• Paja

    Kde jezdit, když to má být jen ve štatlu? Na Holydné už se práší, pepo?

    0 0
    • pepek  

      Nevím. Stejně tam bude sportovat půlka Brna. Ty stejně jezdíš pro to pivo do Bilovic, tak holt jedno povezeš 50 km na kole.

      0 0
      • Paja  

        No vidis, kdyz se da sopovat i na Brne venkove, muzeme jet do Sumic pro Vilas ;)

        0 0
      • babicak  

        Podívej se na spojené okresy, Brno a Brno venkov a kam všude můžeš jezdit za nákupy. Prakticky můžeš dojet až na – nebudu jmenovat. Co se týče jízdy na kole, nevidím omezení. Tedy ten okres BK by na některých místech nemusel být.

        0 0
      • scoty  

        Už uklidili to kácení ve stráni nad Jundrovem?

        0 0
        • pepek  

          Ne

          0 0
          • LM  

            Díky, ještě že jsem tudy od prvotního oznamu nejel :-)

            0 0
            • pepek  

              Pozitivní je, že ani tam nejsou lidi. Pár jich bylo kolem morové věže a jinak skoro nic. Bojí se Hamiho. Jízdní podmínky už dobré, většinou je to zavadlé a nepráší se. Pouze za Myslivnou a na Scotyho koniklecovém plácku je bahno. Jinak OK.

              0 0
          • JSt  

            parkoviste? :-)

            0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • černápole  

      inu, prej dochází ke spojení brna město a venkov, s tim už se dá pracovat

      0 0
    • scoty  

      Rozmohl se nám tady takový nešvar…

      0 0
      • JSt  

        to prece neni nic novyho. jestli myslis to parkovani.

        0 0
        • scoty  

          Soryjako vyklučit si v lesoparku na obecním pozemku místo na 4 auta je docela drsný…

          https://mapy.cz/s/julojehode

          0 0
          • RomanH  

            Tak ten les se sam strasne rozpina, jednou za cas se musi pri orbe vzit kus pluhem :-)

            0 0
          • Excel  

            A vykutat si tam traily je košer? Ale serme na ten flejm. :-)

            0 0
            • scoty  

              To už tam měli pséčkaři, já jsem jim to jenom opravil…;-)

              0 0
              • babicak  

                Pěkně Ty!

                0 0
                • scoty  

                  Za 14dni až zavřou průmysl a pohyb osob bude do 500m, tak bude kde jezdit… ;-)

                  0 0
                  • Motyll  

                    Nezavřou…

                    0 0
                    • scoty  

                      Zavřou, ale budou se snažit aby to vypadalo jako že nezavřeli. Jakmile otestují fabriky, tak budou stejně poloviční směny (viz škodovka) A ten pohyb zkrouhnou natuti. Nic jiného jim nezbývá, lékaře nemají a sestřičky školačky to nevytrhnou…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Lidi se zavrit nenechaj, viz. treba Rakousko. Pockej, az vysvitne slunicko.

                        0 0
                        • scoty  

                          V Rakousku mají 4× méně mrtvých s covidem než u nás…

                          0 0
                          •  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                            0 0
                          • RomanH  

                            Pisu „Lidi se nenechaji“.

                            To s pocty nijak nesouvisi. Kdo chce, at zaleze treba do krytu.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Nejhorší je, že jsou psychopati, co ten lock ještě schvalujou…

                              0 0
                              • obda  

                                Nejhorší je, že někdo volil toho neschopného/v3e­hoschopného chaotického psychopata, co je premiérem. A někteří ho chcou volit zas :(

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Já myslím, že tenhle článek podstatu místních sraček vysvětluje poměrně přesně…

                                  https://vikend.ihned.cz/…59a21347d57e (mělo by být odemčeno)

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    Všechno se chystá tak, aby nám muselo pomoci Rusko, Německo, nebo Bůh. Obávám se, že to Německo a Bůh nebude…

                                    0 0
                                  • kankrlicek  

                                    Děkuji, moc pěkný článek.

                                    0 0
                                  • novcze  

                                    to není absencí víry a individualismem, to je čistě o blbosti lidí

                                    i když mám teorii, že víra by dokázala některé blbce alespoň usměrnit

                                    0 0
                              • scoty  

                                Ale to už je jedno jak se ta opatření budou jmenovat. Zadání je jasné: o nemocné už se nemá kdo starat.

                                0 0
                            • scoty  

                              Jen říkám, že TAM si to můžou mentálně dovolit.

                              0 0
                  • Macik  

                    Pokud by byl pohyb osob do 500m, tak můžu kolo zas směle upnout do trenažéru, páč venku by to smysl nemělo. Pro mě by byl kilák nouzovka, dva už by se daly přežít lépe.

                    0 0
          • JSt  

            jsem samo poznal, kde to je. jen rikam, ze to neni uplna novinka a popravde v tom ani nevidim problem. ale chapu, ze kdo ma pro parkovani horsi moznosti, nenecha jej to klidnym. ;-P

            0 0
            • scoty  

              Sedivím, že ho ještě nikdo nenaprášil.

              0 0
              • babicak  

                Seš si jistej, že ten pozemek náhodou není jeho? A taky si myslím, že se ho*no děje, když tam tak stojí. Pořád lepší, než kdyby zbytečně zabíral silnici – viz Viniční v Šimicích.

                0 0
                • scoty  

                  Není jeho, to vidíš v mapách. Kdyby tam stál autem na kraji tak si toho ani nevšimneš, ale vykácet les (vidíš ty hromady) a udělat terénní úpravy na cca 60m2 je docela odvaz…

                  0 0
                • obda  

                  Tak roztahovat se na městský pozemek, nota bene ještě park, fakt košer není.

                  0 0
    • Kamilac  

      Jak je to stím kolem/během, já jsem měl za to, že říkali sport jenom na katastru dané obce a ne po celým okrese?

      0 0
    • RomanH  

      Jedes nakupovat treba do Bityny, v cem je problem ? ;-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Prygl trail už je jetelný, ale chce to najíždět zezhora na Křížovku tak půl hodiny před západem slunce, ať dole na promenádě nejsou už lidi :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • mastihuba  

      měl bys sis ošéfovat popelnice

      https://www.bike-forum.cz/…ka-fondriest

      0 0
      • Paja  

        :D tuhle uz si koupil na svou vysku 170–185cm, ale vzhledem k tomu, ze poslednich nekolik let se na Durateca taky jen prasi, uz asi dalsi nepotrebuju.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      To stanné právo není vůbec špatný. Dnes za dvě hodiny v lese jsem nepotkal nikoho!. Nejenom žádnýho zyglistu, ale ani člověka. Pohraničníci na Lesné chtěli jen vědět, že su z Brna. Že vezu kolo z ciziny je nezajímalo, takže asi OK. Hlídka stála i před Vranovem, i když tam je to ještě naše

      0 0
      • Paja  

        Byl jsi nezbytne nakoupit ve Vranove?

        0 0
        • pepek  

          Sportoval jsem v rámci obce, za tabulu Vranov konec jsem nejel :-)

          0 0
          • Paja  

            Vranov ale neni Brno :D

            0 0
            • pepek  

              Pro potřeby boje proti coronaviru je to všechno jedna velká vesnice (obydlená zatáčka)

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
              • Paja  

                Jestli k tomu organi pristupuji takto, je to jen dobre.

                0 0
          • Motyll  

            Sportovat ne, nakupovat ano…

            Dnes jsem projel půl republiky a zastavili mne akorát ráno v Lipůvce na ca 10 vteřin.

            Klajda v podvečer byla přesně v logice tohohle nesmyslu. Parkoviště plný, hlava na hlavě. A PČR kontroluje auta (jedno z tisíce) od Ochoza.

            0 0
          • LM  

            Tam nahoře už to trochu ztuhlo/vyschlo?

            Okolí Medláneckého letiště po několika dnech na sluníčku je stále past (ale kola jsem neucpal, i když teda moc nechybělo:-)).

            0 0
            • pepek  

              Není. Velké zklamání, bláto s pískem skoro všude. Teď teprve rozmrzl podklad, takže špatenka. Nejhorší je ta magistrála kolem silnice. Ve Vranově tahali stromy po žluté TZ a kolem studánky Zdrávas Maria nahoru, takže taky nic. Ale z Vranova do Lelek to šlo dobře a přes kopeček do Ořešína. Nejlepší je to nad Adamovem, směrem na Babice. Všechny cesty v tom jižním svahu byly použitelný už před týdnem. Teď už to tam musí být suchý. Ale je to už za čárou, no :-(

              0 0
              • obda  

                Kdyby nebyl lockdown, doporučím okolí Jihlavky a Oslavky (kromě profláklejch míst, jako třeba údolí Chvojnice). Byl jsem tam minulý týden několikrát (naposledy včera), a docela dobrý.

                0 0
      • JSt  

        ce v prdeli, ti prekazili dvojboj. :-)

        0 0
    • chemik_mara  

      Prirustek do RB rodiny na cesty do prace a nejakej ten vylet.

      0 0
    • scoty  

      Von Hluboček není v Brně? :)

      Okres Brno-město

      https://mapy.cz/s/pomategole

      0 0
      • LM  

        No nahoře u Jinačovic není, ale tam teď stejně budou bahenní lázně.

        Od ZOO trailu to vede Brnem-městem a už to pomalu vysychá (trochu blátíčka je jen hned u potoka).

        PS: myslíte, že tam bude kempit kontrola už v 6:30, kdy je bláto ještě zmrzlé? :-)

        0 0
        • scoty  

          Právě že od zootrailu nahoru po modré k přehradě už je to mimo město… Přibliž si mapu. ;-)

          Já jen že hore na polu nad Kníničkami to můžou soudruzi vybírat…

          0 0
          • LM  

            Na tom výjezdu od potoka k poli snad hlídka stát nebude :-D

            Ale

            • po asfaltu nahoru k Rozdrojovícím nemůžeš
            • rovně mezi poli tě čeká v lese blátopast
            • a pokud se budu vracet do Kníniček, tak můžu jet rovnou podle řeky
            0 0
            • babicak  

              Když máme ty spojené okresy, tak vy nemůžete jet nakupovat k nám? V Kuřimi je přece v Penny milá obsluha :-) .

              0 0
              • Polka  

                To jako vážně se chceš vymlouvat na nákup na kole a v zástavbě vozit respík? Vzpomeň si na loňský jaro jak to bylo s nákrčníky. A když, tak radši ten flastr, než ze sebe dělat totální pi… ovci ;-)

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • scoty  

                  +2

                  0 0
                • babicak  

                  Dyť tam mám smajlík.

                  Zítra se sejdeme u lesního baru U Krav? Budu tam nakupovat ideálně vychlazené nealko!

                  0 0
                  • RomanH  

                    Dal jsem vcera baterku do masi, chytla na brnk, a vyhnal pavouky z vyfuku. Dnes jsem si vytisknul LV nasich (okres Blansko), nacmaral Cestne prohlaseni, ze se o ne jedu postarat, a vyrazime se synkem trosku se projet. Citam, ze se znackou Jihlavskeho okresu budu snadny terc.

                    Zitra bohuzel tridni schuzky (byt online).

                    0 0
              • Paja  

                Nezbytnost nakupu v Penny v Kurasu jako Brnak fakt neukecas, zas tak blbi ti cajti nejsou.

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Chtělo by to pár kartáčů… :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • obda  

      Mezi cyklostezkami konečně jedna celkem rozumná – začali stavět Kuřim-Moravské Knínice: https://www.facebook.com/…405540089463

      Takhle se to bude dát s malejma děckama až na Šmelc skoro mimo silnice :)

      0 0
      • RomanH  

        Jako ze to protahnou z Kninic o tech cca 400 metru ke Kurimi ?

        0 0
        • obda  

          Jo. Já to prosvištím po silnici hned, ale jet tam s děckama by bylo nepříjemný.

          0 0
      • Excel  

        Tak, eště něco do Kuřima vod Český a vod Jinaček by mohli vyasfaltovat.

        0 0
        • LM  

          vod Jinaček by mohli vyasfaltovat

          To už je zakreslené i na mapy.cz (zazoomujte) :-/ To si fakt můžu koupit ještě nějakou silnic+.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • obda  

            Psal Jinačovice-Kuřim. Tam je to podél silnice a v cajku. Kolem Hlubočku dál směrem na Bástr je to samozřejmě špatně :(

            0 0
          • RomanH  

            Ono by stacilo komecne zrealizovat tu R43, na soucasne silnicce by bylo volno a prirodni stezka v lese mohla zustat. Stejne se toho Scoty docka :-)

            0 0
            • scoty  

              Hlavně aby nedělali nové pilíře, to by byl *******.. :)

              0 0
        • obda  

          Jo, to jsou ty dva asi nejnebezpečnější úseky na téhleté straně. Speciálně teda Česká-Kuřim je tak akorát pro sebevrahy. Já tam skončil dvakrát ve škarpě i v dávných letech, když byl provoz výrazně menší než dnes.

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • Karaya  

            Česká-Kuřim je mnohem více v pohodě, než Kuřim-Čebín. Mezi Českou a Kuřimí je v obou směrech široká krajnice, takže auta nemusí předstírat předjíždění. Jezdit uprostřed pruhu tam doufám nikdo neradil.

            0 0
            • obda  

              Oba dva moje případy byly způsobeny předjíždějícími auty v té zatáčce nahoře na horizontu, na krajnici místo nezbylo. Druhej ******* jsou auta najíždějíc stovkou od Brna. A s tou širokou krajnicí teda nesouhlasím. Naopak mezi Kuřímí a Čebínem jsem nikdy problém neměl.

              0 0
              • RomanH  

                Spatny je to oboje, zalezi na casu.

                Z Kurimi do Ceske je to na pohodu k horizontu (pak se ten siroky odstavny pruh ztrati a je to tam uzke, v obracenem smeru zase opacne).

                No a Cebin – Kurim je relativne siroka silnice, ale dost frekventovana, a jezdi se tam rychle.

                Na biku to lze samo objet, ale neni to tak rychle.

                Na silnicku tento smer proste neni uplne vhodny, vyresila by to asi opravdu ta R43 (a to ted vubec nestoucham do Scotyho, jako o fous vyse).

                0 0
                • obda  

                  Souhlas. Na bajku tam samozřejmě najezdím, a když výjimečně na silnici, tak maximálně v neděli ráno.

                  0 0
                • scoty  

                  Nemám nic proti R43, pokud povede na pilotech 20m nad Bítýškou.

                  Vzhledem k tomu, že auta zaplní naprosto vše co jim vybuduješ, je jediná šance pro Brno zavést hlavní trasy mimo město a jeho rekreační zóny.

                  0 0
                  • Excel  

                    V Bítýšce je na náměstí pár festovních kandelábrů, takže bych tam lobovat nejezdil. ;-)

                    0 0
                    • scoty  

                      :)

                      Ono by stačilo to vést nad mostem přes přehradu a pořád by to bylo v Brně.. ;-)

                      0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • Karaya  

                Můj vjem je možná daný tím, že většinou:

                • na Kuřim jedu ve všední den odpoledne – auta stojí a já je po krajnici objíždím.
                • z Kuřimi ve všední den večer – provoz malý, oproti úseku z Čebína naředěný semaforem a kruháči.

                Kdyby byla asfaltová cyklostezka, tak jedu po ní, to je jasný.

                Podobný úsek je mezi Líšní a Ochozem, zejména od odbočky do staré Líšně za Kalcitem. V neděli po obědě tam mermomocí chtěla jet žena a nedala si to vymluvit. To byla rozhodně nejriskantnější věc, kterou jsem na kole letos udělal.

                Příště jí to kolo snad radši vypustím. Tam je to ještě zpestřené tím, že někteří řidiči vědí, že je v lese šotolinová stezka a tak si myslí, že máš jet tam. Celkově je to o tom, že jsme bezohledný národ. To se konec konců ukazuje i s Covidem.

                I já na sobě vidím, že moje ochota zastavovat na stezce za pěšáky, není velká. Respektive na tom musím v hlavě pracovat a vždycky si říct, že je to stejný případ, jak auto <> cyklista na silnici.

                0 0
                • scoty  

                  Taky zastavuji za pěšáky, jenže u toho kroutím hlavou a oni mě někdy honí.. :)

                  0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • babicak  

                  I já na sobě vidím, že moje ochota zastavovat na stezce za pěšáky, není velká.

                  Tady se opravdu vyplatí mít zařízení zvané zvonek. Při poslední vyjížďce s Motýllem jsem to viděl na vlastní oči, velká většina pěšáků ustoupila strano, resp. když byly skupina roztažena po celé šíři cesty tak se snažila udělat průjezdný koridor.

                  0 0
                  • obda  

                    Jo, zvonek funguje super.

                    0 0
                    • LM  

                      Většinou. Běžci mají často ucpané uši sluchátkama a důchodci občas neslyší ani zvonek metr za zády.

                      0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                  • Karaya  

                    Vozil jsem, ale já s tím měl spíš špatné zkušenosti. Buď to stejně neslyšeli, anebo se zase hrozně lekali. Teď volám zdovolením. Ale na cyklostezce k Olympii ti chodci neuhýbají ani na zvonek, ne?

                    0 0
                    • pepek  

                      A stejně ti na poslední chvilku někteří začnou skákat na druhou stranu, děcka 100%

                      0 0
                  • Motyll  

                    Jj, zvonek a radar nejlepší příslušenství na kole. :)

                    0 0
                  • Paja  

                    Cvakam gripshiftem ke smyku, tuto možnost už ale dnes většina lidí nemá ;)

                    0 0
                • Polka  

                  Jsem tama taky v lednu musel na zimáku kvůli oblevě v údolí a nějakej pi*us na mě řval, ať táhnu na cyklostezku, která v danou chvíli byla asi 120m od silnice :-) Si ty zákony zase vykládají po svojem.

                  0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Než sem dorazí ten hybrid a úplně všechno zavřou, tak by mohli u nás postavit tohle, ať máme aspoň kde jezdit :-)

      0 0
      • LM  

        Mám obavu, že u nás by to buď rovnou zavřeli, nebo nařídili jezdit s respirátorem, protože je to vevnitř :-)

        ps: čas vyrazit na zmrzlé bahno do lesa (dneska tam tohle nebude:-))

        0 0
        • Polka  

          Jasně, to byla jen taková kuriozitka. Já vyjedu až po o, to už budou asi sračky.

          0 0
          • LM  

            Sračky byly už v 11, ale ráno krása fantazie.

            0 0
            • Motyll  

              Všude ne

              0 0
              • mastihuba  

                Pul hodiny kolo a pul hodiny dvur. Jeste ze mam plnej sklep vody a silny cerpadlo.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
              • pepek  

                Modrá (od Sedmi dubů) a žlutá z Adamova taky dobrý. (Brněnští ovčani jsou opravdu disciplinovaní, Adamov byl uplně prázdný, nikde ani noha.)

                0 0
                • RomanH  

                  Tak na silnicich byl provoz minimalni, ale hluboko v lesich jsem teda potkal dost zaparkovanych aut. Ale dulezite je, ze je Hami spokojenej, jak se ta mobilita snizila.

                  0 0
                  • pepek  

                    Věřím, že na přehradě se promořuje dost. Ale sám v lese můžeš chytnout kromě kovidu i vzteklinu-proto je to třeba zakázat.

                    0 0
                    • Polka  

                      Tj, včera jsem byl z těch sraček místama pěkně vzteklej :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        Ranní ptáče dál doskáče (a není ******** až za ušima :-)

                        0 0
                    • Motyll  

                      No včera řešili i cyklisty na Pozorské…

                      0 0
                      • RomanH  

                        A na udani i jedno okynko pobliz Brna. Nastesti byli udajne vsichni rozumni a skoncilo to domluvou. Ti policajti za to nemuzou, jsou tam vyslani. Co jsme to ale za narod praskacu :-(

                        0 0
                        • Motyll  

                          Zrovna jedno okýnko je důkaz nesmyslnosti LCKDWN. Na silnici stojí PČR & AČR a nahodile kontroluje auta směřující do megapole. 50 m od nich okénko s frontou, hlava na hlavě a plné parkoviště i okolní cesty. A odtud se Brňáci vydávají ilegálně do cizího KÚ, který začíná hned za parkovištěm.

                          0 0
                          • Karaya  

                            Nesmyslné je to nařízení o katastru. Jednak to vlastně není katastr obce, ale soubor všech katastrů obce. A druhak katastr reprezentuje vlastnické vztahy pozemků a ne smysluplné omezení mobility obyvatel.

                            Tak není divu, že to dopadá, jak to dopadá. Autor Kocourkova byl velký vizionář…

                            0 0
                            • obda  

                              Když už nebyli schopni přijít na nic rozumného, tak alespoň okopírovali britský model:

                              You must not leave, or be outside of, your home except where necessary. Legally permitted reasons to leave home include to:

                              exercise, or for outdoor recreation in a public outdoor space – this can be on your own, with your household or support bubble or with one other person (in which case you should stay 2m apart). You should minimise the amount of time spent outside your home, and you should not travel outside your local area.

                              Staying in your local area means staying in the village, town, or part of the city where you live.

                              Tam to teda platí už hodně dlouho. Tak si řekli, že to zkusí taky.

                              0 0
                            • Motyll  

                              Na jednu stranu se mi to líbí, se přiznám. :)

                              Třeba včera jsem se byl na hoďku projet a mrknout na bledule. Za „normálního“ stavu bych se prodíral davy lidí, takhle jsem tam byl SÁM!!! A v údolí jsem potkal dvě rodinky za celou dobu a obě byly ve správném KÚ.

                              0 0
                              • obda  

                                My včera se ženou pozorovali bledule v okolních zahrádkách a říkali si, že lidé z blízkosti Chlébského/Ra­koveckého údolí musí být letos nadšeni :)

                                0 0
                              • Karaya  

                                Jak se místní dívají na případné brňáky na kole, pozorující bledule?

                                0 0
                                • Motyll  

                                  V týdnu tam nebudou a o víkendu bych měl spíše obavu z PČR. Proto se turistickým cílům mimo KÚ vyhýbám. BTW bledule ještě nejsou. A příjezdovky jsou teda humus.

                                  0 0
                          • RomanH  

                            Skoda mluvit. Aktivni lidi proste doma nezustanou, i kdyby se Hamajda na hlavu stavel. A misto toho, aby se plynule rozprostreli, nazenou je na par mist. Uplne stejne spatne jako zkracena doba obchodaku, zavreni dle sortimentu, ubirani vlakovych spoju ci vagonu.

                            0 0
                  • tusiexet to xmetov cuez  

                    Tady na silnici cyklistů-silničářů poměrně dost, viděl jsem dneska aspoň deset skupinek/dvojic, ti z těch uzávěr musí být nadšeni. Zato v lese žádné stopy mtb, je to tu všechno v blátě…

                    0 0
            • Polka  

              V noci to taky pěkně přituhlo O:-)

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      VMO pokračuje.

      0 0
      • mastihuba  

        Pro ajtaka zazitek videt bagr nebo vrtnou soupravu :)

        0 0
        • pepek  

          On chtěl jenom ****** Scotyho, voe! Ale jo, jak tam kopali, zavěšení na laně, tak jsem taky zastavil. Scoty to tam bude mít pěkný.

          0 0
    • Karaya  

      TH byl aj v mém rajónu, ale Obřaňák mu teda moc nejde.

      0 0
      • Polka  

        Na svým kole to na suchu jezdí daleko rychleji.

        0 0
        • Karaya  

          Já to hodnotím taky se sněhem, jsem tam byl alespoň 4×, když to bylo takhle krásně zasněžený. Třeba dole si na tu nejlepší stopu v korýtku vůbec netroufl. Skoky taky žádný, na přejezd Šumbery seshora si netroufl a zříceninu taky neukázal, takže ji předpokládám nevyjel. A to tam má Miniona DHF, žádný XC šlupky :-)

          0 0
    • scoty  

      Jo:)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • RomanH  

      Lok – Lok – Lok – Down. Cca 50 km v nohach, je nam tady hovno zle.

      0 0
      • Lišák  

        Co mají na čepu?

        0 0
        • RomanH  

          Klasika, Vorekloster 10 – cyklisticke nealko :-) Pak jeste Beranka a Medium (to dnes udajne doslo).

          0 0
          • Lišák  

            Dík za info.

            Jsem tam leta nebyl, bo Starobrno :-/ Tohle už je důvod, proč se tam vydat. ;-)

            A Hálák funguje? Pokud jo, co točí?

            0 0
            • RomanH  

              Aktualne ne, pre(i)stavuji ho, a i tak jel vzdy jen od cca kvetna/cervna do listopadu (koncili Sv.Martinskou husou). A naposledy tam tocili Plzen.

              0 0
      • pepek  

        To máš nějaký čistý.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Včera jsem zjistil, že zabili Kořenářku…

      0 0
    • scoty  

      V Maďarsku se netuneluje..?

      https://brnenska.drbna.cz/…brecine.html

      0 0
      • Macik  

        No vídíš, tak to nemáš tak daleko. Ještě navíc dom dotáhneš párky a budeš za hrdinu ;-)

        0 0
        • scoty  

          To nestihnu, když vyjedu v 10 z baráku na kole jak jsem zvyklý..:)

          0 0
          • Macik  

            Víš jak: Den zaměstnané ženy trvá 25 hodin, když to nestíhá, tak si musí přivstat ;-)

            0 0
      • mastihuba  

        vono když si někdo postaví hotel za třičtvrtě miliardy a pak chce po kraji prachy na novej asfalt…ja ti nevim předsedo…

        https://www.gridhotel.cz/…odni-strana/

        0 0
    • babicak  

      Bez komentáře

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Včera jsem utrpěl šok, v celým údolí jsem nepotkal NIKOHO. Vůbec nikoho… :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • obda  

        Ty se nás snažíš nas.at, to já poznám ;)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Další týden znovu sníh a mráz..

      https://www.windguru.cz/353139

      0 0
      • obda  

        Alespoň to po ránu bude umrzlé :)

        0 0
        • mastihuba  

          za mne taky dobrý, pak přijde začátkem května jedna mrazivá noc a je všechno v prdeli…

          0 0
          • pepek  

            Vy si taky furt stěžujete. Tak máš pěstovat brambory, víno se dá dělat i z rybízu. Stejně to tady není původní druh.

            0 0
    • mastihuba  

      Su slavne :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Excel  

        To nejses ty. :-)

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Paja  

          To je nějakej atlet ;)

          0 0
      • Karaya  

        No vida, prý jelen. Teď už je to srnka a v dalším vydání se dozvíme, že byla vlastně úplně bílá a měla na každé straně jinak barevnou odrazku :P

        0 0
        • Excel  

          nebo jednorozec

          0 0
          • LM  

            Po Holedné běhá daněk albín :-) (ne, fakt to nebyla koza, stál pár metrů vedle pěšinky)

            0 0
            • mastihuba  

              To je na mne z ruky :)

              0 0
            • Paja  

              My tam teda s Dušanem potkali kozu.

              0 0
              • mastihuba  

                Kdyz si priste sebou vemete cernou lihovku, tak se pak muzete vyfotit i se zebrou :)

                0 0
              • LM  

                To já taky, ale tohle byl daněk (bílej, červený oči, trochu světle hnědých chlupů na hřbetě) a stál na kraji stáda daňků.

                0 0
        • mastihuba  

          Pravda je tam nekolik drobnych nepresnosti. Nebyla to srnka, bylo to stado muflonu a nevrazili oni do mne, ale ja do nich. :) jelena jsem sundal o sest let driv. :)

          0 0
      • babicak  

        Místře vinaři, pokračování prosím.

        0 0
        • mastihuba  

          Je toho 150 vytisku, za 290 si to muzes koupit a docist . Mirka toho ma doma paletu. :)

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Dhark  

      Zdar borci,

      Nema niekto v brne navyse penove kruzky pre fox 34?

      Dakujem

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • nomecz  

      nevite jestli jde nacpat na 11sp silniční ořech 11sp bikovou kazetu ? naopak to nejde to vím, ale než začnu demontovat kola a zkoušet to tak se raději zeptám ať si kdyžtak ušetřím práci

      0 0
      • Karaya  

        Bych se divil, kdyby to nešlo. A to oběma směry.

        Ale naposled jsem to zkusil s 10s a bikovou kazetou na silnici do Alp.

        0 0
      • obda  

        Pokud vím, potřebuješ 1.85 mm podložku. Silniční 11sp ořech je širší.

        0 0
        • nomecz  

          Jo to by tak odpovidalo co sem nameril suplerou, ted jeste jak to bude chodit s komplet silnicni sadou

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Motyll  

      Už víte proč je furt hnusně?

      https://youtu.be/OFHMZkPb7lE?…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Polka  

        Neviděl jsem to, ale takových tlachání je…nebo jsou oba odborníci? To si radši poslechnu Cílka.

        0 0
    • Motyll  

      Včera večer jsem si to pustil celý. Pro milovníky konspirace doporučuju…

      edit: patří pod p@x-e a reakci na Duška…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Hrad

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • RomanH  

      V sobotu jsem chtel jet na bledule, ale je to spise na „starani se o osobu blizkou z okresu Zdar“, jestli mi jako rozumite :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • LM  

        Já jsem rád, že jsem z druhejch kol ještě stále nesundal ty Ice Spikery :-)

        0 0
    • scoty  

      Jak jde čas, tak se člověk vrací do dětských let.. ;-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Excel  

      Chce nekdo 26ky gumy s hrebikama? Se mi to tu vali k hovnu to je, lehce jete zenou jen po ledu.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Něco mi říká, že jsme nějak dlouho nejeli Bílý potok..;-)

      https://youtu.be/ykX7nY4NFYg?…

      0 0
      • LM  

        Tam teď zapadneš do bahna už cestou k potoku :-D

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pepek  

      Protože mi soudruzi kamarádi připomněli, že Mike the Bike Hailwood má výročí, tak jsem tematicky pořídil pár foteček, aby bylo vidět, jaký to byl rider. (Tady mně snad nikdo nesmaže :-)

      0 0
      • scoty  

        Na tom okraji lomu moc nelaškuj, abychom tě tam nemuseli připsat.. ;-)

        0 0
      • chemik_mara  

        Na čtverce vlevo vidím technickou lajnu :-D

        0 0
      • Excel  

        Už se ten lom dá sjet? Takhle dycky z asfaltky mi to přijde jetelný.

        0 0
        • pepek  

          Tak určitě. Měl bys to vyzkusit, ale radši až po pandemii.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mastihuba  

      Takovej dotaz na rodice. Nezustalo nekomu doma kolo na petiletyho kluka?

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Mít kde jezdit…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Polka  

      Brňáci můžou zase hlasovat.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • obda  

      Tak díly na kola prý nějaké letos doplujou :)

      0 0
    • novcze  

      jen pro info, asi rok po té co nalinkovali na Botanické úsek mezi Zahradníkovou a Dřevařskou na modro, ale na stání rovnoběžné namísto šikmé, to teď začali měšťáci řešit a obcházejí tam auta s foťákem… že by dávali lístečky za stěrače jsem si nevšiml, tak třeba budou ty pokuty rovnou posílat na adresu, když je ta korona

      jinak z 16 šikmých míst co tam byly, se tam teď rovnoběžně vejde nanejvýš 8 aut, prostě paráda

      0 0
      • LM  

        Njn, oteplilo se, tak měštáci začali „být aktivní“.

        Já jsem včera odpoledne z cykloztezky nevěřícně koukal na dvě zaparkovaná „městapo“ auta vzadu u Billy vedle Rubínu.

        • Chvilku jsem je podezříval, že se tam zašili, ale v autech nebyli.
        • Jedna dvojce „hlídkovala“ nahoře na konci průchodu vedle schodů a ta druhá byla asi dole u Kometa pubu…
        0 0
        • novcze  

          njn, je potřeba naplnit kasu, na Botanické než se to lidi naučí jak mají stát, tak budou mít měšťáci slušnej vejvar

          0 0
          • obda  

            Tak zase už nemusí lístečkovat na obousměrném úseku Hrnčířské pod Botanickou – s modrými pruhy už to konečně lidí pochopili a neparkují tam.

            0 0
            • novcze  

              řekl bych, že to chápali všichni, jen prostě nebylo kde zaparkovat ;) … jak se má stát v tom úseku na Botanické taky vím od začátku a stejně parkuju „špatně“ stejně jako všichni ostatní, teď si zaplatím pokutu a budu zatím parkovat jinde, než se lidi naučí, že se tam vybírá.

              0 0
              • obda  

                Nechápali všichni. Nebudu ani počítat, kolik lidí tam na mne křičelo a troubilo, že jedu v protisměru.

                0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Koukám, že Česká Pošta ještě více „zefektivnila“ doručení balíku do ruky:

      • už se ani nenamáhaj hodit do schránky lísteček nezastižen (v sobotu dopoledne jsem fakt nebyl doma)
      • a ve sledování balíku jsem našel balík ve stavu Uložení zásilky na žádost adresáta.

      No počkám až se mi „pokusí doručit“ i druhý balík a pak si pro oba dva dojdu na poštu a pěkně je tam zjebu.

      0 0
      • JSt  

        spravne – dej to te zenske na prepazce vyzrat. ;-)

        0 0
        • LM  

          Tak řvát tam na ní nehodlám, ale přejít to bez sarkastických komentářů a srovnání s konkurencí také ne ;-)

          0 0
          • JSt  

            nic, co by uz nevedela. ;-)

            0 0
          • Karaya  

            Správný postup je jiný – reklamuj doručení konkrétní zásilky na kontakt pošty. Oni se tím musí a budou zabývat. Doručovatel se z toho vylže, ale příště si dá pozor a doručí ti to, protože za ten průšvih mu to nestojí. Mně už docela dlouho doručují perfektně, poté co jsem to 2× absolvoval.

            Nicméně pokaždé to bylo, že jsem byl celý den doma a druhý den mi přišlo, že jsem byl nezastižen. Kdyby nelhal, tak bych ho netrápil.

            0 0
            • Polka  

              Na depu Tuřanka je teda hodně fluktuace, protože jak se změní kurýr, tak to musíš hlásit znova.

              0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • LM  

      Už to vyschlo/zatuhlo i kolem Hlubočku. Jdu sundat blatníky :-)

      • kolem letiště davy
      • u okýnek se vesele hromadně promořuje a chčije do křoví (to už to rovnou můžou otevřít i s hajzlama)
      • na cyklostezkách Sodoma/Gomora (děti na odrážedlech mimo kontrolu rodičů, hloučky „cyklistů“ blokující celou šíři cesty a motající se, jak kdyby na tom seděli podruhé)
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scoty  

      Volali, že mám převzít nějaký impérium, ale když já nerad lítám vrtulníkem…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.