Kdy je cas na vymenu silnicnich rafku?

8 nepřečtených
  • PT

    Mam na silnicce rafky nejake od Scotta no name uz pres 20tis kilaku,leto,zi­ma.Nejak mi cuka zadni kolo pri brzdeni.A rafky jsou na brzdnych plochach docela obrousene a v oblasti niplu nejake nehezke:)Kdyztak to pak popisu neby vyfotim.Jen tak obecne,nesjem moc ve stavu kupovat nova kola,ale kdyz nebude zbyti,tak co se da delat,ze?:)

    0 0
    • Siddha  

      kdyz to dost haze a uz nejde zcentrovat, Peto. obvykle prve v zadu, takze nech naplest novej zadek, neprijde to moc draho (klido remerx Stormy nebo Sunbow, rafky sou fakt castymi obetmi spatnych silnic…) i za 450 + neco prace + radeji i vyplet (obyc DT 1.8 nebo 2.0 to jisti) = investice asi do 900 Kc, predni zatim nech jen prohlidnout a docentrovat odbornikem, snad bude jeste ok, ale 20tisic to musel bejt zlatej rafek, nebo mas zlaty ruce. ja zrusim tak obvykle ten 1 Stormik za sezonu…

      0 0
      • PT  

        Ahoj.Tak jsem zvedav,jak mi tady napletou Remerxy:),ale jo,taky moznost.Tady je stejne prekvapive nejak draze.Nevis,na kolik u nas v obchode vyjdou ty Mavicy Cosmos?Na netu jsem je nasel za 5800,tady je vsude cena 300dolaru plus postovne a to je moooc.Mne prave praskl drat a nechal jsem to vycentrovat,bylo to v klidu,ale kdyz brzdim,tak to skube,i kdyz je kolo v ose,tak si rikam,ze na tom nekde neco bude.Rafky jsou jinak v klidu,jen prave uz dost vybrane od brzdeni.Taky kolem tech niplu to nevypada nejlip.Bude to chtit uz nove,no.Dik za vyzvednuti me otazky z bahna:)Za chvili se jedu projet se skupinkou drahych kol.Dik a ahoj.P

        0 0
        • Siddha  

          a jo, sorry, ja zapomnel ;o))) a co sehnat treba shitmana 550? ja myslim, ze za louzi je vetsinou evropsky zbozi drazsi (myslim, ze treba proto je tam Campa v mensine…), nebo nejakej mistni levnej produkt, co ja vim… Cosmosy myslim, ze ofic cena do 7000 Kc urcite. nahod nejaky fotky, at mame prestavu kde a jak jezdis…

          0 0
          • PT  

            No tak ty Shimana jsou taky kolem 270USD.Tady na netu na kola absolutne zadne slevy,vsichni drzi cenu.Asi to necham na pozdeji.Jak pisu vedle,koupil jsem zrovna 4plaste,ne ze bych jich potreboval tolik,ale za tu cenu:)Nechces taky?S dovozem na podzim,ha.Ja nevim,jestli si muzu dovolit koupit treba Alexy,zapletena kola kolem 150dolaru.Jestli to ma smysl a jestli se to da nekde pripadne opravit.Me tu zivi bracha,nemuzu riskovat pracovat na cerno,tak si nevyskakuju.Na jezdeni to tady moc neni,rovina a same krizovatky.Da se jen jezdit kolem more,dam tam fotku.Zrovna asi za hodinu vyrazim na trenink,jen kratce,jezdi se asi 40kilaku,nekdy vic.V tom horku to staci.Jinak nuda.Trenuju tak podivne,nebyl cas.

            0 0
          • PT  

            Tak jsem do Foto-ostatni pridal tri fotky pro ukazku,je to focene mobilem a jeste jsou to hnusne fotky,ale aspon neco pro predstavu.

            0 0
          • PT  

            No tak abych to upresnil,tak se mi zbortil rafek na brzdne plose dovnitr,takze uz je asi cas na vymenu:(Zkusim sehnat ty Shimana WH R550,ale tady jsou vsude za 250USD,v Evrope jsem je nasel za 140euro,tak se s nima chci domluvit,jestli mi to sem poslou,snad jo.Tak nevim,jestli na tom kole jeste muzu jezdit,aby mi to neprdlo za jizdy,myslim,ze uz na tom nevyjedu,dam tam do komponentu fotku.

            0 0
            • Siddha  

              ne prosimte nejezdi na tom, to je uplne v hajzlu, jeste to vyfoukni, nebo budes mit mozna profiklou dusi. uvidis. tady se daji sehnat ty 550 uz za 4200, takze to odpovida, pozor na to, kolik budou chtit za tu prepravu. zdar

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.