• wroum

    Cau . Kde je podle Vas nejlepsi jezdeni v Praze. Nemam na mysli nejakej chrti okruh ale spis bikrosky placky dirtoviste atd..

    0 0
    • Marine  

      Z toho co znam: Modrany – bejvala bikroska u Policejni akademie (pekny, dirtove orientovany), bejvala dualka (hodne v serce), skoro bikroska u meteorologicky stanice (delsi, malo nakoply skoky). Repy – vymazlena bikroska. Bohnice – vymazlena bikroska. Strasnice vedle skateparku – par peknejch dirtu. Hradek (Chodov) – pekny, ale pro lepsi jezdce moc maly skocky.

      0 0
      • wroum  

        Dik za info. Nemoh bys treba jeste napsat jak se kam dostat? Treba neco jako adresu, orientacni bod, proste jak se k tomu da dostat.

        dik

        0 0
        • Marine  

          Kdyz ti neco nebude jasny nebo budes chtit presnejsi popis, tak mi klidne napis mejla ( marinacek@atlas.cz ). Modrany u Policejni akademie – jedes dolu ulici Lhotecka, pod Policejni akademii se das doprava, jedes furt dolu (nalevo mas IPS), skonci IPS das se doleva a ses tam.

          Modrany dualka – je to na svahu mezi ulicema Kolarovova a Na Hupech.

          Modrany U meteorologicky – kdyz jedes z dualky nahoru Kolarovovou, tak uplne nahore je Meteorologicka stanice (ma to takovej sloup a na nem cervenobilej balon), vedle jsou baseballovy hriste a za jednim z nich to je.

          Bikroska Repy – konecna tramvaje 22 (Bila Hora), ulice U Borovicek (usti tam ulice Ke Kulturnimu domu).

          Bikroska Bohnice – mezi ulicema Cimicka a Lindavska.

          Hradek je v Krcskym lese, myslim ze k nemu vedou i turisticky znacky.

          Taky je dobra Tocna – je to vedle letiste Tocna, primo to misto se myslim jmenuje Pod Cihadly, ale lepsi je tam jen s nekym, kdo to zna.

          0 0
          • wroum  

            dik moc. vetsinu toho znam a nektere sem uz hledal a dokonce nasel. Nenasel sem akorat bikrosku v bohnicich a dualku na lhotce. podle tveho popisu to najdu bez problemu. kdyby ne tak napisu.

            Dik

            0 0
    • Elwing  

      Nevíte někdo proč vyasfaltovali dvě zatáčky na řepské bikrosce? Přijde mi to úplně mimo.

      0 0
    • Elwing  

      Jo a doufám Wroume, že už sis zajezdil. Já v roce 2004 nevěděla co je bajk :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.