• Paja

    Jaro je tu, ikdyž noční teploty se nám zase na chvíli vracejí k „za kamna vlezem“.

    0 0
    • mastihuba  

      uf ani by me nenapadlo ze uz je pulnoc :)

      0 0
    • MirosPikos  

      No…popravdě…březen ještě není jaro.

      0 0
      • Paja  

        Jo a červen není léto, září není podzim a prosinec není zima :)

        0 0
        • Motyll  

          Nic už není jako dřív…

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • JSt  

          ted je podstatny, ze rijen neni listopad…

          0 0
    • Jaroslávek  

      Kdyby jen noční …

      0 0
      • Paja  

        Teď je 7, co bys chtěl 1. března?

        Od půlky příštího týdne předpovídají skok o 10 stupňů.

        0 0
        • pepek  

          ANO, ale terazky je furt zima

          0 0
          • Paja  

            +5 a zima, aha.

            A to máš vytápěný papuče.

            Zima má být příští týden v Alpách, kam jedu na lyže, v noci/ráno –12/-14 a přes den –6/-8

            0 0
            • pepek  

              Včera jsem právě netopil a ten studený vítr mě překvapil. (V tvém věku jsem taky zimu neřešil a dokonce mi ani moc nevadilo, když mi vibrovala brada při nočním návratu :-)

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                1 0
    • mastihuba  

      mají někde v Brně titanový šroubky s válcovou hlavou?

      0 0
      • pepek  

        ne

        chtěl bych taky tak zhubnout, že by mě zbývaly už jen vyměnit šroubky za titan :-(

        0 0
        • mastihuba  

          ja nemam rad když je to volezly a rezaty, to se k enve nehodí…:)

          0 0
          • Motyll  

            Nechceš dneska zkusit max. tepovku nahoru po modré?

            0 0
            • mastihuba  

              jako chtel bych, ale nemam vynoseny prouti, nemam vykopany nemocny a uschly hlavy, nemam privazany tazne a to sem porad v prvnim vincku…. chodim dom za tmy, jeste ze se to uz natahuje, body batery 36, to na nejakou velkou akci neni, zivnu v 19h :)

              0 0
          • pepek  

            Tak kup u číňana, za levno

            0 0
    • Motyll  

      Nechce někdo sedlo? Najeto ca 300 km…

      0 0
    • Hammond  

      Frčím,Bledule v Rakoveckým…

      0 0
    • mastihuba  

      tady bych se teda ve vetru vyskytovat nechtel…

      0 0
    • novcze  

      tak před týdnem jsem dovezl kolo ze servisu, přes týden jsem ho dodělal, tak ještě to teplo aby bylo, zatím to moc nevypadá…

      jinak servisák kreativně měnil brzdový desky i když na nich bylo ještě 2 mm matroše, přihodil novej řetěz za litr i když jsem nic o výměně neříkal a jako bonus novej škrábanec na rámu a jeho specialita B-šroub na hazce zase blbě nastavenej (viz foto)

      0 1
      • mastihuba  

        proc si takovy veci nedelas sam?

        0 0
        • novcze  

          dělám, měl jen poslat vidlu a tlumič na repasi, zkrátit bowden/hadice a kouknout na vycentrování kol, ale chápu, že si tam chtěl přidat něco na čem má marži… jinak abych jen neremcal, kontroloval prý patku a geometrii, tak třeba to bude líp řadit :))

          0 0
      • mastihuba  

        ja zitra davam kolo do servisu asi po 15 letech , vycistil sem hlavko, vymenil retez, vlestil kazetu. :) jen mam fedry ze jak to rozhodim na prepravu ze to zase zkurvim. :)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • novcze  

      kde je PaX, zase má bf odvykačku?… jak jsme se bavily o těch filtrech na brýlích, tak jsem si nechal dělat čočky od Omega Optix s jejich nej povrchovkou Spectra a kouknul jsem na to spektrákem a zasahuje to do viditelného spektra nad 400nm (viz foto, nahoře zdroj, dole přes čočku), ale jen decentně asi tak do 415 nm a modrá na displejích má peak kolem 465 nm, takže asi ok, ale do budoucna asi zůstanu u čoček Rodenstock

      0 0
      • Paja  

        Ani ne, naposledy online byl před 5 minutama.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • mastihuba  

        rodenstock je jedna z top znacek na skla, RP mozna o fous lepsi, Oklay sem nemel, ostatni ani neznam ale podstatny je resit parametry dojmy meritelny nejsou.

        0 0
        • novcze  

          to jo, ale Rodenstock je posedlej brandingem, to jejich R na sklech mě už leta sralo, tak jsem chtěl zkusit českou Omega Optix

          0 0
          • mastihuba  

            na sportovnich to nemam :) ani sem si toho nevsimnul mam dvoje civilni a tam to je

            0 0
    • Motyll  

      Možná už to tu bylo… Obchvat Ochoza směrem k lomu je krásná dálnice. Téměř na in-line. Místy.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • mastihuba  

      5 dní bez příspěvku??? co to kua je? :)

      0 0
      • Paja  

        Úpadek? ;)

        1 0
      • chemik_mara  

        Tak dobre. :-) Dneska prisel rozsudek borca, co mi ukradl v lete Banditu. Dostal 2 roky s ostrahou, vyhosten z CR na 30 mesicu, dluzi mi 50 litru. Penize samozrejme neuvidim, pac je to recidivista a se mnou je z leta dalsich 7 poskozenych.

        0 0
        • pepek  

          A kde to prodal? Ten můj byl naštěstí blbější a nechal si bicygel doma. Takže jsem na tom byl trochu líp, jak ostatní (93 kusů, prý) kterým rozbil okýnka a sebral peníze z auta a podobně.

          0 0
    • mastihuba  

      chapu ze se to ode mne neceka, ale jede nekdo hore?

      0 0
      • Paja  

        Taková vzácná persóna, že by dorazila?

        0 0
      • Motyll  

        Jako končí mi FY, práce nad hlavu… Ale zase taková vzácnost. Uvidíme.

        0 0
      • Polka  

        Rozhejbáváš kosti před Malorkou? :-) Dnes nejedu bo dělám chůvu, snad neděle.

        0 0
    • nomecz  

      Už je to tady, s oteplením se vyrojila doslova hejna silničních „nindžů“ černý kolo, hadry a po 6 večer max s pidi blikačkolu velikosti a svítivosti diody na TV a jedou prostředkem silnice.

      některé věci prostě nechapu

      0 0
    • novcze  

      pozná někdo tu cestu kde to tam bylo

      https://www.novinky.cz/…oty-40390606

      0 0
    • mastihuba  

      kde udelat na vychode brna akci pro 40 lidi? grill venkovni zahradka.

      0 0
    • Motyll  

      Dneska se to Pepkovi muselo líbit…

      0 0
      • pepek  

        Jo dnes dost dobrý, jen škoda těch redbullů, takto to měl zelenočerný aktivista-model zadarmo :-(

        0 0
        • Motyll  

          RB mi bylo i líto…, není všem dnům konec. Synátor mne donutil se dívat snad po 10 letech. Spousta věcí je jinak.

          0 0
          • pepek  

            Tak dnes opět pěkná bitva . A mladej Russell šel náhodou kolem, skočil do auta a modelku úplně rozjezdil :-)

            0 0
      • Paja  

        Ty mu teda jdeš na ruku ;)

        0 0
    • novcze  

      tak tyhle teploty se mi už začínají líbit, dokonce by měli vydržet do víkendu… v lese je teď všude sucho ne?

      0 0
      • nomecz  

        Vsude uplne ne, treba o vikendu na francii necekany blaticko

        0 0
        • babicak  

          Archívní byl minulou středu taky pěkně mokrý, v neděli u Černé Hory nám našel mašér místo na trase, kde se mu v blátě přestala otáčet kola :-).

          0 0
          • mastihuba  

            mel bych k tomu poznamku ale nevlezl bych se do desatera a rekli byste ze jsem hruby. ;)

            0 0
          • Paja  

            Ale minulou středu bylo po dešti.

            0 0
    • TheodoreMiller1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • mastihuba  

      no

      0 0
    • Lišák  

      Kdyby třeba někdo jel poblíž,tak 17%, i 12% jsou opravdu lahodné. 10% k dostání kdykoliv na Vranově.

      Výčep zde.

      0 0
    • novcze  

      jako poslední krok jsem nalil no tubes a jsme ready na první letošní vyjetí… mimochodem ten no tubes je oproti muc-off dost tekutý, ani jsem to nemusel dovnitř tlačit pístem, stačilo jen nalít do žanety a natekl tam sám.

      ještě fotka abych si pamatoval, jak to vypadalo než se to celý zasere od bordelu :)

      0 0
      • Macik  

        Moc hezký to máš. :-)

        0 0
        • novcze  

          teď už to je hezky zaprášený :)

          p.s.

          jinak nemilá věc, dali zákaz vjezdu kol na spojku v Jinačovicích zde https://mapy.cz/s/gehubebagu

          0 0
          • xc72  

            Včera mě to také překvapilo. Jel jsem tak nějak “najistotu” tak jsem ani neviděl, jak je to přeznačeno a sjel jsem dolů na hlavní. Tam žádné značení. Až doma jsem se podíval na mapy.cz, že se to teď jede doprava nahoru…

            0 0
            • novcze  

              jo, značenou cyklotrasu vedou nahoru, ale na to jim kakám, příště normálně sjedu na hlavní a těch 100 metrů dám po chodníku nebo po silnici, podle toho kde zrovna nebude provoz

              0 0
          • scoty  

            Tak po rozkopání toho pěknýho údolí už tam bude jezdit jen pár cyklostezkových stíhačů a rodinky s dětmi…

            0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 0
            • pepek  

              Vždyť máš ještě dvě možnosti, jak jet vrchem a spojit to s těmi dětskými traily

              0 0
              • scoty  

                Říkals, že to tam je strašnej volej..:)

                Pořád se dá ještě jezdit kolem Myslivny a Holedné.

                0 0
    • mastihuba  

      musim konstatovat ze na zahradky je jeste brzo, jedna takticka ctvrtecni chyba a je z toho rymecka.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Motyll  

        Je to zrádné. Více účastníků litovalo ;)

        0 0
      • Polka  

        +1. Trpím od sobotního rána.

        0 0
        • pepek  

          Já taky, žena si teď naměřila covid, tak du hledat kde se otestovat (skoro všechno je zrušeno, i když na netu to mají furt)

          0 0
          • Excel  

            Pokud nemáš rýmečku tak bych nikam nechodil a počkal jak se to vyvine, ni?

            1 0
          • poison  

            Tady se jde zaregistrovat i na dnešek

            https://www.e-gene.cz/…covid19.html

            0 0
            • pepek  

              Už jsem tam naplival

              0 0
              • mastihuba  

                antigen ti ukaze velky hovno, vseci okolo antigen negativ PCR pozitiv. Ja to neresim protoze presne vim kde a jak sem k tomu dosel. bez cepice, studenej vitr ofouknuti…ctvrtek, patek, sobota a jak sem byl v sobotu v razi, tak sem ve sklepe kde je 8–10 stupnu hodinu stacel vinisko jen v triku a pantoflach.

                Myslel sem ze polek je otuzilejsi, jeste se mi smali ze sebou vozim perovej spacak.

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • Jezevec70  

                  To jsem si taky myslel. V pátek večer posezení s pivkem na lavičce. V sobotu večer trochu knedlík v krku. V neděli se spustila rýma – myslel jsem, že to bude z toho pivka. V pondělí antigen v práci pozitivní. V úterý PCR – pozitivní.

                  Chytil jsem to nejspíš v práci, kde to má/měla snad čtvtina lidí.

                  0 0
                • Excel  

                  Delaj se PCR aj z kemru, resp. ja na takovem byl.

                  0 0
    • Motyll  

      .

      1 0
      • babicak  

        Kdepak je mu konec?

        1 0
        • Paja  

          Je v úkrytu a určitě to tu z povzdálí sleduje ;)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Taky bych řekl. Ve vhodnou chvíli vypálí nějakou raketu:-)

            0 0
            • Paja  

              Podle toho kdy ho „vyprovokuje“ skupinka miťo, bara2, mumka a spol. ;)

              0 0
              • Motyll  

                Teď bude pár dní depresivní počásko, ale pak to přijde… Euforické fota slunce, piva (mimochodem ochutnal jsem to Předklášteří a zlatej Bitr) a kol… To ho vytáhne na ÚP a z nory :)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.