• chupas

    ty brdo, jedenact tisic treadu, no neni to super :))

    0 0
    • Hnoj  

      A valná část úplně o ničem… viz tento…

      0 0
      • PT  

        Presne tak.Nedavno tady dokonce psal nejaky silenec,ze chce sam strikat ramy:)

        0 0
        • Hnoj  

          Tomu šílencovi to asi přišlo jako dobrej nápad… ale počkejte, moje chvíle ještě příde :-)

          0 0
      • Lance  

        kdyby ses furt bavil o „necem“ tak je to potom o „nicem“ nebo chces rict,ze kdyz kecas s kamosema,tak nekecas hlupoty?:) Myslim,ze v 70% jo ne?:) a stejne je to tu,kdybys tu furt resil bedajle apod.kraviny,tak tu x lidi neprijde a pa-dlista nicim neprispeje vetsinou:)

        0 0
        • Gatier  

          To nie je moc, kedze skoro desatinu tvori nejaka CT… Ked si to tak vezmes, vetko uz bolo povedane. Ak by si chcel riesit len dolezite veci, pribudol by tu asi 1 prispevok denne. A vyzeralo by to tu ako na inych forach.

          0 0
          • Lance  

            no a proc to rikas mi? vzdyt ja s tim souhlasim

            0 0
            • Gatier  

              A vecsina z nas nevie radit prispevky :-) Chcel som sa pod teba zaradit.

              0 0
              • Lance  

                Ja si myslim,ze vecsina z nas vie radit prispevky:),ale je tu par jedincu,kteri ne,tak tady se to muzes naucit:)

                0 0
                • Gatier  

                  Pozri, nehanbim sa za to ze to neviem a radenie nepochopil :-) Ak ta vzdy niekto predbehne a zaradi prispevok pred teba, tak potom ten tvoj nebude davat zmysel?? A niekedy ma to proste same hodi niekam inam nez chce. Vlastne pocitac robi vecsinou nieco ine, nez ja chcem :) Ale to uz mi Padlista vysvetloval :)

                  0 0
                  • Gatier  

                    Napr teraz som to chcel hodit pred teba… Nejde to!!!! :)

                    0 0
                    • Lance  

                      mam se pokusit te to naucit?Nebo je to ztracene?:)

                      0 0
                      • Gatier  

                        Prosiim! A potom by som mal este par otazok :)

                        0 0
                        • Lance  

                          nejdriv ty otazky,vidis,ze ted zarazujes spravne,jestli to nebude tim,ze tu plkame jen my dva

                          0 0
                          • Gatier  

                            :-) 1.Ako spravne radit? 2.Ako sa v tom orientovat. Ked si kliknem na temu, hodi ma to na ten prispevok, ktory este nemam precitany. Ako si vyhladam dalsie neprecitane, kt boli medzicasom pridane?

                            0 0
                            • Lance  

                              moc se mi nechce,ale dalsie neprecitane,si vyhladas tak,ze ty ktere jsou psany cerven,je tam ten cerveny znak nebo cosik,ted si nevybavuju,tak to sou ty,ktere jsou nove od tve posledni navstevy,no a vyhledas je tak,ze se budes na te strance posunovat a ted k tomu razeni (premyslim co je na tom tezkeho a rikam si,ze jsem asi hloupy,kdyz jsem ti na to skocil,ale budiz), prectes si prispevek a das odpovedet,vykasli se na ty ostatni vece,a nerez,jestli chces at te to hodi pred „nekoho“ poznas to i podle tech kolecek,cverecku apod. uvedu priklady v tomto trejdu,budu cislovat a napisu na ktery thread reaguju:)

                              0 0
                            • Lance  

                              4 – ted reaguji na tvuj zatim posl. prispevek a ptam se:„Uz to chapes?“ Jinak fakt nevim monsieur gatier

                              0 0
          • Lance  

            3 – ted reaguji na tvuj prispevek,ktery zacina slovy:"To nie je moc,kedze skoro..........

            0 0
      • Lance  

        1 – reaguji na prispevek hnoje (sorry,ale nevim jak to napsat) teda pana hnoje

        0 0
    • Lance  

      2 – reaguji na chupase,to je zakladajici prispevek

      0 0
      • Gatier  

        Stvorceky, kolecka… Diiiky :-))) !!!

        0 0
        • Gatier  

          A farby? :) nemam cas romyslat…

          0 0
          • Vrci  

            Jaký barvy? Pokud myslíš barvy brejlí: zelené – přečtené, červené – neřečtené, celý červený řádek – poslední příspěvek (ne na stránce a časem vložení).

            K pochopení řazení a přiřazování jednotlivých odpovědí dopuručuju rozbalit „+Strom příspěvky“. Ty co jsou stejně odsazené se stejnou odrážkou reagují na stejný původní příspěvek.

            0 0
        • Lance  

          tak proc si mi timto prispevkem neodpovedel na ten muj,ve kterem ty geometricke tvary zminuju?:( zacina mi byt smutno,ze sem te nic nenaucil a at nezakladam dalsi thread ty nevidis jak tam ta cervena bije do oci? tam neni co k hledani, pomooooooooc prevezmete si ho nekdo:)

          0 0
    • chupas  

      tak koukam ze preci je to k necemu dobry. par lidi se tady nauci radit prispevky. a prece plkani je nutny, to by tu jinak nebyl offtopic prispevky :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.