zdvih u vidlice AXEL COMP 2004 ?

12 nepřečtených
  • sharkcom

    Jak je to se zdvihem vidlice axel comp model 2004. Na webu progrescycle.cz uváděj 60/75 mm. V manuálu 80/100 mm. Máte někdo praktickou zkušennost? Je též model 2004 v porovnání s modelem 2003 pevnější? Údajně mají modely 2004 zesílenou konstrukci… Dík

    0 0
    • hanz  

      U modelu 80/100 se akorát přendá jedna závlačka v levé noze a změníš tím ten zdvih. model 60/75 jsem v ruce ještě neměl a ani jsem ho nikde ještě neviděl. 2004 mi přijdou docela pevný, ale jestli na tom 2003 byly hůř fakt nevím.

      0 0
      • sharkcom  

        Skusim napsat do komersie. Vozím SIXku a chybí mi tlumení. Jinak jsem docela spokojen. Nemám totiž ani 60 kilo, tak mě pevnost moc netrápí, lépe řečeno ani při brzdění AVIDEM CPS se vidle příliž neprohýbá a když ano, je to asi tím, že vnitřní nohy jsou z ocele a ta je pružná. Chci něco velice citlivého což při mé váze AXEL může být docela dobrá volba. Musí to ale mít 100 mm. Druhou možností je Mar. MX, ale tam se právě bojím tý citlivosti…

        0 0
        • enjoy  

          fox vanilla:-) no jo,ja vim…,uz mlcim.

          0 0
          • sharkcom  

            Snad jindy… To mi připadá stejný, jako když jsem se kochal C. scalpelem… ach jo…

            0 0
            • enjoy  

              za tech 12 tisic je to podle me naprosto uzasna vidlice.ja vim no,nekdy na to proste penize nejsou.ale stejne,kdyz se chce tak se penize vzdycky najdou.

              0 0
              • McBlacky  

                no jo ale ty ji máš za 16 v plný náloži, byla by tak dobrá i za bez stavitelnýho locku a comprese?

                0 0
                • enjoy  

                  ja tu vybavu za 4 tisice navic vubec nepouzivam:-)).no zas tak vtipny to neni,kdyz si vezmu ty vyhozeny 4 tisice:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já bych teda ten stavěcí lock bral všema deseti,zrovna v sobotu v tom hostivaři by mi na to stačilo tak 2 cm zdvihu a hotovo… myslím že je to super a až zase budeš mít čas jezdit delší akce že to rád občas zamkneš

                    0 0
                    • enjoy  

                      kdyz to zamknu tak ve stoje zvedam predni kolo a to je neprijemny.ale to je samozrejme moje blbost.navic jsem bez sagu a prijde mi pak posed trosku moc vzprimeny.ale to je taky asi jenom moje starost:-)

                      0 0
              • rich  

                ked som videl ako pracuje tvoja vanilkova aj na malych nerovnostiach v porovnani s mojim Duke-om, nevahal by som ist aj do pruziny z kovu :-) a za 12t. zakladny model je skvela cena.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.