• Quake 9.0

    Tak co, zkusíme je někdy trumfnout? bubrak.musicha­ll.cz/video/tuf­ta_zx9r.avi

    0 0
    • enjoy  

      njn,**** no.kaslu na desatero:-). jediny co me fascinovalo bylo to zpomaleni,o cca 200km/h za par sekund,pusobive..

      0 0
    • Jogador  

      Možná bys měl varovat, že to má 18 MB:) Ale jinak zajímavé…

      0 0
    • pegal  

      .. tak to je dost dobrej tukan ..

      0 0
    • ddd - andy  

      MNAM!!! 8-)

      0 0
    • blue  

      nic moc… nedavno sem videl podobny video, ale odehravalo se to ve meste, to byla teprv jizda

      0 0
    • Gatier  

      neviem, ale mne sa to zdalo byt trosku pomale na to, ze siel 280.. asi tak

      0 0
      • enjoy  

        njn:-),hlavne ze mel na tachometru 300km/h a myslim ze bylo videt jakse mu zasekla rucicka na ty tristovce a ono to nejak jelo jeste rychlejc:-)

        0 0
      • PePu  

        Když pominu, že je to pěkná pras…na, taky se mi ty rychlosti nezdají. Při vzdálenosti patníků cca 50m a dle rychlosti ruky na stopkách bych řekl, že jel max. 250km/h (a to mu přidávám).

        0 0
        • Gatier  

          som si to pozeral viackrat a nemyslim ze by prekrocil 200. tot moj nazor

          0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          zkus si nekdy dat kameru do auta a frcet tak 150 ono se to fakt nezda ja tem speedum verim

          0 0
          • Meesha  

            to je taky pravda… mam video z golfa pri 170 a vypada to jak projizdka po okresce…

            0 0
            • Hanz_Zlin_CB  

              jam aximalne udelam foto z favorita pri 150 ale nevim jak dlouho to pojede :DDD

              0 0
          • PePu  

            Pokusil jsem se to nějak „objektivně“ vyhodnotit – měřil jsem dobu, kterou potřeboval na projetí kolem dvou sousedních patníků (nevím přesně vzdálenost mezi nimi, odhaduji 50m, někde byla mnohem kratší-takové patníky jsem nezapočítal). Naměřil jsem mezi 0,7s a 1,1s (dle jeho rychlosti a rychlosti mojí reakce na stopkách). Za předpokladu, že alespoň mezi sousedními patníky jede konstantní rychlostí, se dostávám k číslům mezi 163 a 257 km/h. Otázka je, jaká je skutečná vzdálenost mezi uvažovanými patníky.

            0 0
            • cabbage  

              vzdalenost mezi patniky je konstntne promenliva;) ±50m

              0 0
              • PePu  

                Jak kde, ale rozhodně ne o tolik na silnici 1. tř. (pokud tam nějaké nechybí). Na odhad rychlosti ti stačí jen dva patníky a mezi nimi se vzdálenost nemění. Bavme se tedy konkrétně. Mezi 55. a 59. sekundou klipu, kdy se „zdá“, že jede konstatní rychlostí (dle tachometru kolem 300km/h), jsou časové intervaly mezi projetím kolem patníku zhruba stejné ⇒ jsou přibližně stejně daleko od sebe. Schválně jaké změříš časy. Mně vychází, že by vzdálenost mezi patníky musela být větší než 100m, aby rychlost na tachometru byla skutečná. Bohužel se nemůžu dobrat nějakých předpisů týkajících se rozmístění patníků (skutečné provedení je však otázka druhá). Inkriminovaným úsekem silnice jsem už dlouho nejel, ale myslím, že tam patníky tak daleko od sebe nejsou (dokud to někdo nezměří, můžeme se jen dohadovat, můžeme nesouhlasit a protestovat, ale to je tak vše, co s tím naděláme :). PS: Na nějakém motorkářském fóru jsem našel případ tachometru ukazujícího o třetinu větší rychlost, takže by reálná rychlost jezdce v klipu kolem 220km/h nebyla až tak nemožná.

                0 0
              • PePu  

                Vidím, že požádavek použití věcných argumentů může být pro někoho příliš pro pokračování v diskuzi. Tak někdy příště.

                0 0
            • pegal  

              to je jako kdyz Cimmrman prisel do Liptakova kolem roku 1905 .. ± 200 let .. .. podle rozpadu uhliku na jeho podrazce ..

              0 0
      • fousek  

        No vsechno co je toceny amatersky kamerou pripada ze je pomalejs nez ve skutecnosti, chybi tam napor vetru, pretizeni atd, je videt kdyz zpomali na 80 km/h tak je to skoro na vystoupeni a ve skutecnosti bys asi pri tyhle rychlosti nevystoupil, ze? Taky i u motorek je to podobny jako v autech cim rychlejsi motorka tim se zda ze jede pomalejs, na tehle silnicnich strojich se zda jako idealni cestovni rychlost neco mezi 130–180 km/h, takze s nejvetsi pravdepodobnosti tolik jel ovsem bez 7 – 10%, ktery namerujou rychlomery, takze tech 270–280 je realna rychlost. Nicmene muzu rict ze na Kawu zx9r je to dost slusnej vykon

        0 0
    • Elwing  

      *******

      0 0
    • mm  

      nejak si nedovedu predstavit, ze si nekdo koupi supersilny motostroj a bude na nem jezdit jak na babete. lidi, co maji moznost takhle jezdit, myslim neni moc. podstatne vestim ohrozenim jsou sulini, bezni ridici, keri maji pocit, ze jezdit pod vlivem omamnych latek je naprosto v poradku

      viz diskuze pod timto clankem http:www.autoweb.cz/…rticles.html?…

      mimochodem, vy vsichni mravokarci, chovate naprosto ohleduplne at uz v motorovem vozidle, nebo na kole(ve vztahu k nemotornym pesakum v lese)?

      0 0
      • enjoy  

        mas pravdu..:-),vyhybat se pri tristovce v lese pesakum je uz dost opruz:-)

        0 0
      • fousek  

        Tech lidi co maj moznost takhle jezdit je fura, treba ta Kawa co je na tom videu se prodava okolo 120 tisic, no a pak tu sou stroje jako gsx-r1100, zx-10r, fzr 1000, ktery se prodavaj i za 80–70 tisic a jejich top speed je kolem 260–280, ale jinak souhlas, motorka moc skody vetsinou nenadela, ale nasatej ridic na zastavce uz docela jo

        0 0
        • mm  

          neni jich moc v porovnani s boreckama, co si daji v hospode pet kusu a pak si dou kazdy ve svem otuzenem voze zazavodit do mesta

          0 0
          • Elwing  

            já sem v životě nepřekročila povolenou rychlost (nemam k tomu důvod) a v životě bych nikoho opilého nenechala sednout za volant

            0 0
            • enjoy  

              ani na kole ne?:-)

              0 0
            • Páník  

              no pockej az najezdis naky kilometry…zacnes si verit a slapat na plyn

              0 0
              • cabbage  

                // no pockej az najezdis naky kilometry//.. ja porusil rychlostni limit na prvnich 100m v autoskole…;)

                0 0
                • Páník  

                  ja zas poboril zabradli traktorem a plot u domu uciteli autoskoly nakladakem…chtel si domu skocit pro rohlik,tak sem mu zaparkoval hned u vchodu:)

                  0 0
                  • JSt  

                    z toho si nic nedelj, to je chyba ucitele. ma svoje pedaly, mel te zastavit :))

                    0 0
          • enjoy  

            muj sef jezdi celkem pravidelne domu z prace celkem slusne upravenej.s tim superbem by asi dokazal nadelat docela bordel.. uz dlouho si preju aby ho chytli:-))

            0 0
            • Páník  

              tak „jim“ pomoz:)

              0 0
              • enjoy  

                no ne:-),ja si preu aby ho chytli ne proto ze pil(je bejvalej taxikar takze ridit umi),ale proste me kolikrat pekne…:-) pomahat policajtum nebudu,oni vedi jak na to,pravidelne stoji primo u vyjezdu z parkoviste u nasi pizzerky:-).bohuzel teda mel asi zatim porad stesti:-)

                0 0
                • Páník  

                  znam traktoristu,kterej po 12 kouskach zacouval s valnikem do vrat,ktery byli jen o 20cm sirsi nez ten valnik…pak mu sebrali papiry,protoze vozralej prejel kolegu,kterej mu ten traktor opravoval-zapomnel vyradit…na kazdyho jednou dojde – bohuzel to nejvic vodse*e nekdo jinej:(

                  0 0
      • black.horse  

        no, původně sem nechtěl do tohoto threadu vůbec psát, protože něco takovýho jako na tom videu může dělat fakt jen vypatlanej *******… a druhej blb jo při tom obdivovat… ale Tobě jednu věc napíšu: dej si to v hlavě dohromady a třeba se Ti jednou rozsvítí v tý malý komůrce v horní části těla kde obvykle bejvá mozek…

        0 0
    • Mamut  

      Dufam, ze sa stihne vcas zabit.

      0 0
    • jihra  

      Doufám, že ti kreténi na těch motorkách se brzo někde zabijou. Ať se ale nezabijou o mne nebo o moje auto, nejlepší je vzrostlý strom.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.