SR Suntour EPICON RLD 100 mm disc

36 nepřečtených
  • KarY.1

    Ahoj. Mam od kamarada moznost koupit SR Suntour EPICON RLD 100 mm DISC,model 2010 , kterou chci na sve kolo ( mam RST Gila TnL), akorat ze delka trubky se seriznuta na 17,5 cm , tak nevim jestli mi pujde namontovat. Mam kellys salamander dsc 2008 vel. 21,5 .Moc diky za odpovedi.

    0 0
    • pustipav  

      To je nejlepsi to zmerit… jak to mame vedet my?:)

      0 0
    • vikicek  

      Tak si to změř, ne asi? :)

      0 0
    • Vilém  

      175mm dlouhej krk, na 21" ram tezko dostanes. Proc si to nezmeris, jak je dlouhej ted?

      0 0
    • KarY.1  

      protoze nevim od ceho se to meri,proto vas prosim o radu .Kdybych to vedel urcite bych tady nepsal. Bohuzel na bike-foru jsou i amateri,kteri o komponentech atd moc nevi..Taky jste byli ze zacatku takovy.

      0 0
      • Butters  

        Vždyť to máš namalovaný na tom obrázku.

        0 0
      • vikicek  

        Prostě vemeš svůj bajk, změříš si jak je dlouhá hlavová trubka plus výška představce a uvidíš. Pokud by to vycházelo tak tak, tak bys to měl bez podložek, představec naraženej na hlavovku v „chrtí“ poloze, ale vozit bys to v poho mohl.

        Pokud bys chtěl ale stejnou výšku řidítek(představce) jak máš teď, tak bys tam prostě musel ještě připočítat i ty podložky .. a kdyby to pak vycházelo delší, než krk vidle, tak bys holt musel nějakou podložku obětovat.

        0 0
        • KarY.1  

          Jo diky moc.Uz jsem to meril a je to od predstavce 25 cm. takze tato vidle je pro me dost kratka. Moc diky za navod. Mejte se pekne a hodne najetych km.

          0 0
          • vikicek  

            Snad jsi to měřil dobře :o) .. jestli ti od spodku hlavový trubky až k vršku představce vychází 25cm, tak bys asi tu vidli mít nemoh .. protože ty tvoje podložky takhle od oka rozhodně 7,5cm nepřidávaj.

            0 0
            • KarY.1  

              no presne takhle me to vyslo. meril jsem to radej 3× a vzdy to vyslo stejne. Aspon tedka vim jak se to meri a jsem zase o neco chytrejsi.Jeste jednou diky za trpelivost a radu.Ahoj

              0 0
        • stan99  

          Je to kamarádova vidlice.Tak si ji půjčím a vyzkouším.

          0 0
    • mr.antik  

      Nevíte jak odstranit tu věc pro přidělání dálkáče z Epicona RLD? Nejde na to nějaká krytka nebo páčka z LOD? Zachytává se mi za to bowden a nelíbí se mi to.

      http://www.bike-forum.cz/…/pevnak4.jpg

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • oddie  

        Chceš předělat RLD na LOD, nebo jak? Nebo zcela zrušit zamykání? Sundat to jde jednoduše, kryt je na malý imbus a to pod tím je na jeden šroub, teď to předělávám u NRX RLD.

        0 0
        • mr.antik  

          Rozdělané jsem to měl, ale zas koukat do otevřené nohy s ozubenýma kolečkama se mi nechce, bude to hned plný bahna. Myslel jsem jesli se místo toho nedá sehnat třeba LOD páčka, která tam pasuje nebo nějaká krytka.

          0 0
          • oddie  

            Dá se sehnat LOD páčka, stojí dvě stovky, akorát se mezi to musí vyrobit nějaký mezikus. Budu to řešit asi o víkendu, když budu mít jo náladu, možná to i vyfotím.

            0 0
          • fousek  

            Ja mam vysoustruzenou takovou krytku, treba si vzpomenu a vyfotim to.

            0 0
            • mr.antik  

              no, tak nějak si to představuju…

              0 0
              • lutte1  

                Byl bys pak ochotný prodat tu přužinku co je uvnitř toho mechanizmu lockoutu?Už před rokem jsem ji ztratil a za boha ji nemohu sehnat.Leda koupit celý mechanizmus vč. pružinky za 500 a to se mi nechce.

                Dík.:)

                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.