• kolobrnda

    CO SI MYSLITE O TETO VIDLICI? BUDE JI MIT NA SOBE KOLO, KTERE SI CHCI PORIDIT. KAMARAD MNE OD NI ODRAZOVAL…

    0 0
    • mar_tin1  

      ach jo… uz tu o ni toho bylo az az… je to paradni vidle, kamarad zrejme nevi co a jak… takze neni co resit…

      0 0
    • Hejdik  

      Toru jsem si chtěl taky pořídit,ale nakonec zvítězila Marzocchi Pro race,kterou jsem sehnal,za super cenu. Ale jinak bych si vzal tu Toru,protože dle referencí od zasvěcených lidí je to hodně dobrá vidle ve své kategorii. Taky nevím co má tvůj kamarád na mysli,že tě odrazuje.

      0 0
      •  

        Doufám, že ta chvála je na místě, na svým novým Reign 2 07 měla být Tora 302 SoloAir a když kolo přivezli, tak tam byla namontovaná 318 vzduch 130mm, a že to bude líp žehlit než Marzoška MXC ECC 2002.

        0 0
        • mar_tin1  

          tak to by teda melo :) v kazdem pripade tora 318 uturn se s mx comp air 2004 neda srovnavat. zehli podstatne lip a tuzsi je taky o dost…

          0 0
          • kolobrnda  

            moc diky. uz jsem klidnej a ve vybranem kole mne nic nezastavi. jinak jsem tam s vybavou spokojenej. dikec a uz se tesim…

            0 0
          • gumid  

            Mám 318 Solo Air – 4 dny a cca 10km a musím říct,že oproti RS Pilot (pružina+AirAsist) je to nebe a dudy – při mých cca 100kg mám konečně funkční vidli a ve spojení s HFX9 konečně tuhou vidli.

            0 0
    • Papaja  

      Ty asi nevíš o co vůbec jde, jezdím ji nějakou dobu a nevidím v ní žádný problém, brácha si nedávno koupil rebu sl a můžu ti říct že mezi nimi nevidím aš tak velký rozdíl v chodu, jediný rozdíl je ten že reba je tak přibližně o 250g lehčí toť vše co ti napsat. :)

      0 0
    • gobike  

      Tvuj kamarad nevi co rika :))

      0 0
      • Papaja  

        koho myslíš, jaký kamarád :P

        0 0
      • Papaja  

        soráč uš vím o jakého toho kamarata ide ju

        0 0
        • kolobrnda  

          drive jsem jezdil pouze s marzocchi a naprosta spokojenost. mel jsem pouze model MX comp 100mm pruzina/olej. se vzduchem nemam vubec zkusenosti a navic rock budu mit uplne poprve, tak jsem se chtel optat :-) a z meho okoli tez ma vetsinu marzošku :-)

          0 0
          • kolobrnda  

            a souhlasim ze kamos nevi co mluvi…jeste dikY moc vam

            0 0
          • kolobrnda  

            a souhlasim ze kamos nevi co mluvi…jeste dikY moc vam

            0 0
            • mates555  

              Když už je to tema tady tak bych se na něco taky rád zeptal.Je tahle vidla vhodná na street??? (no street spíš takoví kolo na kravení všude možně…)Na Eurobiku to tam pár kluků mělo na Dirtech…Osobně si myslím že neni důvod aby nějakou tu ranu nezkousla ALE…Dík za odpověď popř. nabídněte jinou ve zhruba stejný cenový relaci…(spíš i levnější DURO??? Stance???)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.