jaké řadicí lanko na ultegru 8000

24 nepřečtených
  • koloolaf

    jaké řadicí lanko na ultegru 8000 někdo mě říkal že jedine lanko shimano optislick ,nebo je to jedno?

    0 0
    • Singlespeed  

      Je to jedno. Pokud máš vedení lanek s nějakými ostřejšími záhyby nebo hranami na výstupu lanek, raději ber běžné broušené lanko bez potahu. Potahová vrstva se na hranách a ostrých ohybech lanka vydírá a lanko následně přidrhává. Delala mi to i originální potahovaná lanka k Ultegře R8000, takže jsem vyměnil za broušené Jagwire/Shimano bez potahu a je klid, nic se nevydroluje a nepřidrhává.

      0 0
    • novas752  

      Ty potahovaný lanka Shimano jsou úplně k ničemu, ta vrstva se z toho olupuje už když je to nový.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Maka123  

      Né a já si je zrovna objednal. Stačí tedy obyčejné broušené?

      0 0
      • Singlespeed  

        Je to lepší a spolehlivější řešení.

        0 0
        • hardy.boy  

          Nazdar, jak často měníte řadící lanka na shimanu? Mám ultegru 6800 a po dvou letech se mi přetrhlo lanko na pravé páce. Před tím jsem jezdil Campu a tam jsem tohle neznal :-(

          0 0
          • JFtryall  

            Jednou za rok je to ok.

            0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • ScottAspect  

      Vytahuji z historie… Má někdo zkušenost s tím Optislickem? Má to nějaký extra přínos oproti klasice nerezu např od Shimana? Už se v tom nechytám. Byla teflonová lanka – černá, loupající se na nic a pak Shimano, poměrně vychvalovaná. Teď přišli s tímhle.

      Docela dobře chodila lanka Jagwire. Teď jsem jedno sehnal v kameňáku cestou, ale nebylo nijek zabalené a já mám za to, že Jagwire bývalo zabalené. Takhle nevím, co mi dali, se slovy „je to džegvajr, fakt“. Nechtěl jsem moc otravovat, vím, jak je to příjemné, tak jsem ho vzal a odkráčel.

      0 0
      • Vilém  

        Optistick je akorat pro zlost.

        Lanko ti asi dali z velkeho servicniho baleni, kde jich je treba 500ks a v servisu si jen vytahuji dalsi.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.