• Biker 560

    Vaše názory a nejlépe slušnosti s kolem https://www.decathlon.cz/…8558247.html jestli za tuto cenovku má opravdu smysl. Rád budu za skušenosti těch co kolo mají.

    0 0
    • plysovykozisek  

      Tento model jsem neměl, ale měl jsem něco podobného viz. můj profil. Byla spokojenost, občas potřebuje servis jako každé kolo.

      0 0
    • scota  

      No já bych si fulla kam nejdou dát pláště tlustší jak 2,1" nekoupil, viz diskuze pod tímto modelem.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • freerider159  

      tvl to vypadá jak kolo z kauflandu před 15 lety :D :D Pěkný hnus

      0 0
    • Tom-T45  

      Cca hodinu jsem ho kolem prodejny zkoušel a v podstatě provedení a funkce odpovídá ceně. Nečekej od toho žádné zázraky. Mě osobně navíc hodně vadila zadní vidlice rozšířená na 27.5+ kola, o kterou jsem si obouchával lýtka.

      0 0
      • Petr L2  

        odpovídá ceně? vydělat 30 litrů nějakou chvíli trvá a pak to vyhodíš za takový paskvil se slovy za ty prachy dobrý jo?

        0 0
        • Tom-T45  

          Nepsal jsem že za ty prachy dobrý, psal jsem, že odpovídá ceně, tj velmi levné celopéro. Zkus najít v ceníkové ceně něco lepšího od jiného výrobce.

          0 0
          • Petr L2  

            Já bych to otočil, je rozumné se pokoušet vyrábět a prodávat celopéro za 30? To, že někdo je ochotný takové kolo vyrobit je dost tragédie. Pak se tady pořád u různých produktů točíme okolo hodnocení „za ty prachy dobrý“ což v zásadě znamená, že je to špatný ale je to tak levný, že to někdo i tak překousne, což je tedy dost hrůza.

            0 0
            • Tom-T45  

              To je otázka. Onucák má kolo z Dekáče za 18, je spokojený a všude ho chválí. Takže i na tohle se určitě najde cílovka, které to přijde OK, případně jim to pomůže odpíchnout se k něčemu lepšímu.

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
              • kiwaf  

                Uplne stejne nadseny byl i ze skladacky..

                0 0
                •  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • husokachna  

      Mě se to naživo docela líbilo, i když je to strašně výrazný oproti předchozímu modelu (snad jsem dobře přidal fotku). Pevný osy to má vpředu i vzadu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.