• Toams

    Zdar, mam problem, bracho mi stratil jednu skrutku, co drzi mechanizmus SPD na pedali (je chyteny dvomi) a nevie tu skrutku v Blave zohnat. Da sa najst niekde v Prahe? Dik, moc by to pomohlo.

    0 0
    • Fidoo  

      vyprávěj mi o tom … tyhle šroubky sem scháněl leta a pak sem si koupil nový pedály.

      0 0
    • lidumil  

      Myslíš šroub na pedálu? Ten na křížák? Ty tam mám na 520 3. A nebo na kufru?

      0 0
      • Toams  

        Hej, krizovy na pedale, teraz sa uz robia s tromi, ja mam este starsie s dvomi (napr. M520 z 2001, alebo aj terajsie M324 – z tychto mi to bracho vytratil)

        0 0
        • lidumil  

          Ledascos jsem sehnal v Crateru – ale to je pro Tebe dost z ruky :-( a nemaj e-shop.

          0 0
    • BiSon  

      taky jsem marne shanel. da se koupit sroubek, ktery je delsi a ma vetsi hlavicku a pak zapracovat pilnikem, ale neni to ono. ja mel stesti, v obchode jsem narazil a dovozce a ten mi jich par dal :-)

      0 0
      • Toams  

        a kde sa da narazit na dovozcu???

        0 0
        • BiSon  

          no, musis mit trosku stesti a znat se s majitelem obchodu :-)

          0 0
      • Toams  

        ten vacsi srobik som uz mal v ruke … ale tie ukony s nim robit nemienim …

        0 0
    • Paja  

      Se stejnou hlavou a na krizovy sroubovak jsem koupil v Brne ve Fabory, myslim, ze byla spravna i delka, kazdopadne zkratit by sel, a potom mi jich par na imbus vystrachali v kseftiku, kde jsem se predtim ptal, ale to byla spis nahoda.

      0 0
      • Toams  

        A nemas nahodou doma jeden zbytocny? 28.10. som v Brne. Bol by som ti moc povdacny a nejaku bartrovu kompenzaciu by sme mohli vymysliet:-)

        0 0
        • Paja  

          Bohuzel 28.10. na 99% v Brne nebudu, mozna zkus to Fabory(Ripska, Slatina), jestli tu budes i v pracovni den. Jinak sroubek navic bych nejspis nasel…

          0 0
          • Toams  

            praveze nebudem:-( len toho 28.10. … aj to nie je na 100pero, ale mam bude:-)

            0 0
    • SELMIRA  

      Jé, právě řešim stejný problém. Ale u Ritchey. Jenžto: „jsou známé širokou nabídkou veškerých náhradních dílů ve velmi lidových cenách.“© Štěrba Ovšem je mi líto kvůli šroubku stodvaceti korun. Tož zítra jdu zkusit prodejnu spojovacího matriálu. Kdyby měli, tak dám vědět. :o)

      0 0
      • Toams  

        Juuu, parada … dikes … je to M5 … ale uplne ina M5, nez normalna M5, vsak shimano a ich standardy:-)

        0 0
        • djano  

          Ak su rovnake ako na 515 (predpokladam, ze ano) a mas cestu okolo Dubravky, mozem ti dat z takeho.

          0 0
          • Toams  

            No problemo, som z Blavy a rodina tam je zatial furt … bracho by po ne skocil, on to totiz stratil, tak nech sa stara …

            0 0
            • djano  

              Nech mi zavola alebo posle SMS. 0903/270 790

              0 0
              • Toams  

                Dikes, ICQ asi nemas, ze? Ak nie, tak ti cinkne, alebo posle smsku …

                0 0
                • djano  

                  Uz mi volal.

                  0 0
                  • Toams  

                    Jj, pisal mi … jedny pedale za sezonu, to je vcelku husta spotreba:-)

                    0 0
                    • djano  

                      To iba tie 505,515,Wellgo. Stare 747 drzia ako nove. Problem je, ze zanedbam dotiahnutie vole a az ked je neskoro to chcem servisovat. Tento rok som sa prinutil zriadit to vcas a aj to iba preto, lebo som nemohol 2 tyzdne jazdit (krize).

                      0 0
        • djano  

          Sorry, nevsimol som si, ze uz si v Prahe. Tam idem az za dva mesiace…

          0 0
        • Volf  

          No nevím, ale označení M5 znamená, že se jedná o metrický závit o průměru 5 mm. Čili M5 musí být vždycky M5, jinak to není M5.

          0 0
          • Toams  

            ale dlzka je kratsia ako bezne dostupne a hlavica je tiez mensia ako normal …

            0 0
            • Volf  

              To jo, ale to nemá nic společnýho s tím, že závit je metrická pětka. Ale neřeš to, bylo to myšlený jen jako vtip.

              0 0
              • Toams  

                noo, asi som to nepochytal … vcul sa hram s farbickami kvoli jednemu namestiu, tak moc nad inym nerozmyslam … vsak ja viem, co znamena M5, a ze je ich viac druhov, ale Shimano druh asi vyhynul …

                0 0
                • Volf  

                  Když já si myslím, že dneska je taková doba, kdy se výrobce snaží co nejvíc ušetřit. Pamatuji doby, kdy by u pedálu byly náhradní šroubky a pedály by stály o 50 kaček víc. Dneska by je o 50 kaček dražší obchodník neprodal.Dodneška si pamatuju dědovo kolo z třicátejch let, kde byla nádherná kožená a zdobená brašnička v rámu a v ní CROMOVANÝ nářadí i s olejničkou. Já jsem byl docela překvapenej, že když jsem letos kupoval představec Amobea Scud, tak tam byl přibalenej i ten hvězdičkovej klíč. Jsem zvědavej, jak jim to dlouho vydrží.

                  0 0
    • bajkr  

      a co vyšroubovat ten druhej a vobejit pár obchodů se spojovacim materialem? :o)

      0 0
      • Toams  

        No ked si taky mudry, tak to urob a ak uspejes (a si z Phy), tak mas u mna 3 piva (ale len v pripade, ze mi povies, kde si ich zohnal, budu uplne rovnake a nebudu stat 80Kc/ks), howgh:-)

        0 0
        • bajkr  

          byl to jen nápad ;o) příště budu raději mlčet :o)))

          0 0
      • SELMIRA  

        takhle přesně jsem to udělala, v Praze a smůla. Všude maj jen delší, což by se uřízlo, ale hlavně s o moc větší hlavičkou. Bohužel.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.