• Chaingang

    Máte někdo zkušenosti s tímhle sporttestrem?Dos­loužil mi Polar S710 a tu T6 teď můžu mít za lepší cenu než Polara,ale nevím o ní skoro nic.Případně jestli to někdo dokážete srovnat.Dík moc

    0 0
    • °Guzmino°  

      Zdar, no konkretně používám t1c a plná spokojenost…akorát mi celkem někdy stávkuje přenos pásku na hrudníku přímo k hodinkáma taky sklíčko je dosti měkké takže moje je už jako sklo s upravou „skratch“ :-)

      0 0
    • Chaingang  

      T6 opravdu nikdo?v historii se to spíš zvrhlo v diskuzi o Polarech než o Suuntu

      0 0
      • gmbiker  

        Suunto podle mě podceňuje marketing. Reklam mají dost, ale když se chceš dozvědět co konkrétně ti t6c nebo jiný pulsmetr nabízí, je to jen v obecné rovině. Snad se něco objeví v recenzi na behej.com, před nedávnem vyzývali uživatele, ať jim pošlou zkušenosti.

        Mimochodem mrkněte se jak dovozce Suunta Finn Sub, s.r.o. vysvětluje mezinárodní záruku, jestli pak s tím ve Finsku souhlasí.

         
        0 0
        • Chaingang  

          No,stejně nemám moc času na vybírání,takže asi vezmu tu T6 a uvidím…

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • tchi  

      mám T6C necelý rok, před ním jsem měl T6 starší model asi taky rok a bez problémů – nemohu přesně srovnávat s POLAREM, protože jsem žádný pořádný neměl, ale SUUNTA mi přijdou trošku univerzálnější

      0 0
    • Dlabka  

      Baterky nekupuji origo, ale energizer. V Koscomu asi za 70kč. Vydrží úplně stejně. Jak pro Polar, tak pro Suunto.

      0 0
    • Mug  

      Recenze a test je v angličtině na Cyclingnews.

      0 0
      • Rostak  

        Ahoj. Já používám T4c a taky pohoda. Předtím několik variant Sigmy. Nebyla špatná, ale u Suunto mě oslovil přenos do počítače a možnost různého zpracování a využívání. Za sebe (subjektivně) plus.

        0 0
      • civetta  

        …si prectu… protoze tohle:

        Ultimately, Training Effect became our default screen and was akin to having a coach with you on the ride, either telling us to go harder or to back off depending on the intended plan. 

        je neco co to „predtim“ neumelo (nebo jsem hloupej). Jezdils, prijels, stahnuls, a pak jsi  teprv zjistil zes to moc hnal, nebo se naopak flakal. I bych to pochopil – potrebuje to porovnat se starejma zaznamama, ale PRAVE PROTO je to imho na dve veci, jak pisu vejs…

        0 0
    • Chaingang  

      Takže definitivně bude T6,uvidím jak se osvědčí…díky všem za názory

      0 0
    • Chaingang  

      Takže asi týden používám T6…sporttester jako takový zatím pohoda,program taky.Akorát mám celkem problém s PODama.Jejich párování mi připadne celkem jako zbytečnost,ale kdyby to fungovalo,tak no problem.Kadenci se mi nepodařilo spárovat doteď,zkoušel jsem to snad dvacetkrát podle návodu a nic.Rychlost jsem nejdřív spároval na silničce,fungo­vala,potom další čidlo na biku a taky pohoda.Ale když jsem znova sednul na silničku,tak už to signál nechytlo a nepodařilo se ani spárovat.Tak nevím kde je chyba…poradí někdo z uživatelů?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Chaingang  

        Tak po prvních problemch už mi všechno funguje jak má…ve všch Podech jsem povyměňoval baterky,asi jim to někde dlouho leželo.Spároval jsem jedno čidlo jako Bike POD a druhy jako SPD POD a mám tím pádem u každýho nastavenej jinej obvod kola.Takže za mě zatím super.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • gloom  

      Zdravím, natrefil jsem na nové t6c s plnou zárukou za 3tis a zvažuji, jestli má smysl kupovat „hodinky“, které byť jsou nové, tak přeci jen už je to nějaký pátek, co byly novinkou na trhu (snad v r.2009). Na druhou stranu zřejmě za podobnou cenu v této třídě nic lepšího neseženu. Co myslíte? Nu hlavně bych zřejmě vyřešil tachometr a hodinky jedním vrzem.

      0 0
      • Singlespeed  

        Asi bych zkusil bazar, třeba něco takového o několik úrovní výše:

        https://www.sbazar.cz/…-sporttester

        0 0
        • gloom  

          Díky za tip, mrknu se i na bazar, ale raději bych něco se zárukou. Zase nepotřebuji bambilión funkcí. Sháním stejně jen nějaký „tachometr“ a hodinky v jednom. Vodotěsnost podmínkou (plavání, šnorchlování), tepák potěší, nějaké sofistikované grafy a podobné prkotiny nepotřebuju.

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.