• 10

    Zajímalo by mě kolik zvednete v posilovně kg na nohy.Já jsem zvedl max. 125 kg.

    0 0
    • Lister  

      Co znamená zvednout na nohy – myslíš dřep nebo legpress??? Když jsem chodil tak jsem dělal serie dřepů asi se 70–80kg a na leggpress něco kolem 300–350kg, nevím kolik bych dal maximálně, protože většinou docházeli závaží a nikdo mi nechtěl půjčovat :o))))))

      0 0
      • Quake 9.0  

        jj Jestli myslí na té sedačce, tak jsem na ní měl 3 kamarády (90, 95, 65kg) a dva „salámy“ závaží a taky OK (kolena jsem ohnul max. na 90°). Mám rád ale svoje klouby a tak jsem to zkoušel jen 2× na střední z mladické nerozvážnosti. Teď bych to ale nezvlád, protože jsem na delší čas vypadnul z MTB tréningu. Do posilovny nechodím. To raději jdu pomáhat do lesa se dřívím.

        0 0
      • j-c  

        Vytlacis vcelku hodne na legpres oproti tomu co drepnes.

        0 0
        • Lister  

          Obecně mám hodně špatnou techniku a potom co jsem jednou skončil s činkou na zemi, tak jsem si radši začal dávat na dřepy míň a pak se dorazil na legpressu a předkopech, ale je to dávná minulost, už jsem ve fitku tak 3 roky nebyl :o)

          0 0
          • j-c  

            Souhlas, technika je u drepu to nejdulezitejsi, jinak si muzes dost ublizit, hlavne pri tezsich vahach.

            0 0
    • Extremist  

      Jsem to dnes zkoušel a na legpress asi 2500 kg!

      0 0
      • enjoy  

        serie po deseti se nescita!:-D

        0 0
      • bajkr  

        tak nám taky prozraď kam si ty zavaží naskládal ;) ja sem to zkoušel a vešlo se na to max 300kg 6×25kg na každou stranu a ješte si na to sedl kamoš kterej měl 82kg ale ještě tam byla rezerva tak si myslim že 400– 450 by asi nebyl problem :)

        0 0
        • Lister  

          Běžne se tam ještě přihodí dvojručka a na ni se skládá další závaží :o)

          0 0
          • bajkr  

            to by mi stejně vyšlo max 600:D

            0 0
            • Lister  

              Já jen, že další možnost progresu tam je :o)

              0 0
            • j-c  

              na tom legpresu co je u nas v posilce se da narvat 28 kusu 20 kilovych kotoucu, jsou tam 2 rady kotoucu nad sebou + nejakej ten clovicek nahoru. Ale moc neduveruju tomu, ze by to ten stroj vydrzel :)

              0 0
        • rock  

          V posilce, kam jsem chodil, se daly nasadit závaží 50kg, ale 25 na každou stranu se jich stejně nevleze :-) …

          0 0
    • rich  

      radsej malu vahu a cca 15–20 opakovani. ale boli casy ked som posilnovanie „zral“ a drepy som robil v poslednej serii 6–7× so 140kg. Max som neskusal, ale nebola by ovela vyssia.

      0 0
    • j-c  

      Stejne je tato otazka dost nestatna a odpovedi se nedaji porovnavat.Co posilovna to jine stroje, a tim i jine vahy, ktere clovek zvladne. Pokud by jsi to chtel porovnat, tak leda nahnat B-F do jedne posilovny a tam dat soutez:)

      0 0
    • kycis  

      No kdyz normalne cvicim tak 4 serie po 15 opakovanich se 160,max nezkousim,mam rad svoje kolena..

      0 0
    • Venda  

      Já jsem před pěti lety s činkou na hrbu zvednul z hlubokýho dřepu (sed jsem si na paty) 110 kg. Těď jsem sice silnější, ale už ne tak blbej, takže to zkoušet už vůbec nebudu.

      0 0
      • j-c  

        auuu .. chudaci kolena:)

        0 0
      • sportovni_biker  

        A jak si tu činku na záda hodil? Vždyť to hrozně tlačí na obratle?

        0 0
        • Venda  

          Měli jsme v posilce cca 140 cm vysoky stojany, činka byla obmotaná molitanem a na zádech ještě ručník. Ale stejně to bylo dost cítit. A samozřejmě kolena odcházeli.. Hold trenén měl dost divný metody.

          0 0
    • LUKAS  

      a k cemu je to dobry??

      0 0
    • cabbage  

      nekdy zvednu i sam sebe;)

      0 0
    • Pinocio  

      už jsem to myslím pochopil:-D vy si to plánujete tak, že do 30 na kole a od 30 na vozejku??

      0 0
    • Petras  

      Do posilky nechodím,ale jednou mne hecli v hospodě tak jsem vzal na záda kámoša¡+/- 110kg a udělal s ním 3 dřepy. Jen mi museli servírky druhej den popsat podrobnosti páč jsme to slavili jak světovej rekord.

      0 0
    • Misfit  

      no ono porovnavat si vykony na legpresse je dost divne kedze na kazdom legpress stroji je ina draha a ten isty clovek na dvoch roznych strojoch potlaci ine vahy… skorej by som porovnbaval vykony v drepe :)

      0 0
      • 10  

        To fakt nechápu jak jste mohly dát tolik,ale je fakt,že já jsem to dal když jsem byl poprvé v životě v posilce a vážím jenom 65 kg.

        0 0
    • Hysterka  

      Zvednu na legpressu 180 kg 3×3 a to jsem holka a po 4 operacích kolen.. tak nevím… 125 Kg je docela smutné…

      0 0
      • nox159  

        třeba už se zlepšíl po tech 11 letech :D

        ale pekne pohonit triko takhle navečer je fajn :)

        0 0
      • mr.ricardo  

        Tvl hysterko, 180 kilo zvedam na pindouru rano a vecer, zivacka. Jsi se zaregistrovala, abys vytahla 9 let stary tema a hodila sem takovou picovinu, jo? … smutny

        0 0
        • Marskatin  

          To máš teda pěkně tězkou přítelkyni :-O možná rekord BF:) to jsem zvědav, kdo se přizná a trumfne to …

          0 0
      • Vilém  

        a ?

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Marskatin  

      0 kg.

      0 0
    • Marskatin  

      Double :(

      0 0
    • Yura  

      Docela sranda rikat „kolik zvedneš na legpressu“. Když uz, tak „kolik posuneš“ na legpressu… :)) Stroje opravdu nejsou ukázka sily.. Bo jsou ruzne stroje s ruznyma uhlama, s ruznym poctem kladek, ruzne namazane apod.. Na starem grunsport predkopavani jsem nedaval vetsi zatez jako 50kg a to jsem mel přes nohu docela hodne a v drepu mel maximalku 2× 260kg. Pak prijdes do nobl fitka, kde je třeba lifefitness a rozehrivas se na predkopavani třeba se 100kg..

      0 0
      • MirosPikos  

        Fakt si dal dřep s 260 kg? To si býval lifter, co se dal na kolo nebo jak? Já jen, že předkopávání na starým grunsportu jsem dával snad i maximum (bez přídavných závaží), ale poctivej dřep bych určitě nedal víc jak 120 kg nakládačku (nemyslím okurku) za hlavou.

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Dřepy jsou otázka vůle. Jinak 260 dávají kluci v Dukle Brno ;)

          0 0
        • Yura  

          Nedelal jsem powerlifting, tam bych si neprdl. Proste me bavilo cviceni.. :) Mel jsem ty videa i na streamu, ale ti kokoti to smazali.. Jinak aby te to tak nemrzelo, tak ti klidne prozradim, ze na cisto to nebylo, ikdyz teda nacisto tech 120kg na bench hsem daval.. Staci hodne papat no. Poradnej kastrol prilohy, k tomu aspoň 700g masa denne, nejaky vajíčka, protein a to by bylo aby to nerostlo jak sila, tak svaly. No většina lidi ti rekne, ze ji hodne a pak z nich vyleze, ze ji jako 15leta holka. :))

          0 0
          • Pedro404  

            Na kolik to cenově vyjde za měsíc, furt žrát takovýhle nálože? Proto asi nikdy nepřiberu, je mi blbý dávat peníze za žrádlo.

            0 0
            • Yura  

              To jsou klasicke vymluvy. :) Musis neustale planovat dopředu, hlidat akce, kupovat a varit ve velkem. Je rozdil jestli si koupis 5kg pytel ryze v akci a kureci v akci, nejakou zeleninu a pod. a uvaris si sam. Nebo jestli pujdes na to same jidlo nekam do restaurace a zaplatíš 5tinasobek.

              0 0
              • Pepe72  

                Ano cim vic jis tim mas vetsi silu ale vytrvalost jde uplne nekde do háje !!!!

                0 0
                • iron.hide  

                  +1

                  na bajku ma zaujima jedine to, aby som ten pociatocny dlhy kopec vzdy vyslapal co najrychlejsie.

                  0 0
              • Pedro404  

                Tak já jedu v socka módu a vařim si sám už teď, za jídlo dám měsíčně tři litry a příde mi, že stáhnout už by to nešlo.

                0 0
                • Josef Panek  

                  Můžeš tu stokorunu rozložit na denní jídla?

                  0 0
                • Pepe72  

                  Tak to bych chtel taky :-)

                  0 0
                • Yura  

                  Napis sem co si hazes do kosiku. TI napisu jestli to za ty prachy stoji a bud uprimnej. :)) Jinak nejlepší je si sehnat nekoho kdo ma kartu do makra a zajet s nim nakoupit. Narvat mrazak masem, pytel ryze apod.. Tak se da usetrit fakt hodne.

                  0 0
                  • Pedro404  

                    Víceméně žeru jenom tvaroh s ovesnejma vločkama a rozinkama (většinou 2× denně), jinak rejže nebo brambory se zeleninou a sejrem, popř. fazole, když sou v akci. K tomu popíjim mlíko. Vejce se mi přejedly, takže se na ně teď už nemůžu ani kouknout. Co se týče masa, tak sem si to posral, když sem se tuhle rozhod, že už nechci žrát maso z velkochovů, předtim sem nakupoval kuře v Makru po čtyřkilech a měl sem se fajn. Teď sem si koupil bio hovězí za 350/kg, ty prachy jako takový mě za to nebolej, ale zas nemam tolik peněz, abych to žral každej den.

                    Jasně, kdybych měl jako životní prioritu nabrat svaly, tak do toho buď vrazim víc peněz nebo se aspoň vyseru na nějaký svědomí a začnu zas žrát ve velkym kuře, ale holt mám momentálně hodnoty nastavený takhle a aby se muj život točil kolem plánování toho, co kdy sežeru, a nutil se do žraní, i když nemam chuť, na to se můžu ******.

                    0 0
                    • Yura  

                      Bilkoviny jsou zakladni stavebni prvek pro budovani svalu no. Takze v pripade, ze mam 3000kc na mesic je 350kc za 1kg hovězího fakt nesmysl. Podivej se v kurecim třeba od Vocilky nejsou zadny antibiotika, steroidy nebo co sis precetl v blesku to je nesmysl. Muzeme byt radi, protože CR je v tomhle opravdu dusledna. To kure je proste vyslechtene tak, ze vyroste tak rychle, ze se pak uz ani neudrzi na nohách, kolik ma svalove hmoty, ale to není nic spatnyho, teda pro nas.. Obecne ten největší rozdil mezi bio z farmy a velkochovem je mensi obsah omega 3 a u vajíček a tuku v mlece je pak mensi obsah vitaminu rozpustných v tucich, ale to je tak všechno.. Jinak kombo ryze a cocka ma kompletni amino spektrum, takze tenhle mix muzes taky zaradit. Kazdopadne za ty prachy co na to mas by se to dalo. Defakto kazdej druhej kulturista stejne zere jenom ryze, kureci a pripadne nejaka vajíčka rano a tvaroh vecer. To je takova klasika. Zaklad je aby jsi jedl dostatek kalorii. Jestli jen pokrejes bazal+ co jsi spalil tak stojis na miste no..

                      0 0
                      • Pedro404  

                        Tos mi nic moc novýho neřek:) Spíš mi řekni, koliks teda dával za žrádlo, kdyžs byl nejvíc namakanej, to je jedinej důvod, proč sem se do týhle diskuze zapojil.

                        0 0
                    • Delkim  

                      zlatá cyklistika :))))))))))))))))

                      po 20 letech kulturistiky už nemusím žrát kilo tvarohu denně, vaječný bílky po platech a vše do přežrání, ale pěkně steak z lososa, vyzrálý entrecote či tuňák s dušenou zeleninou a jen do polosyta, žádné nafouklé břicho, prdění jako slon a podobně :)))

                      0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
          • iron.hide  

            a preco je dobre zrat tak vela? stastny je skor ten, komu staci malo.

            ked pride vojna, tak kde zoberes tolko zradla? budes jest korienky a brouky?

            0 0
            • Yura  

              Preco? Ked chces vyzerat ako Herkules a chces byt taky tak silny chapes? Nie kazdy chce vyzerat a mat silu ako 15leta dievcica.

              0 0
              • Atilla  

                U nás týpek 90kg dává dřep na čisto s 230kg, znám ho cca 15let z juda. Typek nikdy nesežral ani protein, žere vločky, rýži, bílkovinami je sotva na 1,5g/kg a silou se mu nemůže rovnat ani kulturista od nás co zobe a byl 3,na MČR nad 90kg. Prostě svaly nejsou síla což sám asi dobře víš.

                0 0
                • Yura  

                  A co jako? Co ti mam na to napsat heh. Ja nekde pisu ze svaly jsou sila nebo co? Tady je zvykem vždycky reagovat na něco uplne necim jinym. Uz me nechte lol. :D

                  0 0
                  • Atilla  

                    Ked chces vyzerat ako Herkules a chces byt taky tak silny

                    0 0
                • Pedro404  

                  Tohle by mě zajímalo, na zvýšení síly svalů bez zvětšení objemu bílkoviny nejsou třeba?

                  0 0
                  • Yura  

                    Nechapu o co mu jde, asi ma chut oponovat a otravovat no. Jinak on pise, ze ma bílkovinu na 1,5g na kg, coz je naprosto dostacujici i pro kulturistu. Natoz pro toho, kdo ani nechce rust, ale jde mu o silu. Kdyby napsal, ze zere 3× denne rohliky s vlasakem tak nereknu.. I takovej genetickej talent se najde. Vetsina lidi ovšem musí poradne papat, aby narostla a byla silna. S tim muze nesouhlasit jen idiot.. Co se tyce toho na co se ptas, tak tady to typek vysvětluje pro neznale perfektne.

                    http://www.youtube.com/watch?…

                    0 0
                  • Atilla  

                    Tak sílu přenáší šlachy a úpony. Svaly rostou rychle, ale pokud je máš přidělané ke slabým šlachám, tak můžeš mít svaly velké, ale sílu mít pořádnou stejně mít nebudeš.

                    Jsme na cyklistickém foru, takže předpokládám, že tu nikdo nechce tahat 10kg masa navíc, protože to prostě pak nejede. Sám jsem měl 89kg, teď má kolem 80kg a cítím se líp a sílu mám větší. Podle mě sílu naženeš cvikama, co vyžadují sílu a svalovou koordinaci. Takže silové přemístění, silový nadhoz. dřep a k tomu si dělat cviky na střed, planky, kliky, kliky na jedné ruce, TRX, shyby. Samozřejmě, že o 3 rohlíčkách to nejde, ale člověk nemusí cvičit biceps a podobné kraviny, žrát a nabírat hmotu jen proto aby zesílil. Beru to samozřejmě z pohledu cyklisty. Yura na to má asi jiný názor.

                    0 0
                    • Pedro404  

                      Mě spíš zajímá, esli ty šlachy na zesílení nepoužívaj bílkoviny, o žádnou vaší debatu velký svaly jo/ne mi nejde. Ale když nad tim tak přemejšlim, tak vono těch 1,5g na kg neni zas tak málo, aspoň podle toho co sem čet, čili to je irelevantní…

                      0 0
                      • Yura  

                        Jiste ze pouzivaji a jak jsem psal z bezne stravy ala pecivo, sladkosti, ruzne polotovary a maso mozna tak v nedelu na obed to jde hodne blbe… 1,5g na kg ze zivocisnych zdroju je az az. Komu nejde o svaly, ale spis regeneraci, tak 1g na kg je taky ok..

                        0 0
                    • Yura  

                      „ale člověk nemusí cvičit biceps a podobné kraviny, žrát a nabírat hmotu jen proto aby zesílil. Beru to samozřejmě z pohledu cyklisty. Yura na to má asi jiný názor.“

                      A kde tohle pisu?? Debata zacala tim, ze typek se me zeptal, kolik utratim za zradlo jestli to není důvod, proc nikdy nenabere. Pak nejakej jouda do toho, ze proc by někdo mel hodne jist, když je nejstastnejsi když ji malo a pak do toho ty, ze nemusíš vůbec jist, aby jsi mel silu. Pak napises tento blabol. Dava ti to smysl?? Me teda moc ne. Takze si ujasni o co ti vůbec jde a hlavne nepis něco co sis zrovna vymyslel, aby ti to nejak zapadalo do tehle saskarny lol..

                      0 0
                • Pepe72  

                  S takovym drepem to je taky na placku v powerliftingu. Jsi judista ?

                  0 0
                  • Atilla  

                    Tak kluci mu furt rvou ať jde závodit, když každý den tahá nesmyslná železa a likviduje si klouby. On nechce, dělá to pro sebe:) Jo Judo jsem dělal asi 6let, ale pak přišlo kolo…

                    0 0
                    • Pepe72  

                      Ja jsem z Baniku. Taky mne chytlo kolo ale to asi k vuli zdravi.

                      0 0
                      • Atilla  

                        Jezdím teď hodně s holčinou co byla v nároďáku, no na holku je fakt ostrá:) http://www.judoinside.com/…nisa_Vavrova

                        0 0
                        • Yura  

                          Judo je dobry, ale chtěl bych toho judistu videt co by treba delal s nahatym clovekem. Prece jenom opravdu hodne tech jejich technik je s drzenim souperova kimona.. :))

                          0 0
                          • Atilla  

                            Tak judo je prostě spíš sport, než sebeobrana od reálného světa. Ovšem, když někdo opravdu umí…

                            0 0
                          • Pepe72  

                            Yura to neznamena ze to bez nej neumi.

                            0 0
                          • Pepe72  

                            Taky mne napada ze kulturista by si neporadil vubec.

                            0 0
                            • Yura  

                              Tak kulturista nemá nic spolecneho s pranim ne? Nebo mi něco uniklo? Mam tu jako zacit s tim, ze jak by si poradil 60kg cyklista? By ho kdejaka kuchařka sfackovala.. :D Btw není kulturista jako kulturista. :))

                              http://www.youtube.com/watch?…

                              0 0
                              • Pepe72  

                                Ty neco napises a potom delaš zes nic nenapsal tzn. ze se nepletes, opravdu ti neco uniklo :-)

                                0 0
                              • iron.hide  

                                pocuj, co ty vlastne robis na tomto fore?

                                v kazdom druhom tvojom komente sa vysmievas cyklistom a urazas ich.

                                steroidy ti uz lezu na mozog vsak?

                                0 0
                        • Pepe72  

                          Ja ted jezdim s timhle taky je dost ostry https://youtu.be/yAcU4eDBhQg

                          0 0
                          • Atilla  

                            Nějak to nejde:) A je ostrý i na kole? Protože ona lítá větší věci, než leckterý chlap.

                            0 0
                            • Pepe72  

                              Ne na kole takovy neni ma to i zakazane, nesmi se zbytecne zranit. Zitra ma Sampionat moravy a pere se skoro kazdy vikend.

                              0 0
                              • Atilla  

                                Teď koukám, že je to ještě šmoula:) Dej ho i na bikros, tam zúročí fyzičku.

                                0 0
                            • Pepe72  

                              Jsem to opravil

                              0 0
    • Pepe72  

      Neni drep jako drep, vetsina sportovcu dela drepy s 200 a vice kg ale jen 1/4 drepy. Udelat drep tak aby kicel byla v urovni kolen tak s 260kg by ses chytl i na nasich soutezich trojboje, pokud umis i dalsi 2 discipliny.

      0 0
      • MirosPikos  

        Proto jsem se právě ptal a proto mě to překvapilo :)

        0 0
      • Yura  

        Drepy sem jezdil poctive. Ale mezi trojbojarema bych si neprdl, bo mam hodne spatne spodky zad, coz je u trojboje zaklad a hlavne ty drepy jsem jel při vaze nad 110kg. V tehle vahovce jsou uplne jina zvířata… Nehlede k tomu ze tyhle sport jsou hodne nevdecne a nebezpecne. Ja jsem si cvicil a zvedal podle toho jak to slo. Trojbojari tam furt perou tezke serie o 3 opakovanich, na závodech maximalky apod.. Bych se rozpadl do roka..

        0 0
        • Pepe72  

          Drep 260 mrtvola 260 bench 180 ve vaze do 120kg a mas placku jistou na krajaku ve vaze do 105kg mas zlato.

          0 0
          • Člověk a jeho svět  

            Tak třeba Grznár, což je profi kulturista, a trojboj dává jen ze srandy, dá na dřep 330 kg. Je to na You Tube, pěkný, hluboký dřep. Ale samozřejmě sype a nijak se tím netají.

            0 0
            • Pepe72  

              Ano sypacu je moc.

              0 0
            • Pepe72  

              A s tema nejlepsima se neda vubec bavit.

              0 0
            • File12  

              myslíš ten dřep jak mu to sparring pomohl? sílu má. ale tim že si nechá pomoct se shazuje

              0 0
              • Yura  

                Tim drepem se shazuje? Dle mého je u nej prave ten drep jedina věc, kde pokejvam hlavou a reknu slusny, neboji se toho.. Zbytek je hrozna recese. Ikdyz on to co říká mysli často fakt vazne heh.

                0 0
              • Člověk a jeho svět  

                Pomohl, lol :)

                Kolik si měl kdy na zádech?

                Mrkni se zde – zdá se ti, že mu to zvedá sparing?

                https://www.youtube.com/watch?…

                0 0
                • Yura  

                  Dik ze jsi mi zase pridal par minut života. Ten konec proste musí rozesmat, proto ho sleduju magora. :)) Jinak pomohl mu tak 10kg při tom posledním. :) Jede to pekne, vždycky to v te spodni casti uplne pusti. To ja kdybych udelal, tak moje cesky rozbijou to zrcadlo. :))

                  0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
          • Yura  

            Prestan laborovat.. Nedal jsem to v jeden den. Jsou to proste maximalky za dobu 11 nebo kolik let co jsem cvicil a jak jsem psal, byl jsem nastrelenej. Nebudu nekde hajzlem utikat před dopingovkou. Trojbojari jezdi max vahy nonstop. Ja jsem z 99% jezdil všechno nad 8 opakovani. Nikdy jsem nesel na trening s tim, ze dam maximalku, proste ten den to slo, tak jsem si troufl na tezkou serii, coz třeba u tech 260 na drep bylo jednou v zivote. Ten bench to same, jinak jsem jezdil bench v sériích do 140 a drepy nejčastěji 180/200. Ti dobri trojbojari na to mají proste stavene telo, ze muzou tahat same trojky a jsou v pohode, ja bych se z každého takového treningu dostaval 14 dni…

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Těch 99 % nad osm opakování v sérii je spíš přáním než realitou ;)

              0 0
              • Yura  

                Coze? Nechapu.. Proste jsem napsal, ze v 99% pripadu jsem jezdil serie nad 8 opakovani nejčastěji 10 az 15. Co jen a tom?

                edit aha ty si myslel jako nad 8 opakovani s 99% maximálních vah. No to ne to je jasny. :))

                0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  Nemyslel jsem s maximálkami, od toho to jsou maximálky, tzn. jedno opakování s max. váhou. Ale lehce pochybuji nad tím, žes 99 % sérií odjel s opakováními nad osm, nebo dokonce nejčastěji deset až patnáct, jak píšeš.

                  0 0
                  • Yura  

                    lol a co je na tom? Tak to fakt nechapu teda to me vysvetli? Proste me vzcy sedely vyssi pocty opakovani co je na tom heh?

                    0 0
              • Pepe72  

                1

                0 0
            • Pepe72  

              Jj, Ti rozumim. Já to musel napsat :-)

              0 0
    • Petr L2  

      Tak to nemohu sloužit, nikdy jsem v posilovně nebyl :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.