Cep do ramu Cube AMS 125 - aneb takhle jsem vcera dojel

9 nepřečtených
  • kralovek

    Zbyvalo mi ca 15km … najednout to zacalo skubat v zadnim kole … myslem jsem ze jsem zase pichnul (pichnul jsem toho dne rano) … ale bohuzel nepichnul.

    S tou vetvickou jsem myslel ze dojedu tak 50m, ale zvlad to az domu.

    Je tezky ten cep sehnat? (Cube AMS 125)

    Diky

    0 0
    • vv  

      Nevím jestli se dá sehnat ale určitě ano.

      Spíš mě napadá, že by se dal ten čep jednoduše vyrobit podle toho na druhé straně

      0 0
    • claid  

      taky se mi to na AMS 125 stalo, jen na horním rameni. Naštěstí nedaleko od baráku je nástrojárna tak jsem jim dal čep z druhé strany a druhý den jsem zase jezdil..jen jsem chtěl nějaký do zásoby a na to už nedošlo..takže nechat čep někde udělat..než bys ho sehnal v obchodě…ale zase je po sezoně…

      0 0
    • tachmude  

      Sehnal jsem v ebole.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • kralovek  

      Napsal jsem do chainreaction­cycles, jestli se na to ciste nahodou nevztahuje zaruka.

      Odepsal borec ze nevztahuje, ale ze mu jeden ten cep lezi na stole a tak ze mi ho posle. Ted by tedy mel byt na ceste … doufam ze to bude on :o).

       
      0 0
    • axle  

      Tak jsem nejspíš chytl vakl v hlavním čepu:( Aspoň teda mám ten pocit, že se to hýbe právě v něm.. Rozdělal jsem ho, vpodstatě úplně čisto, ložiska vypadají OK. Složil jsem zpět, dotáhl a vakl samozřejmě pořád je…

      Teď co s tím? Může to být opravdu v tom čepu (trochu ložiska, trochu vymačkané ty distanční podložky…), ikdyž se zdá být vpořádku nebo mám hledat jinde?

      0 0
      • cubas  

        Mrkni na vlozky v tlumici. Mel jsem je vydreny, lehka vule. Hybalo se to o cca 1mm. Puvodne jsem myslel, ze je to v cepu, ale po vymene tlumice (s novyma vlozkama) vsechno ok.

        0 0
        • axle  

          Nad tím jsem taky uvažoval, ale pořád se mi stejnak zdá, že se to hýbe v hlavním čepu.. Asi teda vyndám tlumič a uvidím..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.