      0 0
    • chobot  

      takže já po večerech hnípu v práci,poslouchám rádijo,jím filé a zeleninovej salát.. jo a vybíjím baterky :))

      0 0
    • johny.h  

      Tohle je pro mě špatná doba. Internetové obchody a vylepšování biku. Kazeta, kliky, brzdy, dualy…

      0 0
    • Splinter  

      Po večerech derivuju a integruju :o)

      0 0
    • Corbett  

      To jsem jediný kdo chodí na pivo, nebo co?

      0 0
      • slou  

        Na pivo? A večer? To ne to se zvládne po práci a při vyjížďce :)

        0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        nejses neboj ale ja uprednostnuji lahvace jelikoz se nachazim v Kaiserslauternu a pivo tu stoji 1,5–2E za pulitra takze kdyz skoncim ve skole navstivim samoobsluhu a zasobuji se 5lahvacema. po par experimentech sme zjistil ze asi nejchutnejsi je www.veltins.de/…doorpage.php piva stoji za vylizpr…

        0 0
        • rb  

          Pravda,web mají moc hezký…

          0 0
        • Toams  

          heh, cervena alebo cierna plechovka z aldi za cca 30 centov (+/-/autobus) to isti a nie je to az take zle:-))) vola sa to nejaky Adlers..nieco:-)

          0 0
    • rb  

      Sedím v hospodě (když to de a nemusim byt v tovarně)

      0 0
    • mastihuba  

      Hádej Matyldo…:)

      0 0
    • Luka  

      Po vecerech? Nooo… zehlim, varim veceri/obed na druhy den, povidame si s muzem, vychovavam domaciho mazlicka, ctu si tlusty bichle o stredovekem japonsku, nekdy jdem na pivko, predelavam web do css+php, tridim fotky v kompu, liju pisnicky do mp3 prehravadla na druhy den, atd atd atd… stale je co delat, spis by bylo lepsi, kdyby clovek nechodil spat, to by stihnul tooolik veci!!!

      0 0
    • Lance  

      vsecko co me napadne

      0 0
    • Roman  

      S tou paní se kterou bydlím hrajeme takovou společenskou hru, teda až po dvaadvacáté hodině a vnímám to jako doplňkový tréning na bika :)

      0 0
      • Lance  

        ja si radeji vypiju

        0 0
      • -b-n-x-  

        Člověče nezlob se?

        0 0
      • JSt  

        S tou paní (čárka)se kterou bydlím … ale jinak dobry :))

        0 0
        • blue  

          az zvladnes jeste spravne umistovat mezery, bude to dokonaly :-)

          0 0
          • cabbage  

            a ve VELu ses jen jako model a drzak na biky, nebo tam mas i jako vedlejsak korekturu?:o))

            0 0
          • cabbage  

            kdy te to opravovani prejde? nechces se to jit odnaucit nekam na 2.stupen zakladky?;)

            0 0
            • Radek Broz  

              No, mozna by spis pomohlo, kdybyste se nekam na 2. stupen zakladky dosli naucit spravne psat.

              0 0
              • cabbage  

                bude stacit, kdyz me pokazdy s bluem opravite a ja se to casem doucim;

                0 0
    • náčelník  

      Čtu denní tisk.

      0 0
    • Martin  

      Po-volejbal, Út-mariáš, St-badminton, Čt-mariáš na netu, Pá-odjíždím někam na víkend. A tak nějak kontinuálně se těším, až začne SNB sezona:-)

      0 0
    • Pebe  

      Nandavám světla na řidítka a vyrážím do noci :-)

      0 0
    • MartinXC  

      Takhle po večerech přemýšlím, co bych dělal takhle po večerech kromě přemýšlení a z toho nakonec usnu.

      0 0
    • Tomcat  
      • čtu b-f a browsím po netu
      • generálka kola
      • tvorba webovky
      • nějaká tvůrčí práce v 3D
      • důležité pravidelné workshopy U Stríčka

      Poslední dobou často za hudebního doprovodu Strahov Soundsystem,Che­mical Brothers nebo podobných probouzečů sousedů.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • climber  

      Chlastám

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      lidovky.zpravy­.cz/sudoku.asp a jeste www.websudoku.com/?… mi to moc nejde ale ubijito cas

      0 0
      • Tomcat  

        Was ist den „ubijito“ . Das ist eine Chinese oder Japanische Auslander, oder was? :o)

        0 0
      • pos3k  

        jsem si to zacal resit v cekarnach po spitale, si prekreslim par sudoku so sesitku a pak si lamu hlavu mezi zlomenejma hnatama, uriznutymi prsty, artrozami prospikovanymi duchodci atd. zacal jsem na nejlehcich a uz resim stredni, nektere jdou do deseti minut, lehke jsou otazkou chvilky. Jsem si rikal ze to nemuze byt tezke kdyz jsou tak jednoducha pravidla, dal jsem si tezkou a zase se vratil ke svejm :-) Hlavni je si prijit na svuj system a logicky figle. stehno a lytko mam polovicni, ztratil jsem 5 kilo za 3 tydny, tak aspon nezakrni mozkovna :-)

        0 0
    • CZiko  

      čtu tyhle hloupé otázky:-D

      0 0
    • Lister  

      když je dobrej večer, tak to vypadá nějak takhle: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      :-)))))))

      0 0
    • Darkson  

      koukám, že nás, co právě jíme, pijem a koukáme na BF, je víc :-)

      0 0
    • lenochod  

      Pracuju :o( Hraju si s rodinkou:o))) nebo taky třeba zlatýmok či nektar z hroznů :o)) a v mezidobí B-F

      0 0
    • rb  

      Co třeba hry?Nehrajete někdo Silent Hill III?Nák se k tomu nemužu dokopat a to sem se tak těšil na češtinu.....

      0 0
      • aku  

        Dal jsem si nedavno znovu II a jako jo :)). Jeste mi zbyvaji cca 4 konce ;)

        0 0
        • rb  

          Si nemužu pomoct,ale 1 stejně byla lepši jak II,ezli to tak pude dal…:o(

          0 0
      • Lister  

        paříme, paříme, vraždíme nácky, a závodíme autama :o)

        0 0
    • jihra  

      Poslední dobou večer sednu k počítači a hledám na internetu nějaké slušné ojeté auto, protože můj Favorit (tím nemyslím kolo) se už rozpadá.

      0 0
    • reidy  

      no co každěj .. SOULOŽÍME

      0 0
    • motylek  

      Libilo by se mi mít tolik času a přemyšlet co dělat???co si takhle zahrát šachy???Přes internet.

      0 0
      •  

        Šachy ?? a piškvorky by nešly ? No já zase nemám tolik času..pořád ležím v knížkách..u­čení..ale raději bych stíhala bajka, jenže přihrčím ze škole a je šero..a hold Ti šeroslepí to nemaj lehký .. :o))

        0 0
        • Lister  

          Fuj nemluv o škole. Už nikdy více. Sice se musím učit i dále, ale když to člověk dělá proto, aby se cítil líp v práci a aby nebyl za totálního ******, tak je to něco jiného, něž se učit nepoužitelný věci, který po tobě vyžadují profesoři. Teď si klidně s chutí přečtu nějaký odborný článek, protože vím že mi to bodne, za 6 roků na škole jsem to neudělal ani jednou :o)

          0 0
          •  

            Mně to ale do té paličky ne ne nalízt..pořád myslím na něco jiného.. :o)

            0 0
            • Lance  

              no a to bud rada,ze neznas me:)

              0 0
              •  

                Pročpak ?
                :o))

                0 0
                • Lance  

                  no hadej prece?no protoze bys uz ne, ze nemyslela na nic jineho,ale na nikoho jineho:)

                  0 0
                  • Lance  

                    misto nic melo byt neco,zas myslim na neco jineho:)

                    0 0
                    •  

                      Jj..myslíš ? :o))

                      0 0
                      • Lance  

                        nechcem myslet,chcem vedet, takze ja to vim,jsem si tim jisty:)

                        0 0
                        •  

                          Když tu nemáš mejla nebo ani třeba jen základní údaje tak nevím..co..aspoň třeba icq…lupni tam něco..

                          0 0
    • goofy  

      Tak uz asi 5 tydnu veci do shkoly… A nedelam je jen po vecerech, ale delam je cely den, a uz mi z toho pekne hrabe… Proc sem si vybral takovy debilni obor… No nic jdu delat, do treti casu dost… :o)

      0 0
    • Otaku  

      cumim na anime. BTW dost lidi nevedelo co slovo otaku znamena, takze „Otaku je japonské slovo označující fandu, blázna do něčeho. V japonštině má negativní zabarvení. Vzniklo asi před třiceti lety z jednoho z řidčeji používaných oslovení druhé osoby, kterým se velmi často oslovovali lidé zbláznění do mangy. Na západě pak znamená člověka, který čte japonský komiks a sleduje japonské animované filmy a seriály, a zatím nemá negativní zabarvení.“

      0 0
      • Lister  

        Tak to ti závidím. Já ho taky miluju, jen prostě u nás žádný nemůžu sehnat. Mám doma akorát Spirited Away, Ghost In The Shell, Ninja Scrol a Princeznu Mononoke, v kině v klubu jsem viděl Megalopolis (to se určitě jmenovalo trochu jinak) a to je všechno. přitom jsou stovky skvělých japonských animáků, jen je sehnat.

        0 0
    • Meesha  

      parim! :-D nejlepsi… http://www.pietrelcinanet.com/…abirinto.swf

      0 0
    • Medunka  

      Otravuji osamocene sikovne muze ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.