• HonzaV

    Jen tak pro zajímavost by mě to zajímalo. Pokud by vás to moc neobtěžovalo, tak napsat věk, váhu, aerobní, anaerobní práh a maximálku. Jo a jestli to máte stanovený laboratorním testem nebo nějak jinak. Ty moje hodnoty se mi nějak nezdají, 29 let, 70kg, 120/147/186. Stanoveno podle návodu ve Velu – myslim ze se to jmenovalo Conconiho test nebo tak nějak. Nějak se mi ty vysledky nezdaji, podle pulsmetru se nejak flakam ale podle nohou mi to nepřijde. Nad 170 tepu jsem se jeste nedostal.

    0 0
    • rodriguez  

      23let/váha 62 v sezoně mimo 67/aerobní 135–164/anerobni 164–181/maximalni intenzita 182–215/ maximálka 218. na pulsmetru sem ze sebe vytáhl 212.jinak klidovka 39.

      vysledky z Vojenské fakultní nemocnice

      0 0
    • Daf  

      27let, 64kg, AP 168, AnP 180, max. neznam ale pres 200. Hodnoty jsou z laktatove krivky.

      0 0
    • biker007  

      22 let(nebo uz 23?, ani nevim. ale za tejden mam narozky tak si to ujasnim :) ). AP 148, ANP 174–179, MAX 191 (ale uz sem mel i 198).

      0 0
    • Bobo  

      Skoro 32, 78 kg, AP 135, AnP 173, TFMax. 187. Ústav sportovní medicíny, Brno. Jestli na tu kondičku chceš fakt jít vědecky, doporučuju nechat si to někde přesně změřit. A na svoje pocity nedej, mně se taky vždycky zdá než se rozjedu, že do toho dupu jak o život, ale Sigma na mě pořád zarputile bliká, a? se neflákám.

      0 0
      • notakale  

        sory ze pisu trosku mimo.. sporttestr mam momentalne teprve objednany.. v miste meho bydliste asi nebude nic kde by mi udelali vysetreni, ale chodim do brna do skoly, tak bych byl vdecny kdybys mi dal naky kontakt na ten ustav sportovni mediciny nebo rekl kolik to tam aspon stoji a kde to je? diky moc

        0 0
        • Bobo  

          Je to za velodromem, Křížkovského 22 (myslím). Chce to si tam nejdřív zavolat, tel.543212226, většinou tam mají dost plno. Můžou ti buďto stanovit prahy podle vydechovaného CO2 (plus další hodnoty jako výkon/kg, VO2/kg atd.), to je za 700,– , nebo ti udělají komplet vyšetření i s laktátovou křivkou, což je asi 1900,–. Jestli tam půjdeš, můžeš si vzít i svoje tretry, mají tam vlastní Looky (u SPDček netuším). Když jsem ještě bydlel v Brně, chodil jsem ke spor?ákovi na Pekařskou, ale tady je to o něčem jiném.

          0 0
          • notakale  

            no tak to mi pripadne dost drsne, co jsem ruzne cetl tak laktatova krivka se da udelat za 500kc.. nevite nekdo kde je to levnejsi? .. v Beskydech nebo okoli Brna..

            0 0
    • rich  

      27r 69kg 142 AP 168 AnP 197 Max

      0 0
    • Lada1  

      Ja bych mel dotaz. Mam max 195. Kdyz jedu tak prvnich 30–40 minut umiram, nechce se mi vubec slapat, nudi mne to , chci jet domu … Pak jsem schopny jet klidne 170–188 tak 1–2 hodiny, dele nejezdim. Pripada mi to nejake divne ??

      0 0
      • lubos  

        Auto tez moc nechce jet na studeno. To je prave doba, nez se rozjezdis. Imho.

        0 0
      • Meesha  

        Na zavodech se mi stava to samy. Ze zacatku mam na prvnich kopcich az 196, ale postupne to pada a dojizdim s prumerem kolem 170 (na maratonech)

        0 0
        • McBlacky  

          to je taky proto, že když vyjedeš cukr a přidá se únava tak se prostě víš nedostaneš. Já když se někdy zničim na totál, tak dojíždím prošitej okolo 150… přitom ze začátku mi nedělá problém dostat se přes 190

          0 0
    • Horal  

      40 let, 63 kg, AP 150, AnP 168, TFMax. 182. Měřeno v CASRI Praha.

      0 0
      • pitelboy  

        16 let 178cm 69kg. Max. 201 tepů, při závodě ze sebe nedostanu víc jak 188tep. Klidovka asi 65 t.

        0 0
        • Meesha  

          Tvuj web me pekne s*re!

          0 0
          • McBlacky  

            no jo kdo neumí ctrl+alt+del tak ten to holt musí protrpět.. ale ted už to víš :-)

            0 0
            • Lada1  

              to nic nemeni na to, ze pitelboy je v tomto smeru hajzl. at si to posila po znamych (mozna uz to udelal a uz zadne nema), ale nevim proc tady na uzce tematickem webu tu chce nasirat lidi !

              0 0
              • RomanP  

                Já bych na to nekoukal tak negativně, teď jsem si tím taky prošel :-) On nám to nevnucoval, jenom vyplnil do kolonky svůj web. Já ho tam nepsal a no se rozhodl jinak. S tím trojhmatem… napadlo mě to taky celkem brzo, ale stejně jsem to chtěl dočíst :-)

                0 0
          • enjoy  

            a jakou si mel pri tom maximalku?:-)) jinak nechapu jak nekoho tohle muze vazne ******,tomu fakt nerozumim.

            0 0
    • RomanP  

      Já si to na pulsmetr nastavil jenom orientačně a už se probíralo, že to nemá žádnou hodnotu a tak se chci zeptat, prý existuje (mimo nejpřesnější lékařské vyšetření) orientační tabulka kde si to lze vypočítat dle váhy výšky, věku atd atd. nemáte někdo odkaz ?

      • vím, že i tohle není oproti vyšetření nijak přesné, ale všechno je lepší, než to co mám teď.

      Nemyslím vzoreček 220-věk.....ale nejakou tabulku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.